Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

Гост Red One

Не казвай голяма дума, да не ти задам обратния въпрос през август. Според мен не го продадоха заради цената. Ако някой изкара 80+ е пътник. Все още им нямам вяра. Сори, че не споделям ентусиазма.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SFA

Нека да вкарам една мисъл в размислите - твърди се, че Хенри и Ко са тука само за да лапкат и не дават нищо, нали така? Ако е така защо не продадоха Суарез да си приберат парите?

Летният трансферен прозорец е дълъг, а сър Хенри вече показа, че има оферти, които не се отказват с лека ръка (справка - 50-те на Торес). Миналото лято вече беше гръмнал с продажбата на Бейл (трансфер сигурно договорен още зимата, ама това е друг въпрос). Няма как да се чупят трансферни рекорди два пъти за един трансферен прозорец и то от един клуб..

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

сега я зачетох тази тема - ми тя си е като "ЧАТ".

А и по скоро заглавието може да е - "Вижте какъв мениджър и още по-голям мечтател съм"

Пишат се меко казано глупости и то за играчи на които и името не се е споменавало за слух при нас , ама вече и в стартовите 11 го гледам???

Що за тема - по добре "Мечти" ............. :suicide:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Нека да вкарам една мисъл в размислите - твърди се, че Хенри и Ко са тука само за да лапкат и не дават нищо, нали така? Ако е така защо не продадоха Суарез да си приберат парите?

Не че го вярвам, но потенциален отговор би било: "защото Суарез ни трябваше, за да се доберем до ШЛ, където парите са още повече".

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

ето ви от къде идват парите и как се харчат от отборите. Забавно е като темата , за това я слагам тук............. Евертън къртят :sarcastic:

 

http://cs540105.vk.me/c540102/v540102637/1b988/9sPUXLuu3dc.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост cyberfan

Целта на американците е да лапат, но не по начина за който вие говорите. Те искат да направят силен и съответно печеливш Ливърпул, а не да разпродадат играчите и да си тръгнат.

 

You'll Never Walk Alone

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Целта на американците е да лапат, но не по начина за който вие говорите. Те искат да направят силен и съответно печеливш Ливърпул, а не да разпродадат играчите и да си тръгнат.

 

You'll Never Walk Alone

 

Къде си чел, че някой казва, че американците ще разпродадат Ливърпул и ще си тръгнат?

Link to comment
Сподели другаде

Гост cyberfan

Ами ако си разпродаваме най-добрите играчи няма да бъдем конкурентно способни на другите клубове и логично цената на клуба ще падне, а от там и лапачката. Естествено, че ако не могат да печелят, собствениците ще продадат клуба.

 

You'll Never Walk Alone

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Така е, но дори и да продадат някой (дори да е Суарез), не мисля, че ще се стигне до разпродаване (какъвто е смисъла на думата). Светците ще разпродават, защото германката искала да си ходи. Ние изощо не сме в такава ситуация.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G

Проблема ще е като се започне пак цеганенето и чакаме до последният ден за някой и в крайна сметка ни го отмъкват или просто сделката пропада. Но дори и да стане е започнал сезона вече и по-трутно става адаптирането на играча. Ама като сме в година на голям национален, футболен форум цялото внимание на играчите е насочено към него. Особено ро времето на самият турнир. Така, че сега е момента да вземем поне 2-ма от желаните, от нас, играчи.

Самото световно може да покачи или да свали цената на даден играч в зависимост от представянето му.

 

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dilyan Damyanov

Тук само се спекулира с продаването на Суарез затова ако може да си изкажа и аз мнението. Много от вас казваха, че Ливърпул е повече от клуб и имаше коментари когато той щеше да напуска миналото лято, че сме имали добри нападатели, които си тръгват и взимаме по добри, в смисъл, че успяваме да им намерим заместници.

Също се казва, че американците може да продадат Суарез ако изкочи някой с над 80 милиона паунда и по принцип се гледа на това негативно. Да де ама 80милиона паунда са бая пари. Никой занимаващ се с бизнес не би отхвърлил такава сума. Това са близо 100 милиона евро сигурно. Ще ме извинявате ама никой играч не струва 100 милиона евро и предложат ли се да му се вика такси на който и да е. С тия пари половин отбор ще се изгради, че и пари за вафли ще останат. То нашият титулярен състав го окомплектовахме за кажи речи същата сума. Примери има доста за отбори, които си продават най-добрите играчи и не страдат много много от това като става въпрос за такива суми. Юнайтед шитнаха Роналдо към Мадрид и не страдаха много много от това. Пак си печелиха титлата докато Реал могат да се похвалят с една такава само. Бейл също замина за Реал за рекордна сума от 100 милиона и Тотнъм пак си свършиха там кадето си бяха. Казвате, че е било провал, но пък става въпрос за Тотнъм все пак. Играха веднъж Шампионска Лига и се помислиха за част от големите. Същото става и в много други отбори, които си продават звездата за адски завишена сума. Интер като продадох голямата си звезда Златко да не би да им се отрази. Напротив спечелиха требъл.

Та мисълта ми е, че няма незаменими играчи и, че ако като фен бих бил малко разочарован ако продадем Суарез за цената на или малко под Бейл на Реал то бих бил далеч по разочарован от недалновидността на ръководството да не вземе една такава сума за просто един играч, който според половината форум до преди миналият сезон дори пречеше на отбора а до преди края на този имаше сравнения как Стъридж ни печели сам мачове а Суарез не можел и затова Стъридж ни бил по важен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост TheoScouse

Suarez: "I have not signed any clause where a team [Madrid or Barca] has priority to sign me." #‎LFC

 

Ако наистина го е казал, мисля, че тук въпросът приключва.

Link to comment
Сподели другаде

Гост L1v3ruS

Тва е идеята за прогрес. Дори и да запазим Суарез, ако вземем пълнеж само както предните джамове, следващата година няма как да е по-успешна.

С оглед на участието ни в ШЛ, определено си трябват можещи момчета с хъс и самочувствие.Освен това, трябва да се направи всичко възможно да се разкарат играчите, към които има дори и леки съмнения в качествата им, защото ако са в отбора, рано или късно поради някаква причина ще се опре до тях, а този сезон се видя че не е ползотворно. редките участия на играчите под наем, на Аспас и Алберто бяха кажи-речи без никакъв положителен принос към отбора.

Сега е правилния момента да се действа на пазара със "замах'". както се казва.

Разбира се, това зависи до голяма степен от чичко Хенри, защото със сигурност сме по-желана дестинация, така че класните играчи от доста отбори из Европа ще искат да вкусят от червения извор на сладострастието.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

"Лескът призна, че напуска Ман Сити" - http://www.novsport....26771_1085.html

 

Дали пък? Не е добра опция за централен защитник?

 

Ти сериозно ли? Предпочитам Коло сто пъти пред тоя.

Link to comment
Сподели другаде

Гост cyberfan

Лескът се представяше много добре в Евертън, че и беше най-резултатният защитник в лигата ако не се лъжа. В Сити обаче не му се получава по една или друга причина. Май си имаме достатъчно централни защитници и не мисля, че ще взимаме още такива.

 

You'll Never Walk Alone

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Сикейра, Морено, Гарай, Гайтан, Родриго, Облак, Ракитич - тези за мен си заслужават.

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Само Ракитич не,ще ни подигравт след снощните целувкиии. :) :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост forfisher

Моля се да случим поне този път на футболист, да може да центрира що-годе от корнер..

При все че имаме Джерард и Суарез, които са майстори на статичните положения и ако не се лъжа сме първи по голове от статични положения, не мога да разбера това твое желание. В смисъл, имаме на по-важни неща да случваме от това да имаме трети класен на корнера.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

При все че имаме Джерард и Суарез, които са майстори на статичните положения и ако не се лъжа сме първи по голове от статични положения, не мога да разбера това твое желание. В смисъл, имаме на по-важни неща да случваме от това да имаме трети класен на корнера.

 

Мисля, че той го е написал иронично това . Ясно е че не ни трябва човек който да може да центрира добре... SFA има предвид привлечените футболисти да не са като дедо Яго който не може и 1 корнер да бие свестно даже.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SFA

Напротив, имам напредвид, че наистина ни трябва качествен изпълнител на корнери. Не змам вие какво мислите, но на Джерард корнерите от 5 - 1 що годе става. Не един и два пъти от корнер в аут я изкарва. Капитанът трябва да има други приоритети, като изпълнения на преки свободни и дуспи (в които няма равен). Вижда се, че Коутиньо не се чувста конфортно на ъгловото флагче, липсва сила и височина на ударите. На Суарез повечето изпълнения от корнер са къси подавания или директо към близката греда (а да видим дали и въоще ще го имаме на есен в редиците ни). В тоя ред на мисли, да трябва ни футболист, който като се насочи към флагчето за изпъление на ъглов удар, противниковите защитници да треперят.

Link to comment
Сподели другаде

Гост bgscouser

Напротив, имам напредвид, че наистина ни трябва качествен изпълнител на корнери. Не змам вие какво мислите, но на Джерард корнерите от 5 - 1 що годе става. Не един и два пъти от корнер в аут я изкарва. Капитанът трябва да има други приоритети, като изпълнения на преки свободни и дуспи (в които няма равен). Вижда се, че Коутиньо не се чувста конфортно на ъгловото флагче, липсва сила и височина на ударите. На Суарез повечето изпълнения от корнер са къси подавания или директо към близката греда (а да видим дали и въоще ще го имаме на есен в редиците ни). В тоя ред на мисли, да трябва ни футболист, който като се насочи към флагчето за изпъление на ъглов удар, противниковите защитници да треперят.

Мисля ,че трябва да се направи анкета специално към Шкъртел ,дали му харесват центриранията на Джерард и Коутиньо.Специално този сезон вкарваме всевъзможни голове.Не мисля ,че се нуждаем от такъв тип играч.За справка последния мач - уникални две подавания на капитана по един и същ начин.Даже смятам ,че е излишно да разсъждаваме относно такъв тип играч.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...