Jump to content

Мамаду Сако (Кристъл Палас)


Гост Red One

Препоръчан пост

Гост Stan1

Готино е да видим принца на Мелууд,макар,че ме боли,защото не носи екипа на Пул!

Искам да кажа нещо за Мама.Прекрасно е да видя,че е истински боец,а той наистина е такъв,готов е да жертва здравето си на терена в името на отбора и не мисля,че тук има съмнение в подобно съждение,но,някак си,доста е несигурен,паникьосва се твърде често и не на последно място,твърде често не е на правилното място,не чете играта.Много ми се иска да изчисти тези неща,защото е наистина ценен като себераздаване,но това не е достатъчно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост drenski

Джоуи Бартън

“Mamadou Sakho is the most unorthodox, efficient, unbalanced, effective defender on the Planet”, wrote Barton – which perhaps sums up the Liverpool defender quite accurately.

 

“Watching him is similar to viewing a clown spin plates,” joked Barton. “You are just waiting for them to smash on the floor. Yet, somehow he keeps it going.

 

Истина е, че при много негови отигравания изтръпваш. Онзи ден ме ядоса много, като се размина с топката в наказателното поле, падна по гъз и Мата можеше да ни вкара гол. Но иначе е боец и неслучайно е сред любимците на Копа.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Мамата е на корицата на клубното списание за Май 2016:

http://i.imgur.com/HnMih04.jpg

А в сайта на УЕФА са публикували очерк за нашия, който по думите им "с всяко докосване опровергава законите на движението (contradicts the laws of motion with every touch)".

 

Пожелавам му в четвъртък вечер заедно с Ловрен да са непреодолим бетон отзад, двигателната му култура ще я дискутираме после.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Почти всички водещи медии на Острова гръмнаха. Проблемите около състава за Клоп продължават.

Дори вече го има и в официалния сайт. В кръга на шегата - Туре му влияе лошо на Сако :D , точно преди да дойде при нас помня ,че имаше подобно назание защото използвал хапчетата за отслабване на жена си :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Всички пишат и говорят за тва. Май не е партенка.

Клуба още не е дал изявление за случая.

Но скай, ббс и другите само за тва говорят

 

Тони Барет

 

Liverpool have not confirmed which substance Sakho tested positive for but reports in France suggest it was a fat burner.

 

Отстранен е от тренировки!!!!

 

13082554_10205312874533008_6483335870109159629_n.jpg?oh=82023e90d5be08c135679c407a5bcd36&oe=57ACB8DB

 

 

 

http://cs543104.vk.me/v543104637/15ae8/0knXsVo6ZzU.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Засега не е бан за 6 месеца. Шестте месеца бяха за Коло в Сити и медиите припомнят неговия случай.

Спрян е за днешния мач от нашия клуб. Ще има разследване. Спрян е за днешния мач, защото естествено лошата новина ще го разконцентрира.

Един от въпросите сега е дали ги е взимал на своя глава тези топящи мазнините хапчета. Това би било много непрофесионално от негова страна. Ако нашият медицински екип е знаел, контрата ще е в нашия доктор, защото в днешния спорт списъците със забранени вещества са огромни, менят се непрекъснато и спортните лекари трябва да ги следят много внимателно.

Обикновено в тези случаи спортистите го отнасят (случаят с нашата атлетка Габи Петрова е рядкост) така че очаквам да загубим Сако за половин година.

Link to comment
Сподели другаде

Всички пишат и говорят за тва. Май не е партенка.

Клуба още не е дал изявление за случая.

Но скай, ббс и другите само за тва говорят

 

http://www.liverpoolfc.com/news/first-team/218080-liverpool-fc-club-statement

Link to comment
Сподели другаде

Те ти, булка, Спасовден! Отначало помислих, че е партенка, ама явно не е щом ббс, скай и др. потвърждават. Пълна тъпотия, какви пък мазнини намери Сако по себе си та и хапчета?! Активен спортист, фат бърнъри ще ми взима!

Link to comment
Сподели другаде

Не е истина просто...преди със Суарез и тия хапания..ся контузии и кви ли не тъпотии...тая купа ако я вземем ще е баси постижението...съдбата явно много ни го връща

Link to comment
Сподели другаде

Аха.. слава богу. Аз не, че съм много веща в тази област, но нали наскоро имаше някакви подобни случки с волейболни отбори от Русия.. или нещо такова. Та там наказаха май цял отбор, но не съм сигурна дали беше само заради един играч или бяха повече...

Абе просто се притесних.

 

ПП: Някой знае ли кога точно е дал тази проба? Защото аз така и не можах да разбера от кога е..

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...