Jump to content

Мамаду Сако (Кристъл Палас)


Гост Red One

Препоръчан пост

Това е олигофренскаа работа.Не знам какво да мисля,но и според мен трябвва да им дадем някакъв урок,има по компетентни от мен за да кажат как.Най-вече за да не се повтарят тез глупости.

А пък най-гадното ми е,че някой от феновете го предадоха,това най-боли.

Link to comment
Сподели другаде

Съд до дупка за всички отговорни инстанции.

 

А за феновете - примирете се..повечето са такива, единият мач Роналдо, другият - продавай.

 

Жив и здрав да е Мама. Той ше отговори подобаващо на всички!

Link to comment
Сподели другаде

Не, че нещо ама го лишиха от медал от европейското...

Не, че нещо ама го лишиха от медал от европейското...

Е да,за тва пък хич не се сетих.Предтавете си франсетата да са шампиони,което си е голема вероятност.Мамаата заради тез изпуска титла....аз бих ги разстрелял на стената до един.

Link to comment
Сподели другаде

Централният защитник на Франция и Ливърпул Мамду Сако проговори за пръв път откакто бе обвинен в употребата на забранени стимуланти преди близо 3 месеца. УЕФА започна разследване на случая, но в крайна сметка вчера сне обвиненията към футболиста и той вече може да бъде на разположение на клуба и страната си.

Заради първоначалната санкция, Сако пропусна финала на Лига Европа срещу Севиля и не попадна в разширения състав на Франция за UEFA EURO 2016.

“В крайна сметка истината винаги излиза наяве. Най-сетне мога да се изкажа, но преди всичко за мен е най-важно да благодаря на всички вас за доверието и вашата подкрепа, която показахте през последните два месеца и половина. Вие бяхте насреща YNWA. Затова аз винаги ще бъда насреща за вас и ще давам най-доброто от себе си на терена“, написа Сако в един от профилите си в социалните мрежи.

 

П.п. Дали тези които не само че не го подкрепиха, ами го и оплюха ще се извинят ?

Link to comment
Сподели другаде

Имах някакво чувство, че Мамата е невинен. Затова и не бързах да го съдя и то точно така се оказа. На мен винаги ми е бил безкрайно симпатичен и много се радвам,че всичко мина благополучно. Все пак това не променя факта, че ще бъде лишен от медал на еврото и, че така и не взе участие в злополучния финал със Севиля, което не може да бъде ползвано за оправдание, но пък знае ли се. Голям боец е, личи си, че милее и обича отбора. Да ни е жив и здрав и само напред.

Link to comment
Сподели другаде

П.п. Дали тези които не само че не го подкрепиха, ами го и оплюха ще се извинят ?

 

Аз все още се надявам да го разкараме. :sarcastic: Жалко, че точно покрай Еврото стана тоя скандал. Сигурно щеше да играе, пък можеше и да си вдигне цената с някой и друг добър мач. Друг е въпросът Клопо и компания колко са тръгнали да го продават. :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Точно това си помислих и аз, особено със Севиля ако бе в игра след силното първо полувреме, едва ли щяхме да получим такъв лек гол от съблекалнята, за който още ме е яд и не мога да си го обясня. Докато във финала на Европейското ми беше все тая кой ще спечели, първенството свърши за мен, когато рицоли наду свирката за дузпата на Франция...

Link to comment
Сподели другаде

Сако снощи примерно никога нямаше да остави да бъде надигран физически като пеперудка от тоя Едер, както го направи бездарника от Арсенал. Когато взимаш бездарници от Арсенал, които са генетично програмирани от оня лузър да бъдат лузъри, ще си носиш последствията. Жиру изпусна една шапка с положения на това европейско, както го е правил винаги, но съотборниците и 2 смислени отигравания за цял шампионат го покриваха, но не и снощи. Бездарника Косчелни направи 1 тон грешки, но само феноменалните намеси на Лорис го покриваха, както и съотборниците, но накрая винаги си идва всичко на мястото.

Link to comment
Сподели другаде

Точно това си помислих и аз, особено със Севиля ако бе в игра след силното първо полувреме, едва ли щяхме да получим такъв лек гол от съблекалнята, за който още ме е яд и не мога да си го обясня. Докато във финала на Европейското ми беше все тая кой ще спечели, първенството свърши за мен, когато рицоли наду свирката за дузпата на Франция...

Не можем да бъдем сигурни какви щяха да са резултатите ако Сако беше играл на финала за ЛЕ. Можем само да спекулираме. Французинът не веднъж е демонстрирал колеблива игра (справка - първото полувреме на домакинството ни с Тотнъм на 2-ри април), но често е бил и звяр в защита. Фен съм му, но смятам, че отбор, който не е намерил сили да се изправи след като е получил удар, няма право да търси причините за провала в липсата на този или онзи играч. Справка от снощи - контузията на Роналдо, която лиши Португалия от перлата в короната си. И какво от това? Мобилизираха се момчетата и грабнаха титлата. Жалкото е, че беше отнета възможността на Сако да участва на финала в ЛЕ и на Еврото, пък какво щеше да стане с него можем само да гадаем.

 

Сако снощи примерно никога нямаше да остави да бъде надигран физически като пеперудка от тоя Едер, както го направи бездарника от Арсенал. Когато взимаш бездарници от Арсенал, които са генетично програмирани от оня лузър да бъдат лузъри, ще си носиш последствията. Жиру изпусна една шапка с положения на това европейско, както го е правил винаги, но съотборниците и 2 смислени отигравания за цял шампионат го покриваха, но не и снощи. Бездарника Косчелни направи 1 тон грешки, но само феноменалните намеси на Лорис го покриваха, както и съотборниците, но накрая винаги си идва всичко на мястото.

:sarcastic: Кала, ама много ги обичаш гънарите. А Жиру е феноменален, чудя се кой болен фен му се връзва още, че бил велик нападател?! При спринт е като стар москвич по нанагорнище. Наистина, с Бензема Франция щеше да е съвсем друга в нападение.

Link to comment
Сподели другаде

Има си причина Бензема да не бъде на Европейското и Дешан с право си я отстоява.

 

Колкото до Сако... Фифти-фифти. Както Дешан остана лоялен към играчите, които беше повикал в разширения състав, така можеше и да бъде лоялен към Сако. Но цялата каша при нашия я сътвори УЕФА. Те му отнеха възможността да играе на ЕП, не Дешан.

Link to comment
Сподели другаде

Било проблем от миналия сезон. Ту се появявала болка, ту спирало. Не е претъпрял операция, но се подлага на някакъв вид рехабилитация. Средата към края на август може да е на линия за тренировки.

Link to comment
Сподели другаде

World Anti Doping Agency refuses to rule out appeal over Sakho being cleared.

 

MAMADOU SAKHO’S drugs fight is still not over - after the World Anti Doping Agency refused to rule out an appeal against UEFA’s decision to clear the Liverpool defender of taking a banned substance.

 

 

 

You'll Never Walk Alone!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

докога ще продължава тази подигравка със Сако и клуба ? Тия расисти ли са или на некъв жена му е била разцепена от черна мамба, тази цялата случка почна да замирисва на лично отношение. Не изключвали вероятността да обжалват решението на кенефа, окей тяхно право ама с това скандално отношение към случая можеха да спрат до тук. Ами какво да кажем за това - директорът на лабораторията в Кьолн, където е тествана пробата на Сако, казва на кенефа, че няма нищо нередно и тази субстанция не е в списъка, обаче явно разбрали, че са направили огромен гаф, от горните етажи на УАДА го карат все пак да обяви, че е забранена. Освен това, по време на 30-дневната му забрана е направено разследване, след което е установено, че не във всички лаборатории на УАДА се правят тестове за хигенамин, като това е и причината тя да не бъде удължена. От тези обстоятелства определено изникват много въпроси без отговори - като например как така може да се твърди, че една съставка е забранена, а в дадени лаборатории няма да се правят изследвания за нея. Явно на тази приказка краят й не се вижда и тепърва предстои развръзката.

Link to comment
Сподели другаде

http://www.thisisanfield.com/2016/07/mamadou-sakho-injured-three-four-weeks-confirms-jurgen-klopp/

 

По-подробно за контузията. Ще почива 3-4 седмици, може да е на линия за началото на сезона.

 

Speaking on Tuesday, Klopp confirmed that Sakho was suffering with an injury that would keep him out for “three or four weeks.”

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...