Jump to content

Bundesliga

Guest Simply Red

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Според мен ако вземат Йозил ще вдигнат нивото,ти как мислиш?

Попаднах на любопитна статия за един от новаците в Бундеслиага - Унион Берлин. Определено си струва да се прочете. Шапки долу за принципите, които този клуб продължава така ревностно да отстоява! ----

Защото Роджърс може само да сънува това, което Клоп направи с Дортмунд. Изключително неадекватно сравнение. Клоп хвана Борусия буквално от нищото, спечели 2 титли, после и 2 втори места след Байерн,

Posted Images

снощи карах тежък Никулден и днес спах почти целия ден.

Та мисълта ми бе не можах да гледам дербито на Германия Гладбах срещу Байерн.

Одеве гледах класирането , ми те тия на 7 место отишли бе бахти.

Да не вземат да изпаднат.

Та някой да каже ако ги е гледал как играха и получи ли се мач/ Даже клип ако има да погледам малко :ppp6:

Аз гледах оттук-оттам общо около 20-30 минути. Мьонхените чакаха в тяхната си половина, а мюнхените нападаха. Общо взето туй-то. Имат двама църнички домакините и особено единия (номер 10) има футболна мисъл колкото Чарли Адам. Язък му, че я пипа и е як.

Доста незаслужена победа на Гладбах,но все пак...

Байерн цял сезон играят с някаква ескеприментална защита заради контузии.Не знам какво стана с Боатенг,но за една година заприлича на защитник от А група.Хави Мартинес го смени и за 30 мин си изкара 2 жълти и направи дузпа в последната минута.

Хубавото е,че най-накрая ще има някаква интрига в това първенство и Байерн няма да са шампион още началото на пролетта.

Случайно седнах да гледам Байерн и Вердер. Коутиньо е невидим. А тоя Рашица какъв гол им заши само. Прилича ми малко на Сане като стил на игра - бърз, остър и експлозивен.

И както беше невидим, така вкара гол и подаде на Левандовски, за да вкара. :D

Изгледах репортаж на второто полувреме. Головете, които вкара Коутиньо, бяха от световна класа. Дори и 10 мача да направи такива, Байерн пак няма да дадат 120 милиона за него обаче.

Изгледах репортаж на второто полувреме. Головете, които вкара Коутиньо, бяха от световна класа. Дори и 10 мача да направи такива, Байерн пак няма да дадат 120 милиона за него обаче.
И аз гледах репортаж. Хеттрик и две асистенции. Ако направи 10 такива се съмнявам да не искат да го купят. Въпросът е дали ще направи 10+ такива мачове?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ако покаже достатъчно постоянство, не 10 мача, а да кажем 15-20, да се събере поне един полусезон, сигурно ще го купят, защото там има натиск от фенове, от някои играчи и от част от борда да се купуват големи и скъпи футболисти. Пък и на тях ще им трябва за бъдещето някой който да им гради играта и да им създава положения. Робен и Рибери вече ги няма, от миналия сезон насам Мюлер бележи доста сериозен регрес, а само Алкантара не стига. Пък и той играе малко по-дълбоко.

• 1 month later...

Дортмунд падаха с 3:1 като гост на Аугсбург до 55 мин, влезе Холанд и ги разби, 2 гола и вече 3:4, баси дебюта. Май хубаво стана, че не го взеха манго

п.с. вече и хетттрик на Холанд за 15 минути :D

Кой ли? Барса, Реал, ПСЖ, ако щеш и Сити. Не е като да няма финансови силни клубове, чиито политика е да дават много пари за нашумяла звезда. Не съм му фен, дори не съм му гледал мачове освен когато играха с нас, но започва повече от убедително и ако задържи подобно представяне ще сигурен напускащ за 100+ млн. Особено като се знае и кой му е агент. Не е трудно да свържеш 2 и 2.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

ПСЖ като нищо ще го купят за 150 млн като продадат Мбапе. Най-радващото е, че не отиде в манго, а беше на косъм. Мисля, че някъде споменаха, че всичко било уговорено, но той е отказал да ходи там, ще се окаже освен голям талант и с акъл в главата.

... ще се окаже освен голям талант и с акъл в главата.

Така е и щом е акъллия, може да изкара там 4 години и после да дойде при нас като свободен агент :)

Чичо Клоп ще го кльопне с кеф.

Така е и щом е акъллия, може да изкара там 4 години и после да дойде при нас като свободен агент :)/>

Чичо Клоп ще го кльопне с кеф.

Дано си пророк, това значи Клоп да продължи договори си след 2024 :)