Jump to content

Seria A

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

“О, капитане, мой, капитане! Защо не слезе да закусваш с нас? Защо не мина да вземеш обувките си пред стаята на Марко и не дойде да изпиеш фреша си от протокал, както правиш обикновено? Сега ще ни каж

Може- да, ама преди тук беше такова схващането и за ЛаЛига- "Виж ги тия умреляци, всички са на 20-30 точки зад Барса и Реал. Първенството не струва. " Не се приемаше, че просто едните са твърде силни.

Повече от игра...

Може някой, за да се чувства почетен и уважен приживе, да го предупредят: " Да знаеш, като умреш, ще преименуване в твоя чест еди кво си. " :sarcastic:

Е в Австралия явно това за починалите не важи, защото централният корт в Мелбърн си е Род Лейвър Арина, а човека все още си е жив и здрав.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

• 1 month later...

Някъде по това време на сезоните винаги Ювентус започва постепенно да приключва интригата в Серия А. Нагледахме сме на много потенциални шампиони и накрая какво - нова титла за Ювентус с 10+ :D Винаги в точния момент успявят да победят претендента, който е набрал скорост, така е от 10 сезона, само кандидатите бяха различни - Рома, Наполи, Интер, Лацио, на първо четене, сега и с Милан така става.

Смолинг и компания ще наберат скорост, бият Интер другия кръг и ми дават възможността в края на сезона за първи път да се радвам на тяхна титла след няколко много разочароващи втори места преди години.

Още не е станало. Все още има надежда.

Това го слушам всеки сезон :D Миналият за Лацио, по-миналия за Интер, преди това Наполи няколко сезона и Рома, един и съши филм с един и също край само изпълнителите се различаваха.

Няма как Милан толкова слаби последните сезони и изведнъж да станат шампион, останалите и те не надграждат.

Ами то в Италия, Германия и България е ясно положението. Всички играят и накрая един и същ е шампионът с изключение при 1 на 10 сезона.

Аз пък съм почти сигурен, че тая година Интер ще стане шампион. Нямат много розово бъдеще обаче отвъд тоя сезон с тоя гнусен треньор, който ги напълни със свои набори.

Интер дето падат от Сампдория и не могат да бият Шахтьор като домакин, пълен абсурд. Интер си цъкат в Италия само за тотото, друго не ги интересува, някакъв италиански еквивалент на Славия, само дето си имат китайски бат Венци.

Подкрепям. Пълен абсурд е Интер да станат шампиони, те половината мачове почват с 1-2 инкасирани гола. Да не говорим какви оризи имат като Ашли Йънг и свършил с футбола Санчес

На 99% пак ще е Ювентус. Освен ако Милан не се вдигнат някак. Снощният мач са имали твърде много отсъстващи така че загубата е оправдана, но като цяло мисля, че нямат скамейка и класа за да са шампиони

Милан да се вдигнат? Ми те с първа загуба от миналия април май казаха, колко повече да се вдигнат?

Имам предвид да се вдигнат след загубата и да продължат с победите. Защото е възможно тая загуба да им е първата от една лоша серия. Интересно е да видим как ще реагират.

Прекалено много се подценява Интер. Конте е анонимник в Европа и според мен е способен да отпадне в една група с Левски, Ботев и Черно Море, но в първенството е силен. Събрал е опитни играчи и биткаджии. Отделните резултати нямат голямо значение, до преди Сампдория имаха мисля 8 поредни победи.

Аз правя смелата прогноза, че в поне едно от първенствата Италия, Франция, Германия ще имаме нов шампион. Ако в тази обставнка и непредвидимост не се прекъсне поне една от хегемониите, не знам кога.

Ибрата пак вилнее :)

Да гледаш Ювентус на 5 място е голямо удоволствие, макар и почти всички да знаем как ще се развие сезона.

На 90%

Ибрата пак вилнее :)

Да гледаш Ювентус на 5 място е голямо удоволствие, макар и почти всички да знаем как ще се развие сезона.

На 90%

тая година , няма да са те, на тях болката им е ШЛ :c055:

Е рано или късно ще им свърши серията. Едва ли ще направят 30 поредни титли. Сега е удобен вариант да не са първи. Така или иначе, както каза колегата за тях целта е ШЛ от години. На титлата се пренаситиха и да не е вземат този сезон едва ли ще е такава загуба за тях, ако вземат ШЛ. Разбира се за "ушатата" ще км е по-трудно, а и за там и нашите мераци не са малки.

Е как да е загуба, ако вземат ушатата, ще вдигнат паметници на всички в Торино след толкова загубени финали дори и Интер да стане шампион.

То и за всеки отбор ШЛ е в пъти по-ценна от титла, просто 30-те години тежаха и не се оценяваше пълноценно какво са 2 Шампионски лиги за 15 години, от които половината време даже не си участвал в турнира.