Jump to content

Seria A

Guest Simply Red

Recommended Posts

Наполи на себе си могат да се сърдят. Защитата си изгледа Джеко как се извиси и си вкара като пич. Иначе и Рома не са кой знае какво, доста слабички ми се виждат.

• Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

“О, капитане, мой, капитане! Защо не слезе да закусваш с нас? Защо не мина да вземеш обувките си пред стаята на Марко и не дойде да изпиеш фреша си от протокал, както правиш обикновено? Сега ще ни каж

Може- да, ама преди тук беше такова схващането и за ЛаЛига- "Виж ги тия умреляци, всички са на 20-30 точки зад Барса и Реал. Първенството не струва. " Не се приемаше, че просто едните са твърде силни.

Повече от игра...

На мен пък ми харесват (имам и пристрастия де, в Италия харесвам тях, ако въобще харесвам някой). Но те са гости , при тва на Наполи. Рома не са толкова слаб отбор ............. на техния фон, в Италия

В тоя мач не ме впечатляват, иначе за Италия са им в топа сто про. Наполи играят под възможностите си. И аз харесвам Рома, ама ми се ще Наполи да бият, че ми писна само юве да стават шампиони.

В тоя мач не ме впечатляват, иначе за Италия са им в топа сто про. Наполи играят под възможностите си. И аз харесвам Рома, ама ми се ще Наполи да бият, че ми писна само юве да стават шампиони.

+1

п.п аре 1:3 , Рейна го препарираха

Edited by Scarface

Ромите направиха Ювентус шампион, очаквам след няколко кръга да ги надупчи Ювето с пълна лекота, много неприятен отбор, върза им яко с Наполи, а като ги чакам на фишове за много пари ги дънят Калярите, Чезени, смешници! Е*ати галфоните, преди няколко години цялата Висша лига подкрепи каузата "Лестър шампион", а тия нещастници ще направят мердата шампион...

Само не разбрах защо Рома трябваше да се откаже от 3 точки в борбата с Лацио, Интер и евентуално Милан за място в ШЛ.

Ромите няма да цъфнат и вържат с тези три точки, има да се дънят със слабаците, а Ювентус да си оправя головата разлика с тях в Рим. Сега се беше паднало да падне ювентинското робство, но решиха да "о*ерат" пейзажа. В тази борба срещу мафията "Ювентус", трябваще да се обединят всички отбори, иначе ще търпят още дълго време тяхното бреме.

Гледах мача, Наполи ги почнаха, отиваха на разлика ако не беше мега случайния изравнителен гол веднага след този на Наполи, след този гол разбрах на къде ще отидат нещата, наля им се олово в краката и не удържаха на напрежението, сигурен съм, че ако Ювентус не бяха спечелили срещу Лацио, Наполи щеше да им напълни кошарата.

И като говоря за мача на Ювентус, вчера в 70-тата минута не се даде чиста дузпа за Лацио, съдията не поиска ВАР, защото се на*ра, знаеше, че има нещо нередоно, този ВАР е пълна безмислица, поне в сегашното си състояние! Да си търпят всяка година едно и също, двеста поредни титли за Ювентус, халал да им е!

Стига, бе, човек. Рома кво ги боли дали ще е Наполи или Юве като няма да са те? Значи, играят си за своите сицели и те така. Рома са в борба с Лацио, Интер, а вече и с Милан за две места, как очакваш да се надупят и да се дадат без бой? Наполи сами са си виновни, всички голове, освен първия може би бяха след груби техни грешки в защита. На себе си могат да се сърдят само.

Наполи за нищо не са виновни, не можеш лесно да пребориш тая мафия, Наполи се къса да бие, ония Юве тънко все със съдиите бият, как да стане? Лестър като стана шампион, никой не им скачаше освен 1-2 отбора, които ги преследваха.

кво става бе, все по-долу пада границата на възраста. А и все по-често се случва

Капитанът на Фиорентина Давиде Астори е починал тази нощ в съня си. Все още не се знае причината за кончината на 31-годишния футболист. Защитникът е бил открит в стаята си в хотела, където отборът беше отседнал преди днешния мач срещу Удинезе.

“О, капитане, мой, капитане! Защо не слезе да закусваш с нас? Защо не мина да вземеш обувките си пред стаята на Марко и не дойде да изпиеш фреша си от протокал, както правиш обикновено? Сега ще ни кажат, че животът продължава, че трябва да гледаме напред и да се съвземем, но какво ще ни донесе отсъствието ти? Кой ще идва в стола всяка сутрин и ще стопля обстановката с усмивката си? Кой любипитно ще ни пита какви сме ги вършили предната вечер, за да се посмеем? Кой ще се кара на най-младите и ще търси отговорност от най-можещите? Кой ще заформя кръга, за да играем “на две докосвания” и кой ще изважда Марко от кожата му, когато играе на ‘'Плейстейшън’'? С кой ще обсъждаме епизоите от ‘'Мастършеф’', флорентинските ресторанти, сериалите или някой мач? На кого ще опра рамо, докато обядвам след тежка тренировка? Върни се, хайде, трябва да догледаш LaLaLand, за да го анализираме, както правим с всеки нов филм. Върни се във Флоренция, очакват те, за да подновят договора ти и да ти благодарят за добротата и позитивизма, с които ни даряваш ежедневно.

Излез от тази проклета стая, чакаме те утре на тренировка. В живота има хора, които познаваш от дълго време, но с които не можеш да изградиш качествени отношения. Има и такива като Давиде, които ти влизат под кожата моментално, казвайки ти само: "Добре дошъл във Флоренция, Рики!"

Където и да се намираш сега, продължавай да пазиш вратата ни и да ни показваш правилния път. Капитане, мой, капитане! Завинаги мой капитан!”, сподели Сапонара.

О т следващия сезон ще имат мачове на 22, 26 и 30 декември,

както и съкратени трансферни прозорци - до 18 август летен и до 19 януари зимен.

• 2 weeks later...

Дано Наполи се възползват утре от бездарността. И двата отбора имат някои трудни мачове до края на първенството, изглежда директният ще даде отговор на доста въпроси. Убеден съм, че и Рома ще се хвърлят на кръв на Ювентус в предпоследния кръг, ако титлата не е решена.

• 4 weeks later...

Това изобщо не е вярно. Юндер точно напоследък се разигра, а не е последвала дупка. На пейката е, защото доскоро беше контузен и пропусна последните няколко мача на Рома.

За мен беше в много добра форма до мача с Милан. В онзи двубой беше доста слаб. После срещу Наполи пак не играе добре, въпреки гола, който дойде след рикушет. Беневенто и Торино не ги гледах трябва да си призная. Аз иначе го харесвам.

• 2 weeks later...

Добре стана, че днес Лацио и Интер си взеха мачовете и дишат яко във врата на Рома, те трябва да мислят и за мача им през уикенда, който е в графата задължителни победи.