Jump to content

Seria A

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

“О, капитане, мой, капитане! Защо не слезе да закусваш с нас? Защо не мина да вземеш обувките си пред стаята на Марко и не дойде да изпиеш фреша си от протокал, както правиш обикновено? Сега ще ни каж

Може- да, ама преди тук беше такова схващането и за ЛаЛига- "Виж ги тия умреляци, всички са на 20-30 точки зад Барса и Реал. Първенството не струва. " Не се приемаше, че просто едните са твърде силни.

Повече от игра...

Снощи стана приличен мач и Наполи заслужено победиха! Наложиха висока преса и показаха скорост в играта. В стил лекичко ни копираха, но...има разлика. Няколко от момчета им ми харесаха и мисля че, могат и да ни паснат :doubleup:

Юве гостува на Интер и Рома, а Наполи на Фиорентина и Самп. Плюс по 2 домакинство, които уж минават за леки. Дано южняците най- после свалят ювентус от трона.

Интересно ще се получи ако накрая Наполи ги мине, а Милан ги бие на финала. Юве от тоталният хегемон ще останат с едно нищо при последният, уж, сезон на Буфон.

Видяхте ли гола на Ювентус и (не)реакцията на Ханданович, е*ати продажниците.

хахахха айде за капак и червен си изкараха, смях, е*ати смешното първенство, Ювентус си уреждат всичко

хахахха айде за капак и червен си изкараха, смях, е*ати смешното първенство, Ювентус си уреждат всичко

Недей...

Видя ли бре Джони,уреждането.Спри да пишеш за тези консипирации и ще станеш любимия потребител на форума.

Видя ли бре Джони,уреждането.Спри да пишеш за тези консипирации и ще станеш любимия потребител на форума.

Сигурно си прав,но този "обрат" е малко странен.Ханданович все едно е на морфин.

Червения картон ми се видя като симулация. Вратаря при 2:2 бяга от топката.

Само в Рома е надеждата за Наполи, ако те бият до края.

"Вратарят" го нямаше и при първия гол, та дори да не реагираш, да е някой от форума, ще вдигне поне ръка, а Ханданович дето е правил луди спасявания, още тогава се усъмних и го написах тук, не съм го казал да речем след 3-я гол на Ювентус, който също беше нелеп..

Точно Интер да легнат на Ювентус изглежда абсурдно, ама от последните 10 минути странен си изглеждаше мачът, не знам. Рома не вярвам да имат силите да ги бият, но дано ги спънат.

Точно Интер да легнат на Ювентус изглежда абсурдно, ама от последните 10 минути странен си изглеждаше мачът, не знам. Рома не вярвам да имат силите да ги бият, но дано ги спънат.

Интер са китайски отбор, не го забравяйте, свърши онзи Интер от ерата на Морати, сега всичко може да се очаква от тях, включително и от залозите, знаем китайците колко ти обичат.

Влиза оризът в съблекалнята и казва на играчите, които освен за пари играят и за чест и слава, играят и за ШЛ за догодина и щом са спортисти професионални със сигурност искат и да победят, защото не е гот да загубиш и им казва" Неска падата, понеже....." и те го гледат влюбено в очите кимат му и възторжено му казват "ОК".