Jump to content

La Liga

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 981
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Днес си осъществих още една от точките в bucket list-а, като след Anfield Kop посетих и Camp Nou за мача от първия кръг на Ла Лига между Барселона и Бетис. Преди мача имаше кратка церемония, при която

Още ми е жива рана Суарез.Ще си пусна клипче с головете му за пуул и ще плача тихо в банята.

Само идиот би уволнил треньора си след 2 поредни титли и водачество във временното класиране в третия сезон. Ама не играели красиво, ама отпаднали в ШЛ, ама това, ама онова. Такива разглезени и смешни

Posted Images

Guest JFT96

Меси е страшен играч, особено като бие дузпи. Аз съм по-добър дузпаджия - нямам изпусната. А не струвам 250 милиона. Луд свят...

Guest Dacheff

Е, пичове, стига де. Меси си е голям играч, всеки има върхове и спадове в кариерата. Барса бяха доминант в европейския футбол години наред, тъпо е сега след един слаб сезон всички да отричат постиженията им.

Guest Dacheff

Говорех с ирония, ясно е, че Песи е класа. Но ме ми е любимец.

Е то предполагам на никого от форума не му е любимец Деси, ама сега Барса пуснаха кръв и всички веднага им скочиха. Балетистите само това и чакаха и вече и те много знаят. На мен лично Реал ми е 20 пъти по-противен от Барса. Едните имаш школа и си развиват сами играчи, другите купуват де що има най-добро... Иначе съм твърдо за Атлетико, даже ако направят дубъл с ШЛ тоя сезон ще съм най-щастлив :) Както каза един приятел "в момента в ШЛ има три неприятни отбора и Атлетико" :sarcastic:

Guest Stivi_G

Dacheff, напълно съм съгласен с теб. Само бих казал, че Меси го предпочитам пред гелосаният циганин. Иначе за всичко останало съм 100% на същото мнение и за това няма да се повтарям.

Guest HuKu7oo

Дано, Атлетико да паркират не един, не два, а три автобуса и така да играя до дузпите :sarcastic: Бенитез не случайно елиминираше сетубалският циганин от финалите на ШЛ, защото играеше със тая тактиката, а ония като чуе за дузпи и откачаше и за това се хвърляше на атаки срещу нас и ядеше бахура :D :D :c055: :c055:

Guest Atl.Madrid

Много нелеп автогол. Направо не мога да повярвам още. Дано второто полувреме изравним поне, че Реал само това чакат. Дано довечера Валенсия излезат и играят на високо ниво.

Guest Dacheff

Какво се случва в тая Ла лига, бре... Ако Атлетико загуби днес, то накрая става мазало май? Да приемем, че Реал си вземе двата мача по-малко... става с 88 точки, колкото има и Атлетико. Барса са с 85 на трето. Последния кръг играят Барса - Атлетико. Реално ако Реал се издъни някъде, даже и Барса ще имат шанс за титлата... Там май се гледаха преките мачове преди головата разлика, нали? А в преките двубои Атлетико > Реал, Барса > Реал и вече зависи как завърши последният кръг, за да се види Барса и Атлетико... Ей такива първенства обичат неутралните зрители, а не шампионът да е ясен два месеца по-рано, както е в Бундеслигата...

Guest sinner

Ще е някакъв прецедент три отбора да са със равни точки.В Англия пък както е тръгнало първите два също ще са равни... изгубена титла заради голова разлика е много болезнено.

Guest Stivi_G

Валенсия поведе с 2:1 над Реал в 66-та минута. Шанса Реал да загубят точки е много голям. Щеше ми се АМ да си бе взел мача с Леванте и да беше дръпнал с повечко точки.

Guest Dacheff

Ако Реал бяха загубили, Барса щеше от аутсайдер да се превърне в отбор с много голям шанс за титлата... Ама Реал с тая точка сега, ако си спечелят другия отложен, вече ще минат пред Барса. Тъпото е, че ако Барса бие Атлетико може да направи Реал шампион.

Guest Stivi_G

Тази ситуация ми напомня на нашят мач с Челси 2010, ако бяхме били щяхме да направим МЮ шампион. Не е изключено Барса да "легнат" на АМ.

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

Guest Capitan_Tarzan_Puyol

Проблемът е че сега няма как да си позволим лягане, защото има шанс Реал да сбърка някъде. Лошото е че последния им мач е на Бернабеу срещу подлогите им от Кокершпаньол. Абе всичко май ще става с финансово стимулиране. Днес Леванте 100% са получили пари от Флорентино, а те отдавна са се спасили и са в средата на класирането...нямаше друга причина да правят мръсно на Атлетико и да играят на живот и смърт, ако не е имало финансов стимул.

Guest Stivi_G

Да вземем да стимулираве Уест Хям с играчи. Така и така са тръгнали да взимат от нас можем да им дадем Яспас безплатно срещу точка в последният мач със Сити. Така с триото в атака Даунинг-Керъл-Яспас ще мокат по-рано да се спасят :D

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2