Jump to content

La Liga

Guest Simply Red

Recommended Posts

Благодаря, че сте му обяснили на zigmundfroidson, колко велик тим в световен мащаб е бил барса, като се ражда, да речем.

Бил съм на Ноу камп, видял съм музея.

По-долу ще ти напиша за всичките им купи.

На другия колега с 96 те купи мога да му кажа, че поне половината са за Каталуня, между кварталите на Каталуня, за кмета на каталуния, за купата на педро гонзалес - фермер номер 1 на каталуния, за празника на града и ей такива допълват витрината.

Иначе са големи, спор няма, по 1.50 см са им високи тия важни купи.

Типичен българин и спирам дотук. Аве да не си от ония сините, мучащите. А защо са такива купите задаваш ли си въпроса и кой е властвал в Испания по онова време.

• Replies 981
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Днес си осъществих още една от точките в bucket list-а, като след Anfield Kop посетих и Camp Nou за мача от първия кръг на Ла Лига между Барселона и Бетис. Преди мача имаше кратка церемония, при която

Още ми е жива рана Суарез.Ще си пусна клипче с головете му за пуул и ще плача тихо в банята.

Само идиот би уволнил треньора си след 2 поредни титли и водачество във временното класиране в третия сезон. Ама не играели красиво, ама отпаднали в ШЛ, ама това, ама онова. Такива разглезени и смешни

Posted Images

Типичен българин и спирам дотук. Аве да не си от ония сините, мучащите. А защо са такива купите задаваш ли си въпроса и кой е властвал в Испания по онова време.

Пичага, мога да ти кажа, че съм горд, че съм българин.

Нападай, някой с друг, с мене нЕма ти върже, повярвай.

Мучащ ли съм не съм ли няма да ти обяснявам, не си ми дознател.

Хич не ми дреме кой е властва пък точно в Испания.

Когато обаче не си наясно с нещо и то ти се обясни по-лесния (заради теб) начин, па всушай се бе да Ева мааму.

Що трябва да се правиш на оборотен?

Такива като тебе дето бързат за бърза слава и се правят на умници съм видял над 1000 тука.

Мислиш ли, че можеш да ме изненадаш с поведение или акъл, а?

Ами усеща се ПИЧАГА! По разсъжденията ти и писанията ти във форума па ако искаш и 100 години да си живял. Нямаш уважение и това се усеща и във форума.

Ами усеща се ПИЧАГА! По разсъжденията ти и писанията ти във форума па ако искаш и 100 години да си живял. Нямаш уважение и това се усеща и във форума.

С тия обръщения червен килим ли да ти постеля, питка да ти изпека, а?

Кажи, са нямам много работа, ако искаш и банкет ще ти направя, щот си готин.

• 1 month later...