Jump to content

La Liga

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Днес си осъществих още една от точките в bucket list-а, като след Anfield Kop посетих и Camp Nou за мача от първия кръг на Ла Лига между Барселона и Бетис. Преди мача имаше кратка церемония, при която

Още ми е жива рана Суарез.Ще си пусна клипче с головете му за пуул и ще плача тихо в банята.

Само идиот би уволнил треньора си след 2 поредни титли и водачество във временното класиране в третия сезон. Ама не играели красиво, ама отпаднали в ШЛ, ама това, ама онова. Такива разглезени и смешни

Posted Images

Аха. Не знаех.

Спомените ми стигат до там :

"Няма да разчитам на теб."

След няколко дена :"Ако искаш остани, ама не знам колко ще играеш".

По-директно на къде?

В тоя и другия отбор от Мадрид тия решения се вземат от президентите.

https://webcafe.bg/football/kuman-hvarli-vinata-za-napuskaneto-na-suares-varhu-barselona.html

Точно тая статия съм я чел лонг тайм аго. Дори и в нея пише, че му е казал да не разчита на игрово време.

Не ми се търси и ще се съглася с теб.

Трябва да има разбирателство.

А и много, много не ми пука темата за Барса, Куман и ....

п.п. Отстъпвам, но пък ти ще почерпиш някога :D

Ха ха, Билбао изравни.

Сега ако им вземе купата и куман може да не дочака Джини лятото :)

Ае приспа ги :) 3:2.

Дано не изравнят циганетата

Меси позорно изгонен в 120 мин.

Primera tarjeta roja de Messi en su carrera con el Barcelona, Con Argentina fue dos veces expulsado

Първият червен картон на Меси в кариерата му с Барселона, с Аржентина той беше изгонен на два пъти

Куман без трофей, а уж беше "лесен"

16109226313318.jpg

Жестоко унизен Реал !

https://www.flashscore.bg/match/UPgahiM9/?detail_refresh=1#match-summary

първи мач за Купата на краля 1/16 финал с отбор от Б групата,

гледах последните им 20 мин., не стига в 110 мин Реал останаха с човек повече,

като вече на терена бяха няколко "звезди" и хем не вкараха, хем допуснаха гол.

Зидан беше син-червен, а онези момчета в луда радост се прегръщаха и подскачаха.

След начина, по който беше принуден да напусне Барселона със сигурност се е амбицирал тройно повече от обикновено, за да им покаже колко са сгрешили и да им натрие носовете, същото беше през 13/14, когато се върна след наказанието от 10 мача и буквално превъртя първенството, велик футболист, няма две мнения.

Абе както са казали хората, класата е завинаги. Виждаме как Ибрахомлвич прави същото с Милан на тези години.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Суарез наистина води АМ към титлата. Добре, че тарикатите от Барселона се "отърваха" от него. Май от привличането на уругваеца нямат добър трансферен ход.

Не знам защо тук толкова много се подигравате на Барса когато са паднали ниско. Да не сте фенчета на РеВАл Мадрид.

Просто дойде криза при тях и нормално да има сътресения. Това че сме ги обърнали в ШЛ още ли ви топли? Минало, заминало.

Не си запознат. Колкото пъти сме играли срещу тях, толкова сме ги отстранявали.

То и тва е минало за минало, ама и утре да ги хванем пак ще ги бием, което все още не е минало.

Станаха значими от как Стоичков отиде, поиграха 20 години топ футбол и сега за купата на краля всяка година.

Мани, ами и от към пари са го закъсала сериозно, Меси свърши, така, че не се знае до кога ще е тая криза.

Моля те, посипи си главата с пепел с това твърдение, че Барселона като клуб е нищо. И не заради Стоичков са Барселона, хаха.

Не знам дали си ходил на Ноу Камп и по-специално в музея им. Е там хората много добре са разказали историята си. И това че винаги Реал е бил подкрепян от правителството в Мадрид и колко много играчи са им отмъкнали под носа.

Те заради това изравниха РеВал вчера, защото са само едно име Барселона и то сега в криза.

В Европа, до преди Стоичков, си бяха като Арсенал. Гранд, ама на домашната сцена. Иначе изравниха Реал, защото и те са мега зле в момента.

You'll Never Walk Alone!

Ако трябва пък съвсем да сме честни, в Европа до 2006 (преди Рийкард и Роналдиньо) пак бяха сравнително анонимни. Имаха една КЕШ до тогава - 1992 и то тогава като гледам е било един турнир... Цървена Звезда (носителите на трофея) не са имали правото да играят като домакин, ние сме били в шестата си година от наказанието (реално шампионът на Англия не е участвал) и т.н. и т.н. Общо от 1960 до 2006 (46 години) имат 4 финала, 3 загубени. Не е точно европейски гранд това. После вече за последните 15 години е друга бира.

Не знам защо тук толкова много се подигравате на Барса когато са паднали ниско. Да не сте фенчета на РеВАл Мадрид.

Просто дойде криза при тях и нормално да има сътресения. Това че сме ги обърнали в ШЛ още ли ви топли? Минало, заминало.

Нито на РеВАл сме фенове, нито на УЕФАлона. Ега фалират и двата отбора...

... ние сме били в шестата си година от наказанието (реално шампионът на Англия не е участвал).

Злополучния финал на Хейзел беше 1985-а. Значи финала през 92-а е бил на седмата година от тогава. Дали ние или някой друг английски отбор е играл, не знам.

You'll Never Walk Alone!

Ако трябва пък съвсем да сме честни, в Европа до 2006 (преди Рийкард и Роналдиньо) пак бяха сравнително анонимни. Имаха една КЕШ до тогава - 1992 и то тогава като гледам е било един турнир... Цървена Звезда (носителите на трофея) не са имали правото да играят като домакин, ние сме били в шестата си година от наказанието (реално шампионът на Англия не е участвал) и т.н. и т.н. Общо от 1960 до 2006 (46 години) имат 4 финала, 3 загубени. Не е точно европейски гранд това. После вече за последните 15 години е друга бира.

Тоест ако не си печелил Еврокупата преди 90-та не си гранд? Големи небивалици можеш да прочетеш тук за отбора с най-много трофеи (96) от топ 5 първенствата на Европа в момента.

Злополучния финал на Хейзел беше 1985-а. Значи финала през 92-а е бил на седмата година от тогава. Дали ние или някой друг английски отбор е играл, не знам.

Арсенал играят за Англия тоя сезон, ама те са си били и шампиони, така че реално английският шампион е играл, да.

Тоест ако не си печелил Еврокупата преди 90-та не си гранд? Големи небивалици можеш да прочетеш тук за отбора с най-много трофеи (96) от топ 5 първенствата на Европа в момента.

Ох, айде почнете да четете преди да пишете, моля ви. Виж: "в Европа до 2006 (преди Рийкард и Роналдиньо) пак бяха сравнително анонимни". Да, до 2006 година успехите им в КЕШ / ШЛ се равняваха на тези на Цървена звезда и Олимпик Марсилия. Те дори нямаш спечелена УЕФА. След 2006 настъпи епоха, която ги превърна в колос, тук няма какво да се спори. Надявам се сега се разбрахме.

Дали ние или някой друг английски отбор е играл, не знам.

За да знаеш - Арсенал

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D0%BF%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5_%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B8_1991/92

Благодаря, че сте му обяснили на zigmundfroidson, колко велик тим в световен мащаб е бил барса, като се ражда, да речем.

Бил съм на Ноу камп, видял съм музея.

По-долу ще ти напиша за всичките им купи.

На другия колега с 96 те купи мога да му кажа, че поне половината са за Каталуня, между кварталите на Каталуня, за кмета на каталуния, за купата на педро гонзалес - фермер номер 1 на каталуния, за празника на града и ей такива допълват витрината.

Иначе са големи, спор няма, по 1.50 см са им високи тия важни купи.