Jump to content

Bundesliga

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Според мен ако вземат Йозил ще вдигнат нивото,ти как мислиш?

Попаднах на любопитна статия за един от новаците в Бундеслиага - Унион Берлин. Определено си струва да се прочете. Шапки долу за принципите, които този клуб продължава така ревностно да отстоява! ----

Защото Роджърс може само да сънува това, което Клоп направи с Дортмунд. Изключително неадекватно сравнение. Клоп хвана Борусия буквално от нищото, спечели 2 титли, после и 2 втори места след Байерн,

Posted Images

ся ги гледам тия Байерн, еми той Коутиньо им връзва цялата игра. Всичко през него минава. А па се и скъсаха да пропускат.

Ама котето и тоя Гнабри са им като вертолети

Аз гледам мача между Леверкузен и Дортмунд. Това което за пореден път ми прави впечатление е че Санчо е със класи по добър от Кай Хаверц и то във

всяко едно отношение от играта.

Аз гледам мача между Леверкузен и Дортмунд. Това което за пореден път ми прави впечатление е че Санчо е със класи по добър от Кай Хаверц и то във

всяко едно отношение от играта.

А след края на мача, какво си помисли?

А след края на мача, какво си помисли?

Резултата няма абсолютно никакво значение. Това момче прави уникален сезон а е само на 19години.На Хаверц вече му изгледах повече от 10 мача от начолото на сезона и изобщо не съм сигурен, че струва парите които му искат.Поне според е така.

Резултата няма абсолютно никакво значение. Това момче прави уникален сезон а е само на 19години.На Хаверц вече му изгледах повече от 10 мача от начолото на сезона и изобщо не съм сигурен, че струва парите които му искат.Поне според е така.

Как да няма значение, с 20 пъти по-малък бюджет Леверкузен ги направи за смях

Не бе добър е, ама много съмнитлено изтърва тая топка, вече очаквам да цъфне с екипа на Байерн лятото.

Нищо чудно, но последните мачове доста вяло играе.

• 3 weeks later...

Някой може ли да обясни с две думи какво протестират феновете в Германия срещу собственика на Хофенхайм? Феновете протстират, треньорите не са съгласни, играчите били повлияни ...

Протестират, че Хофенхайм не спазва правилото 50+1 процента да са собственост на феновете и никой да не притежава повече от 9.99% еднолично.

Някой може ли да обясни с две думи какво протестират феновете в Германия срещу собственика на Хофенхайм? Феновете протстират, треньорите не са съгласни, играчите били повлияни ...

Ето цяла статия по темата, доста е интерсна - https://www.webcafe.bg/sportcafe/futbol-svyat/id_482997962_Nevijdano_Zashto_Bayern_i_Hofenhaym_spryaha_da_igrayat_i_prosto_si_podavaha_topkata_poslednite_13_minuti