Jump to content

Bundesliga

Guest Simply Red

Recommended Posts

Мен пък не ми пречи толкова, че е без публика. Естествено, че с публика е много по-добре, ама не е чак такава болка за умиране, важното е да се предават. Вижда се, че пак стават атрактивни мачове.

• Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Според мен ако вземат Йозил ще вдигнат нивото,ти как мислиш?

Попаднах на любопитна статия за един от новаците в Бундеслиага - Унион Берлин. Определено си струва да се прочете. Шапки долу за принципите, които този клуб продължава така ревностно да отстоява! ----

Защото Роджърс може само да сънува това, което Клоп направи с Дортмунд. Изключително неадекватно сравнение. Клоп хвана Борусия буквално от нищото, спечели 2 титли, после и 2 втори места след Байерн,

Posted Images

Без звук на ТВ както казах, за да се абстрахирам, че стадионът е празен, беше си стойностен мач, не беше с приятелско темпо, но интригата бързо се уби, Дортмунд бяха класи над Шалке.

Иначе в началото на мача ми направи впечатление, че самите футболисти са една идея по-тромави в движенията от нормалното, определено не са в идеална физическа форма, но след това постепенно вдигаха темпото до края.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ами ако това не и късмет? И на Коутиньо можеше да се случи същото през 2018, ако бяхме взели ШЛ. Е нямаше да е баш с две титли, ама една плюс "Ушатата" си е далавера.

• 2 months later...
  • 2 months later...

Гледам Леверкузен-Байерн .Ами в този мач немците нямат ВАР.Как може при тях страничния да си вдига засадите и мача да продължава.Няма чертане на линии,няма и забавяне на играта.И се получи игра в бясно темпо... :respekt:

• 1 month later...

Гледам ги тия Лайпциг сега (2:2 до тук на полувремето). Ми тия ако ни бият по-добре да обиграваме деца до май месец.

Имат 2-3 не лоши, ама вратаря им (бивш наш) гола вода, защитата сирене имат един халф+1 още айде, един отпред и до там.

Не трябва да допуснем гол от тях и минимум 3 да им вкараме (в двата мача). А тоя сега каза, че тая защита е най-силната в Германия. Плача.

Ае 3-2 за майнц. Умрели отзад и особено Гулачи.

Смешни. От никва атака.

Тоя даже дето им вкара два гола вече е от Люксембург :)

Те и Байерн отпаднаха за Купата от някакви полуаматьори. Лайпциг ще друг отбор, когато излязат в ШЛ, ще ни създадат много проблеми.

В момента не сме в положение да гледаме надменно на слаби мачове при съперници.

Ти може и да не си (съветвам те да смениш ника си, не ти отива значи), аз лично гледайки ги днес си мисля, че и в двата мача трябва да ги бием. На О.

Да, по-късно влезна Форсберг, но той и без тва не е това, което беше.

Както и нашите между другото, но neversurrender, както са се писали някои.

Ти може и да не си (съветвам те да смениш ника си, не ти отива значи), аз лично гледайки ги днес си мисля, че и в двата мача трябва да ги бием. На О.

Да, по-късно влезна Форсберг, но той и без тва не е това, което беше.

Както и нашите между другото, но neversurrender, както са се писали някои.

Моля те да не го даваш от последна инстанция. Ако Лайпциг ни вкарат гол как ще реагираш? Много си сигурен на нула!?!?!?!! Сънува ли ги мачовете или Алена ти ги обади?

Много зависи как тръгне мача.

На "Олд Трафърд" Лайпциш отнесоха 5-6 парцала, като Рашфорд вкара хеттрик в последноте 10 минути. Брат ми каза, че тогава РБ играели много наивно, двамата ЦЗ седели на точката за център, като единият палавник даже се правил на Меси, опитвайки се да дриблира между играчите на МЮ.

Ако играт така срещу нас, ние ще ги сгънем даже с повече от 5-6.

Втория мач в Германия обаче аз го гледах, тогава Лайциш играха прибрани в тяхната половина и правиха контри през крилата.

Ако някой смята, че защитата по бековете ни е бетон. нека е спокоен.

Абе ние тука 5 мача сме със само 1 вкаран гол тръгваме с нагласата да "мачкаме" и вкараме 5-6 наведнъж. Не, че е невъзможно, ама малко да вземем да се разиграем и да почнем да вкараме като за начало.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Явно някой не може да чете.

Нали не изпитваш желание да си сравняван с бялата брада.

На 2 места съм написал

3 ГОЛА В ДВАТА МАЧА.

На село като тръгне клюкста от единия край, че на дедо Марин му е 16 см., в другият край на селото вече се говори как му е 26см.

Та и ти малко така го даваш.