Jump to content

Bundesliga

Guest Simply Red

Recommended Posts

Моля те да не го даваш от последна инстанция. Ако Лайпциг ни вкарат гол как ще реагираш? Много си сигурен на нула!?!?!?!! Сънува ли ги мачовете или Алена ти ги обади?

Много ми е интересно как не са те баннали теб. Такъв спам и откровени глупости, скоро не бях чел, а това е застъпено в 100% от твоите постове. И само като се обадиш, започваш да дразниш зверски. Спри се ве.

• Replies 567
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Според мен ако вземат Йозил ще вдигнат нивото,ти как мислиш?

Попаднах на любопитна статия за един от новаците в Бундеслиага - Унион Берлин. Определено си струва да се прочете. Шапки долу за принципите, които този клуб продължава така ревностно да отстоява! ----

Защото Роджърс може само да сънува това, което Клоп направи с Дортмунд. Изключително неадекватно сравнение. Клоп хвана Борусия буквално от нищото, спечели 2 титли, после и 2 втори места след Байерн,

Posted Images

Ти може и да не си (съветвам те да смениш ника си, не ти отива значи), аз лично гледайки ги днес си мисля, че и в двата мача трябва да ги бием. На О.

Да, по-късно влезна Форсберг, но той и без тва не е това, което беше.

Както и нашите между другото, но neversurrender, както са се писали някои.

Аз не съм казал, че ще отпаднам, казвам само, че не е хубаво да се подценяват съперниците на такава фаза в ШЛ, ще дам и пример защо.

И не ме разбирай погрешно, искрено се надявам да познаеш този път за Лайпциг, но за мен няма да са лесно срещу тях.

C6121554-D36-F-4-F53-8131-976184-E23939.jpg

Явно някой не може да чете.

Нали не изпитваш желание да си сравняван с бялата брада.

На 2 места съм написал

3 ГОЛА В ДВАТА МАЧА.

На село като тръгне клюкста от единия край, че на дедо Марин му е 16 см., в другият край на селото вече се говори как му е 26см.

Та и ти малко така го даваш.

Ако визираш мен (което се получава малко двусмислено) не е зле първо да прочетеш ТИ последните два поста преди да пишеш откровени глупости, търсейки поредната провокация. И за да ти спестя чуденката, имах предвид колегата Red_Gerrrard, който каза, че ако Лайпциг играят, както срещу МЮ на ОТ ние сме щели да им шибнем повече от 5-6гола (не че това е невъзможно да се случи), но в момент, в който страдаме от голова суша да плашим как ще вкараме 5+ гола е малко нелепо.

Ако четеше малко повече, вместо да се заяждаш щеше да спестиш време и на двете страни от излишни обяснения, които са очевидни.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Много съжалявам, този колега мине в лустата. Не го чета и не съм го видял.

Мислех, че визираш моят пост.

Извинявам се.

Почистиха го на полувремето и се разиграха, но съдията отмени победен гол на Арминия заради засада въпреки че топката бе върната от играч на Байерн.

Розе - треньорът на Гладбах ще поеме Дортмунд от следващия сезон. 2002-ра Клоп го привлича в Майнц, където изиграва 8 сезона и приключва кариерата си.

4 minutes ago, S.Gerrard said:

треньорът на Гладбах ще поеме Дортмунд

преместил си го от една Борусия в друга 🙂

Байерн продължават с комара в Бундеслигата. То нормално, толкова им е скучно първенството, че се чудят как да си го направят интересно. Ако все пак някой отбор стане застрашаващ, ще му купят звездата и готово.

• 1 month later...

В това немско първенство няма никаква интрига. БМ остават с 10 души още в 13тата минута при 0:0 и въпреки това бият Щутгарт с 4:0, като и 4те гола са вкарани още преди почивката. С това темпо Левандосвки ще строши вички възможни рекорди за голмайстор в първенство, за сега е с 35 гола в 25 мача. 

8 hours ago, Stivi_G said:

БМ остават с 10 души още в 13тата минута при 0:0 и въпреки това бият Щутгарт с 4:0

Не е голяма изненада, защото когато са с 11 души понякога бият и с по 7-8 гола -

включително Парца с Меси и редица други. 

• 5 weeks later...

Шалке изпаднаха официално за 1-ви път от 33 години след загуба от Арминия.

600 човека са ги чакали навръщане в Гелзенкирхен като са ги замервали с яйца, някои от играчите дори са били подгонени.

Романтиката и тук се завръща... 🙂 Пожелавам им на Шалке да се завърнат бързо в Бундеслигата. На мен са ми симпатични като история. А феновете които взимат "правосъдието" в свои ръце не ми допада. Нека ги посрещнат и да им кажат в очите това което мислят, но да ги замерят и гонят вече е прекалено. 

Нагелсман начело на Байерн от следващия сезон - 25 мил. евра плащат на Лайпциг. Подобрява трансферния рекорд на Вияш Бояш, за когото Челси платиха на Порто - 15.

Очаква се Джеси Марч да бъде прехвърлен от Залцбург в Лайпциг, а Флик след европейското да поеме немския национален отбор.