Jump to content

Bundesliga

Guest Simply Red

Recommended Posts

Guest tsbalabanov

Борусия играят с почти същия отбор, който разцепихме преди няколко дни. Вярно е, че мотивацията е различна и че противникът не е с най-доброто, но и трябва да се отбележи срещу "фактите", че тоя отбор на Борусия бил изграден от резерви и били много слаби.

• Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Според мен ако вземат Йозил ще вдигнат нивото,ти как мислиш?

Попаднах на любопитна статия за един от новаците в Бундеслиага - Унион Берлин. Определено си струва да се прочете. Шапки долу за принципите, които този клуб продължава така ревностно да отстоява! ----

Защото Роджърс може само да сънува това, което Клоп направи с Дортмунд. Изключително неадекватно сравнение. Клоп хвана Борусия буквално от нищото, спечели 2 титли, после и 2 втори места след Байерн,

Posted Images

Guest C.Adam

Те Борусия дали играха със 40 процента от възможностите срещу нас.Пазеха се за супер купата на Германия.

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest Mario Balotelli

Гледах целият мач на Дортмунд, понеже много хора даваха за пример как Дортмунд били много зле и Клоп още бил треньор, та не трябвало и Роджърс да се пипа, защото били по-зле от нас....е нямаше такова мачкане срещу отбор, който нямаше загуба от началото на сезона, кеф ми беше да гледам такъв атакуващ футбол, може би Дортмунд в момента играят най-красивия футбол в Германия, с този футбол могат да са спокойно за бъдещето си и бързо ще наваксат в класирането..

Guest ZdraveCa

Гледах целият мач на Дортмунд, понеже много хора даваха за пример как Дортмунд били много зле и Клоп още бил треньор, та не трябвало и Роджърс да се пипа, защото били по-зле от нас....е нямаше такова мачкане срещу отбор, който нямаше загуба от началото на сезона, кеф ми беше да гледам такъв атакуващ футбол, може би Дортмунд в момента играят най-красивия футбол в Германия, с този футбол могат да са спокойно за бъдещето си и бързо ще наваксат в класирането..

И каква е ползата от красивия футбол, когато не е ефективен? Ако не беше този нелеп автогол, мачът си отиваше на 0:0 и кризата продължаваше. Нищо, че са играли атакуващо и са създали доста положения. Те и Арсенал винаги са играели красив футбол, ама файда йок.

Но нека не започваме поредния глупав спор на тази тема. Просто ми беше странно, че си впечатлен от играта им в мач, който спечелиха с 1:0 след такъв автогол.

Guest Mario Balotelli

Ти чуваш ли се какво говориш..."ако" това или онова, с тая игра ги чака добро бъдеще, не случайно в ШЛ мачкат, смазаха и Арсенал в Дортмунд, само наблюдавай какво ще следва и в Бундеслигата от тук нататък.

Guest kikedelrio

Ти чуваш ли се какво говориш..."ако" това или онова, с тая игра ги чака добро бъдеще, не случайно в ШЛ мач, смазаха и Арсенал в Дортмунд

Съжалявам, че ще те разочаровам, но с абсолютно същата игра наредиха тая негативна поредица. На всичкото отгоре и нямат грам самочувствие. Миналия кръг поведоха на Байерн, но по физиономиите им личеше, че не вярват в успеха и онези ги обърнаха. Далеч съм от мисълта, че ще изпаднат или нещо такова, но имат сериозен проблем при все силния състав, с който разполагат и хубавия футбол, който играят.

Тук ключовата дума е, "може би". Скоро мачове на Байерн, гледал ли си?

А ти знаеш ли какво ще се случи с нас срещу Байерн в Мюнхен?

За мен във футболът има три приоритета: 1. Байерн

2.Германски национален отбор

3.Ливърпул

Никога, ама никога не бих искал да се срещат Байерн и Ливърпул!

10422095_1220526124654268_3154501818854324465_n.jpg?oh=198de27d1aecee75a9eb7fbb7670021d&oe=5515107C&__gda__=1424226627_f2e67674d0d833a85e7d20e668cef478

Ето затова германците са на върха. Олигофрените от А група да вземат пример, вместо всеки мач да реват от съдии и да се плюват.

• 2 weeks later...

Тая статистика от снимката е малко шано за мен. На единия дългите пасове са предимно около централната зона, другия ги дава предимно в дълбочина на противниковата отбрана, не са съпоставими просто.

Guest ZdraveCa

Дортмунд с поредна загуба.

Не само това, ами остават на последното място в Бундеслигата... Ама иначе Клоп си остава перфектен и безгрешен де.

Guest kikedelrio

В интерес на истината, Дортмунд цял мач играха, а Франкфурт ги дебнеха. Два пъти им се отвори парашута след сериозни грешки в защитата на гостите. Ние ако се надяваме, че като заиграем прилично и резултатите ще започнат да идват, не зная Борусия на какво да се надяват, след като си играят, а са последни след 13 кръга. На края на мача дадоха публиката на жълтите, която седеше в потрес, а един младеж подскачаше и ядно размахваше ръце, като същевременно крещеше нещо, когато играчите на Борусия отидоха да ги поздравят.

Guest liverpool_ynwa

Нещата там явно не вървят и може би Клоп има нужда от рестарт с ново предизвикателство, или просто да бъде оставен на спокойствие, за да си оправи бакиите.

• 2 weeks later...

Гледам Борусия Дортмунд срещу Вердер и не мога да си обясня как така този отбор на Борусия така регресира с всеки изминал мач. Днес изглеждат потресно жалки, такава игра се вижда само в квартални мачове. Нямат звено в отбора, което да действа, какво остава за скоростта с която станаха пословични. Гледах им по стечение на обстоятелствата доста мачове от началото на сезона и все повече започвам да си мисля, че Клоп е причината за това свободно пропадане. Промени по подобие на Роджърс стила на игра на отбора и в момента не може да излезне от водовъртежа. Нашата защита в момента сравнена с тяхната изглежда като световна класа. Не знам, Клоп ми се струва същия като Роджърс, в подобни ситуации просто не знаят какво да направят, плюс че са слаби мотиватори.

А така празнува "Байерн". И тази година няма да имаме конкуренция в Бундеслигата. УВИ!

Още "Шахтьор" може да ни смъкне леко на земята, а за после, не ми се мисли.

Ръководството на Борусия (Дортмунд) взе решение да не освобождава Юрген Клоп от треньорския пост, независимо че отборът завършва полусезона сред изпадащите. След продължила няколко часа среща между шефовете на клуба, на която присъстваше и самият Клоп, беше обявено, че наставникът няма да бъде уволняван. "Убедени сме, че заедно ще успеем да излезем от тежката ситуация", заяви спортният директор Михаел Цорк.

Прочети повече на: http://www.sportal.b...php?news=524265