Jump to content

Мамаду Сако (Кристъл Палас)


Гост Red One

Препоръчан пост

Всички казват,че е ОБВИНЕН,ама тук вече е готов опечен.

Идея си немаш,Симпли колко е гадно да те обвинят за нещо и да си невинен.Дано не ти се случва.

Изчакай малко,после колкото щеш.

 

Позовавам се на досегашните случаи във футбола и в частност във Висшата Лига. Шансът да е напълно невинен не е голям. А иначе никъде не съм писал, че гоня или ликвидирам човека - това бяха първоначалните ти думи, които нямаха нищо общо с моите. Нека сме коректни в цитирането.

 

И да, държа на всеки ред удебелен по-горе, защото наистина ги мисля всичките тези неща. Ще видим какви ще са последствията за нас. Клубът не трябваше да бъде въвличан в подобни неща точно сега.

Link to comment
Сподели другаде

Позовавам се на досегашните случаи във футбола и в частност във Висшата Лига. Шансът да е напълно невинен не е голям. А иначе никъде не съм писал, че гоня или ликвидирам човека - това бяха първоначалните ти думи, които нямаха нищо общо с моите. Нека сме коректни в цитирането.

 

И да, държа на всеки ред удебелен по-горе, защото наистина ги мисля всичките тези неща. Ще видим какви ще са последствията за нас. Клубът не трябваше да бъде въвличан в подобни неща точно сега.

Ако се окаже,че Сакото е невинен,как ще се почувстваш?Ако лабораторията е сгрешила и се извини публично,ти ще му се извиниш ли?

Мисля,че тук трябва да защитаваме играчите си,нали,Той Бало направи къде къде повече бели ,пък си го пазехме,нали Скар. :997:

Нашата Габриела,мисля,че беше,нали невинна се оказа,всичко го признаха,не е направила нищо незаконно,ама я сринаха със земята,е те тва не искам аз.

Link to comment
Сподели другаде

Ако се окаже,че Сакото е невинен,как ще се почувстваш?

 

Ще се почувствам отлично, защото това ще означава, че не губим поредния титуляр до края на сезона. Прогнозирам обаче шансът за пълната му невинност не е много голям.

 

Разбира се, ще се радвам да греша, но в момента изказвам текущите си опасение и не мисля, че е такъв проблем. Повтарям, че нито гоня човека, нито го обиждам по някакъв начин.

 

Следя темата отблизо и смея да твърдя, че в 95% от тези случаи играчите се оказват виновни.

 

Случаят с Габриела е различен, защото в същото прегрешение бяха уличени още една дузина състезатели. Ако бяха наказали нея, УАДА трябваше да санкционира всички по веригата. Там целият медиен шум, който генерира казуса, както и голямата пушилка, която се вдигна (заради всички останали) я спасиха. Дали е виновна или не си остава спорен въпрос, на който никой не е в състояние да отговори. Единствено тя и щабът й са наясно.

Link to comment
Сподели другаде

Карагър, (както и аз също) споделя мнението на Симпли, че е(ако е) направил страхотна глупост и нищо не го оправдава.

Както и всеки трезвомислещ всъщност би казал.

Карата казва това пред sky sport

Link to comment
Сподели другаде

Както каза Скар, доста вероятно е да е взимал ефедрин/ефедра, навярно в стак ЕКА - ефедра/ефедрин + кофеин + аспирин. Комбинация, която сама по себе си не е фет бърнър в буквалното му значение (не е комерсиален продукт, всичко се купува поотделно), но е изключително ефективна за изгаряне на мазнини. Това обяснява и твърдението му, че е вземал fat burner. Само дето едно от веществата в този стак / фет бърнър е забранено от доста време вече. В момента на пазара никой от фет бърнър продуктите не съдържат ефедра именно защото е забранено вещество, но до преди години не е била и е присъствала във всеки фет бърнър. Затова и старите продукти от този тип са били сто пъти по-ефективни от сегашните.

Тео, това, което аз четох, е следното - не че е забранено това вещество, а концентрацията му в кръвта над определени стойности е недопустима:

 

"One fat burner for example, Ephidrine which is only available in the UK on prescription is listed a banned substance by the WADA. However, certain substances are allowed up until a certain point (10 micrograms per millilitre for ephidrine) despite this, it is likely that he has taken more than the allowed amount if he has been pulled up on it. Ephidrine can also be used to treat colds and flus which leads me onto my next point.

 

In 2009, two CSKA Moscow players took a cold medicine which contained a banned substance, when it was found that the club doctors had not listed this prior to doping tests, many thought that CSKA would be kicked out of the champions league, instead, both players were simply handed a one match ban."

 

Сакото сега да сяда и да мисли някакво обяснение (сигурно вече го е направил) и да го представя по най-убедителния възможен начин та барем му се размине с минимално наказание (като това на играчите на ЦСКА-Москва). Какъвто й да е бил мотивът му, сега се оказва, че е е постъпил доста незряло.

 

Карагър, (както и аз също) споделя мнението на Симпли, че е(ако е) направил страхотна глупост и нищо не го оправдава.

Както и всеки трезвомислещ всъщност би казал.

Карата казва това пред sky sport

 

Да, ето я тук гледната му точка. Според него 2 до 3 пъти на сезон би могло да се случи на играч да бъде проверен за допинг. Сакото явно е разчитал, че ще мине между капките.

Link to comment
Сподели другаде

http://www.gol.bg/li...anie-grozi-sako

 

Защитникът Мамаду Сако от Ливърпул е изправен пред сериозна санкция, след като реши да не дава втора проба за допинг. По правилата за борба с употребата на забранени вещества това означава, че френският национал признава, че е използвал допинг.

26-годишният Сако беше уличен в употреба на забранени вещества и веднага след това ръководството на "червените" го отстрани от отбора.

Бранителят трябваше да даде проба след един от двубоите на Ливърпул с Манчестър Юнайтед от Лига Европа тази пролет. Сако няма да може да играе и за Франция, когато УЕФА разглежда неговия случай.

Максималното наказание от лишаване от състезателни права за Мамаду Сако е за период от четири години.

Edited by mimus
Link to comment
Сподели другаде

Ще изнасяме компютри за Япония. Ама не били компютри, а компоти. И не било за Япония, а за Ямбол ...

 

http://www.gol.bg/li...anie-grozi-sako

 

Защитникът Мамаду Сако от Ливърпул е изправен пред сериозна санкция, след като реши да не дава втора проба за допинг. По правилата за борба с употребата на забранени вещества това означава, че френският национал признава, че е използвал допинг.

26-годишният Сако беше уличен в употреба на забранени вещества и веднага след това ръководството на "червените" го отстрани от отбора.

Бранителят трябваше да даде проба след един от двубоите на Ливърпул с Манчестър Юнайтед от Лига Европа тази пролет. Сако няма да може да играе и за Франция, когато УЕФА разглежда неговия случай.

Максималното наказание от лишаване от състезателни права за Мамаду Сако е за период от четири години.

Link to comment
Сподели другаде

http://www.gol.bg/li...anie-grozi-sako

 

Защитникът Мамаду Сако от Ливърпул е изправен пред сериозна санкция, след като реши да не дава втора проба за допинг. По правилата за борба с употребата на забранени вещества това означава, че френският национал признава, че е използвал допинг.

 

 

Ей, много случайни хора взимат на работа в тези сайтове. Отказал бил да даде втора проба. Че той, ако я даде сега, може и чист да се окаже.

 

Наказанието ще е за срок, а не за брой мачове. Така, че дори Ливърпул да няма нито един мач в следващата година, на него наказанието си му тече.

Link to comment
Сподели другаде

Не защитавам този сайт но ОТКАЗ от отварянето на втората проба си е ЧИСТО САМОПРИЗНАНИЕ!

 

Негърът сам си е виновен. Не искам повече да играе за Ливърпул и да петни името му!

Link to comment
Сподели другаде

Успокой се с тая "N-word", той все още е играч на Ливърпул и аз го подкрепям.

 

и за какво го подкрепяш? За това че петни името на клуба. За това че изостави и предаде отбора в най-важната част от сезона.

Link to comment
Сподели другаде

Не защитавам този сайт но ОТКАЗ от отварянето на втората проба си е ЧИСТО САМОПРИЗНАНИЕ!

 

Негърът сам си е виновен. Не искам повече да играе за Ливърпул и да петни името му!

 

Нали разбираш разликата между това да тестват урината във второто шишенце, която също е взета след мача на ОТ, и да даде сега нова урина. Това е неточността в информацият на сайта.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...