Jump to content

Bundesliga

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Според мен ако вземат Йозил ще вдигнат нивото,ти как мислиш?

Попаднах на любопитна статия за един от новаците в Бундеслиага - Унион Берлин. Определено си струва да се прочете. Шапки долу за принципите, които този клуб продължава така ревностно да отстоява! ----

Защото Роджърс може само да сънува това, което Клоп направи с Дортмунд. Изключително неадекватно сравнение. Клоп хвана Борусия буквално от нищото, спечели 2 титли, после и 2 втори места след Байерн,

Posted Images

След отпадането на Реал е започнало напрежението и как можеш да кажеш че ядрото е застаряващо при положение, че имат футболисти като Хумелс, Левандовски, Алкантара, Видал и Кимих, в идеална футболна възраст, ако ги съберем при нас, всичи ще "ах-каме" и без проблеми ще спечелим Висшата лига.

:D бойкотират друг път, просто ядрото на отбора вече са застаряващи и спадът в играта им е видим, сигурно и на 1/4финала го бойкотираха когато реал ги разпра

Чак пък да ги е разпрал...изгониха играч на Байерн за неправилно дишане, отидоха на продължения и Роналдо вкара два гола от засада.

You'll Never Walk Alone!

• 2 weeks later...

ИЗВЪНРЕДНО: Байерн вече има нов треньор

http://www.novsport.com/content/pics/6586591.jpg

Байерн намери новия си наставник! Става дума за бившия треньор на Барселона. Той бе препоръчан именно от бившия наставник на двата клуба Хосеп Гуардиола. Енрике на два пъти спечели испанското първенство като наставник и на три пъти Купата на Краля.

http://www.novsport.com/news2529491_1004.html

Официално: Байерн обяви Хайнкес за треньор

618x387.jpg

Ръководството на Байерн официално обяви, че е постигнало споразумение с Юп Хайнкес да води тима до края на сезона.

Той ще води заниманията на отбора от идния понеделник (9 октомври).

"Между нас има специална връзка. Благодарни сме на Юп, че прие. Той е перфектният треньор за Байерн", заяви Румениге на сайта на клуба.

Асистенти на Хайнкес ще бъдат Петер Херман и Херман Герланд.

Ето какво каза самият Хайнкес за завръщането си в играта:

"Не бих се завърнал заради никой друг отбор в света, но Байерн ми е на сърцето. Аз и помощниците ми ще направим така, че отборът отново да радва публиката с играта си. Много съм щастлив."

До края на годината или до края на сезона?

Ръководството на Байерн официално обяви, че е постигнало споразумение с Юп Хайнкес да води тима до края на сезона.

До края на годината или до края на сезона?

Скар го е казал. Имах предвид до края на сезона, разбира се, не знам що съм написал година. Футболна година :)

Щастлив съм. Играчите също са доволни:

Защитникът на Байерн (Мюнхен) Жером Боатенг прие с голям ентусиазъм новината за завръщането начело на тима на Юп Хайнкес. 72-годишният специалист ще замени на поста уволнения Карло Анчелоти, а Боатенг е сигурен, че това е възможно най-доброто решение.

“Хайнкес е великолепен треньор. За Байерн нямаше по-добър вариант от него. Той познава отлично футболистите и притежава огромен опит”, заяви германският национал.

“Сигурен съм, че идването на Хайнкес ще даде импукс на отбора. Той е невероятен оратор и анализатор. Всички в света на футбола го уважават”, добави Боатенг.

Ще намали напрежението и ще им върне увереността!

Хайнкес заведе Байерн Мюнхен на финал в два поредни сезона в ШЛ - 2011/2012 и 2012/2013.

През 2011/2012 Борусия с Юрген Клоп ги смачкаха в първенството, даже и за купата на Германия. Тогава отборът на руския милиардер - Челси ги биха на финала в ШЛ с дузпи.

През сезон 2012-2013 отборът на Байерн Мюнхен спечели требъл - първенството на Германия, Купата на страната и ШЛ.

Футболът, който практикуваха Байерн през този сезон беше удоволствие да се гледа от неутралните зрители. Затова повечето фенове на Байерн са доволни от назначението на Хайнкес и махането на Татко Карло.

• 3 weeks later...

Ясно е, че Борусия играят много удобен футбол и са изключтелно отворени и изнесени, дори още повече при новия треньор, от колкото досега, но Байерн на Хайкес играят забележително директен и приятен футбол.

RB Leipzig were 1-0 down to Hannover 96 when Naby Keita was subbed on in the 58th minute. They went on and won the game 2-1.

Вчера четох, че са го изпраскали 100. 000 Евро глоба.

Правил си нередовна книжка и го хванали немците :)

• 2 weeks later...

Схемата с която играят Лайпциг в момента, според Livescore.com

http://i1031.photobucket.com/albums/y374/cyberfan1978/Screenshot_2017-11-18-14-56-59_zpsonppjdez.png

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Те от миналия сезон си играят с такава с малки изключения. Много тъпо изтърваха днес победата, след като водеха 2:1 като гости на Леверкузен, с човек повече, но домакините ги изравниха. Общо- взето, можем да честитим n-тата поредна титла на Байерн.

Това да си фен на немски отбор е баси наказанието. Единия сезон играеш четвъртфинал с Реал (М) в ШЛ, на другия сезон си последна дупка на кавала (Шалке преди години).

Сега пък Кьолн. През месец май т.г. празнуваха завръщане в евротурнирите след почти 30 години отсъствие, в момента са на последно място в Бундеслигата с 2т. :sarcastic: