Jump to content

Seria A

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

“О, капитане, мой, капитане! Защо не слезе да закусваш с нас? Защо не мина да вземеш обувките си пред стаята на Марко и не дойде да изпиеш фреша си от протокал, както правиш обикновено? Сега ще ни каж

Може- да, ама преди тук беше такова схващането и за ЛаЛига- "Виж ги тия умреляци, всички са на 20-30 точки зад Барса и Реал. Първенството не струва. " Не се приемаше, че просто едните са твърде силни.

Повече от игра...

Съгласен съм за Лукчо. Не е лош нападател. Това, че не е Левандовски например не го прави безполезен. Просто не е за голям отбор и да играе ключова роля.Интер му пасва идеално. Относително постоянен отбор, борещ се за челните места в по-слабо първенство с доста посредствени тимове.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Черните(кафявите) холандци са друга бира, виждате и Ван Дайк с какъв интелект разполага, най-вероярно ако реши го чака и успешна треньорска кариера.

Аз имах предвид чистокръвните африканци като Лукаку(конгоанец), че досега не съм видял успешен такъв треньор. Африканците не случайно залагат повечето на бели треньори.

Чак пък да крачат. Те дори не са първи в момента и изостават с точка от Отбора на съдиите. Как прецени, че "крачат"? Дай Боже да я вземат. Но към момента не са фаворит и шансовете им са под 50% със сигурност.

Браво на Лацио, симпатичен отбор имат, без бивши мангали, даже има двама наши бивши. Дано някак си успеят да преборят Ювентус, ще бъде грандиозен подвиг и сензация ако успеят.

Колкото пъти се загледам в италиански мач, виждам един куп разкарани от Висшата лига поради недостатъчни качества или напреднала възраст футболисти. Серия А е като задния двор на Висшата лига.

Смятайте какво е нивото в Италия тази година,щом Лацио с подобен отбор се бори за титлата.Същият Лацио,който не можа да излезе от групата си в Лига Европа с Клуж,Селтик и Рен.

Интер и Ювентус изглеждат силни,но мен изобщо не ме впечатляват,това се видя и в ШЛ.Рома и Наполи традиционно са си в топ 4,но тази година са зле,а Милан не са били добри от 10 години...

Единственият симпатичен отбор в момента е Аталанта,играят страхотен футбол.

По тази логика може да се каже, че и същата тази Аталанта я думнаха 4:0 в Загреб, значи не става.

По отношение на ЛЕ доста често може да има мисъл, че като си тръгнал добре в първенството, по-добре да гониш класиране в ШЛ от там вместо да се бориш с вятърните мелници в двата турнира и накрая да си на земята.

Иначе, че нивото на серия А е трагично е ясно от горе-долу 10 години. Показателно е, че освен Ювентус само Рома са стигали до полуфинал в турнира за всичките тези години. А говорим за първенството, което най-дълго запази господстващото си положение в европейските турнири- oт 89 до 2010 има почти всяка година италиански финалист в турнира. Даже може да се говори още от финалите на Ливърпул с Рома и Ювентус малко по-рано.

Смятайте какво е нивото в Италия тази година,

Смятай какво е нивото в Англия тази година щом първият е на 20+ точки пред вторият, а третият е на 9 точки пред четвъртият.

Смятай какво е нивото в Англия тази година щом първият е на 20+ точки пред вторият, а третият е на 9 точки пред четвъртият.

По това може да съдиш само дали отборите вътре са равностойни, но не и колко са силни. Сега, ако първия или втория в Англия ги търкалят из Европа, тогава можеш да кажеш, че е слабо първенството. За момента единствено се вижда, че един отбор е много пред другите. Той е и фаворит за ШЛ между другото.

Може- да, ама преди тук беше такова схващането и за ЛаЛига- "Виж ги тия умреляци, всички са на 20-30 точки зад Барса и Реал. Първенството не струва. " Не се приемаше, че просто едните са твърде силни. Сега е същото в Англия и това е атестат, че Ливърпул са прекалено добри за другите, а не че първенството е свалило нивото.

Даже бих казал че "слабите" отбори във Висшата Лига изобщо не са слаби и затова отбори като Юнайтед, Арсенал, Тотнъм и Челси страдат. Като погледнеш Шефилд, Улвс пък и другите надолу хич не са слаби...показателно е че имаме най много победи с един гол разлика...не са много отборите които отвяваме с по 4-5 гола...значи не са много слаби.

Аз пък бих казал, че тази година имаме най- жалката в историята битка за 4-о място в Англия. Та там няма отбор, който да може да върже 3 поредни победи. Щом това формирование на Юнайтед е на 3 точки от топ 4, то няма какво повече да се каже.

За да не съм извън темата ще кажа, че аз също искам Лацио да станат шампиони. Правете му сметката колко са сериозни нещата, след като казвам това, а симпатизирам на Рома. Просто за Ювентус и онова отборче Интер няма как да викам.