Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

E как па за 9 години баш сега са решили да не дадат 1 стотинка за трансфери? И то в момент когато клуба е европейски шампион и в най-доброто си финансово състояние?

Отделно, че и от продажби спечелихме някой лев. И как точно това лято решиха да не дават пари, след като всяко предишно са го правили.

 

Нещо не се долавя логиката.

Link to comment
Сподели другаде

Към 50+ млн. мисля, че се събраха от наеми и продажби това лято + и освободените пари от заплати след като се разделихме със Стъридж и Морено.

 

Все за един ляв бек и едно кьораво крило за резерва, мисля че се събират.

Link to comment
Сподели другаде

Това за Суарес ми се струва доста несериозно.Ако някой щяха да връщат може би щеше да е Коутиньо.Това естествено е моя логика.И аз не мога да си обясня как когато имахме най-сериозни приходи не осъществихме нито един сериозен трансфер.

Link to comment
Сподели другаде

 

Барселона ги дължи тези пари ,но не на Ливърпул, а на финансова институция която е купила дълга.Ние сме били взели нашето вече без 5 м само оставащи за нас.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Аз не мисля, че ще вземем ЦЗ, поне не и за постоянно. Матип не знам какво направи, но вече предварително прогнозираното време би трябвало да е изтекло, или ако не, то би трябвало следващата седмица да изтече. Имаме и тоя младия холандец. Клоп не обича да прави трансфери тип - "имаме много контузени, дай да вземем някой". Самият той го е казвал, че и да вземе някой, след 3 мача ще трябва да го остави резерва, защото се връща контузеният. Честно казано, не виждам и смисъл от трансфер тип "Коулкър", който мисля, че нямаше дори пълен мач, а беше пускан за по 5 минути като нападател. Та, в тоя ред на мисли, не мисля, че ще видим централен защитник сега януари.

Link to comment
Сподели другаде

Да , тъкмо преди години имахме 8-10 контузени . Точно тогава загубихме преднина си . Едва ли ще забравя скоро едно изказване на Клоп : " За първи път от няколко седмици мога да избирам (кой да пусне на терена)" ( това чак в края на февруари. )

Link to comment
Сподели другаде

В ЛивърпулЕко има някви публикувани "евентуални трансфери" и някой си Тони нз си къв е писал, че сме имали много сериозен интерес към Жерар Деулофеу... Едва ли ще скочим за играч издълнил се в Барса и минал през Еверът ама го пишеше и реших да го споделя.

Link to comment
Сподели другаде

Деулофеу е Шак бета версия.

 

По-скоро на едно ниво, даже малко по-добър е Делофеу, защото е и по-млад. Шакири не беше изгонен само от Базел и от Стоук. Предстои му изритване и от Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

Малко е спирна работата с изгонването, точно пък от тези 2 отбора, ама,хайде.

 

Не,че съм голям привърженик на Шакири, обаче за разлика от Деулофелу има удар от средна и далечна дистанция, има пряк-свободни, има и що годе добър поглед над играта. Деулофеу има само скорост и средно ниво дрибъл. В заключение - и двамата могят да уграят за Ливърпул, но за ФА и Карабао. Нищо повече.

Link to comment
Сподели другаде

Човекът за къси пари на мястото на Шакири вече беше представен. Сега да видим дали ще има развитие с някаква резерва на Робо и евентуално нов централнен защитник.

Link to comment
Сподели другаде

То си трябва и още един човек за мястото на Лалана. Минамино не съм сигурен дали е директно на мястото на Лалана или не (уж можел да играе и в тройка в центъра), но съм убеден, че Шакири няма да е част от отбора следващия сезон, така че може да се наложи още един човек за неговото място. Иначе, за бека съм съгласен, но не мисля, че ще видим такъв зимата, нито пък централен защитник сега. Тия позиции очаквам да се покрият лятото.

Link to comment
Сподели другаде

Е то на мястото на Лалана си трябва човек през лятото, не сега. За Шакири беше ясно от самото начало, че ще се кешира в някакъв недалечен момент в бъдещето, даже очаквах предното лято да е продаден вече.

 

Дано Клоп ни изненада с още някоя скрита лимонка през януари.

Link to comment
Сподели другаде

Деулофеу все като играем срещу него, най-много от него идват опасностите, нещо като Сане, много труден за опазване, така че по-добре при нас, отколкото срещу нас, дори резерва да стои :D

Link to comment
Сподели другаде

Деулофеу все като играем срещу него, най-много от него идват опасностите, нещо като Сане, много труден за опазване, така че по-добре при нас, отколкото срещу нас, дори резерва да стои :D/>

По тази логика ЛФК трябва да купят още Заха, Редмънд, Пуки, Антонио, Траоре, Джетро Уилямс т. н.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...