Jump to content

Seria A

Guest Simply Red

Recommended Posts

Guest Merseysidee

Не знам дали гледате, но това Италианско първенство е пълна смешка... днес мача на Суонси и Евъртън беше, около 14 пъти по - добър за гледане от тези!

• Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

“О, капитане, мой, капитане! Защо не слезе да закусваш с нас? Защо не мина да вземеш обувките си пред стаята на Марко и не дойде да изпиеш фреша си от протокал, както правиш обикновено? Сега ще ни каж

Може- да, ама преди тук беше такова схващането и за ЛаЛига- "Виж ги тия умреляци, всички са на 20-30 точки зад Барса и Реал. Първенството не струва. " Не се приемаше, че просто едните са твърде силни.

Повече от игра...

Guest kukuchev711

Точно сега ги пуснах. Не отсъдиха дузпа за Интер. Ще изгледам второто полувреме и тогава ще коментирам.

///// Милан се запътват към Серия Б. :sarcastic: Алегри трябва да го махат. Доста слаб треньор.

• 3 weeks later...

Това хлапе Берарди дето я наниза тая четворка във вратата на Милан, почти си гарантира добър трансфер лятото. Миналата година 11 гола, тази вече ги направи 11 гола, а е само на 19 години. Втори хеттрик за сезона, то на втория даже не знам как му викат :) Ще му следя развитието с интерес.

Guest Fowler23

а може и повиквателна за националния да си изработи, ако продължава със същия дух....... по-добре това момче, отколкото сакатия Матри или дъртаците Лука Тони и Антонио Касано.... :)

• 3 weeks later...

Искам да пратя специални благодарности на Арсенал за Жервиньо. :D Пореден страхотен мач в Италия, Рома биха Наполи с 3:2 и са малко по- близо до финала.

Guest Merseysidee

Наполи играят много хубав футбол само късмета спасява Милан до сега. Толкова слаб Милан не съм виждал никога!

Мертенс и Инсигне са много добри крила, кефят ме! А за Игуаин няям думи колко много пропуска.

Guest Merseysidee

по - скучен мач не съм гледам от години, тия Милан са толкова зле... Балотели за целия мач пипна 5 пъти топката, но пък вкара гол.

Хонда който го желаеха доста хора от форума мога дакажа, че е мега дупка.

Guest kumarmd

Направо избухнах на тоя гол. Не вярвах, че е вътре. Без да се усетя вече бях на крака и крещях "СТИГА БЕ" ... Направо фантастично изпълнение. Малко съм и пийнал ама все пак...

• 2 months later...
Guest JFT96

Не знам дали имат грозни екипи, но с около 90 точки да свършат втори е убийствено! Това е...обезкуражаващо.

Guest never back down

Еми щом Ювентус ще завърши най-вероятно със 100 и отгоре точки, прави си сметка за нивото там , Рома също не ги виждам като някаква огромна класа , а бият наред , Много слабите , Интер и Милан също дават отражение на това, но там по слабите отбори са покъртителни.. никакви ядове не дават на първите 2-3 отбора .

Guest tsbalabanov

То като цяло първенството е доста слабо. Щом посредствените и слабите играчи от другите първенства са звезди там, картината е ясна. И все пак не може да се отрече прогресът на Рома и добрата работа на треньора им.

Руди Гарсия свърши невероятна работа с един отбор, който дори не можа да се класира за Евротурнирите през миналата кампания. Рома е един от най- красиво играещите отбори в Европа. Надявам се през лятото да се подсилят, защото за игра на няколко фронта ще им трябва още класа и по- дълга скамейка.

• 2 months later...
Guest Simply Red

Официално: Алегри пое Ювентус

Новината за назначението на Масимилиано Алегри за треньор на Ювентус вече е официално оповестена.

Според италианските медии, наставникът е подписал контракт за срок от две години за сумата от 2,5 милиона евро на сезон.

„Клубният администратор на Ювентус Джузепе Марота ще има среща с журналистите на пресконференция в 15 ч. /б.р.. 16 ч. българско време/, за да представи новия старши треньор на отбора Масимилиано Алегри“, се казва в комюникето на торинския клуб.

Алегри сменя Антонио Конте, който подаде оставка във вторник вечерта. Той бе освободен от предишната си месторабота като наставник на Милан на 13 януари тази година.

47-годишният специалист е шампион на Италия с миланистите от 2011 година. Той е бил начело още на тима на Каляри в периода 2008-10 г., преди да поеме Милан между 2010 и 2014 г.

Guest JFT96

Догодина ще бъде интересно в Серия А. Юве без Конте, но с Алегри - каква "положителна" промяна. Юве без Видал (ако иде при манафите), Итурбе май се запътва към Рома...

Guest dandy

Доста интересно ще стане, защото Алегри бе в отворена война с Пирло, ако не се лъжа Андреа заради него напусна Милан.