Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

Гост Charg3r

Бая трябва да сме я закъсали ако точно върху корнерите ще се концетрираме като основно оръжие. Статичните положения са ни сила тоя сезон, а Джерард като го видя да се насочва към флагчето знам, че две от три центрирания ще са ниско на първа греда и няма да са проблем за противника, но третото ще е гол. По-добре от това здраве му кажи. А ако толкова сме я закъсали за корнер специалист - Чарли Адам винаги е вариант :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Бая трябва да сме я закъсали ако точно върху корнерите ще се концетрираме като основно оръжие.

 

Всички оръжия са важни. 1/3 от головете в съвременния футбол са от статични положения. Това е едно от най-големите постижения на Роджърс за сезона, който току-що завърши. И в защита, и в атака.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Оо тоя слух е супер (макар цената да не е), мноого харесвам Ловрен. Имаше слухове още преди да иде в Сотън, ама не го взехме. Като съм ги гледал често ми е правил впечатление, много добър защитник и не е някакъв дървен, абе ще пасне според мене.

Трябва да вземем един добър защитник (който да не е над 25) и да продадем ненужните такива - Уисдъм, Коатес, Кели, Коло(иска ми се ама май няма да стане), Сама ..и да си останем с Шкъртел/Ловрен - Агер/Сако (+ Илори под наем)

 

И ако вземем защитник, който е над 25 години какво? Какво от това? Престанете с тия години. И на 30 да е, важното е да си върши работата. Само като чух ония ден, че Суарес вече бил стар и направо останах без думи.

Не мога да разбера защо всички искате да се отървем от Коло... Вярно е, че направи някои фрапантни грешки този сезон, но един опитен футболист никога не е излишен в един отбор.

 

Аз не искам никакви централни защитници да идват. Според мен настоящите ни са добри, само да има някой, който да поработи добре с тях. Още повече, че всеки един от тях ми е много симпатичен и искам да останат в отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ShaDoW_HuN7eR

И аз съм на мнение, че нямаме нужда от повече централни защитници. Един ляв бек и може би един десен. Един качествен дефанзивен халф (аз лично искам Сонг) пред защитната четворка ще свърши достатъчно работа.

Link to comment
Сподели другаде

Гост MakEto

Защото искам да дойда някой млад защитник, който да има доста бъдеще пред себе си в клуба. Сегашните ни защитници, са достатъчно опитни и за това мисля, че е добре да вземем някой по-млад сега. Вече имаме Коло - 34г, Шкъртел - 30g, Агер - 30г.

Мисля, че ни трабва един добър, млад защитник ..да продадем ненужните ..и центъра на защитата заспива. Според мен трябва само 1 ЦЗ и това е (без да се продава Агер).

Link to comment
Сподели другаде

Гост m1s71k

Глен Джонсън и Джо Алън за мен няма начин да напуснат. Единият е любимец на Роджърс, а другият въпреки слабите мачове на последък е един от най-добрите бекове в лигата. Друг аргумент затова, че Джонсън няма да бъде продаден е, че крайните ни защитници са дефицит, а Глен може да игре и от двете страни.

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenmark

Явно си му голям фен щом си мислиш че е един от най-добрите бекове.Добре че БР не мисли така и няма да му подновят договора.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Аз не искам никакви централни защитници да идват.

 

И аз съм на мнение, че нямаме нужда от повече централни защитници.

 

Викате, защитата е цъфнала и вързала, че няма нужда от нови лица ...

 

Ролите в центъра на защитата са две - един "бияч" - ходи, скача за първа топка, прави шпагати по-далеч от наказателното поле. Другят го подсигурява на няколко метра по-назад.

 

От една страна, в момента имаме трима "биячи". Единият през мач си вкарва автогол. Другият прави безумни грешки редовно. Третият засега не е играл много, ама Ба го направи сам да си говори, т.е. ако продължава така няма да реши проблемът когато срещу защитата се изправи много здрав централен нападател (какъвто всички отбори във ВЛ без нас имат).

 

От друга страна, единственият подсигуряващ е Агер. Неслучайно сухите мрежи на отбора са предимно с него - просто стои по-назад и чисти ла*ната, които другите трима сътворяват. Никой от другите централни защитници не го може това. Така че още един централен защитник от този тип е просто задължителен.

 

И най-накрая тази двойка в дясната част на заитата Джонсън-Шкъртел трябва да бъде разбита, по възможност и двамата трябва да са извън титулярния състав в мачовете за ВЛ. За резерви са ОК.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Charg3r

Явно си му голям фен щом си мислиш че е един от най-добрите бекове.Добре че БР не мисли така и няма да му подновят договора.

Всъщност Роджърс му е фен и преди месец каза, че предподписването с Джонсън ще е един от приоритетите лятото.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Имаме Илори и Сако. Млади и перспективни. Имаме далеч по-належащи постове за това лято.

 

Сако засега е неблагонадежен. Не може да оформи двойка с Шкъртел или Туре. Евентуално само с Агер.

 

Илори можеш да го забравиш. Няколко човека се изредиха да пишат в неговата тема след "великия" мач с Барселона. А една седмица по-късно никой не обели дума когато Севиля им уши 4 парцала с него в центъра на защитата. А всъщност Гранада утре ще паднат от Виляреал и ще изпаднат.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Засега е неблагонадежден. Затова е за бъдещето, а имаме опитен играч на негово място. Всъщност, прави грешки, но не толкова чести, като се замисля. Дори може и да са по-редки от на Шкъртел, Агер и Туре.

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenmark

Странно но този път съм на едно мнение със Стойкица.Отначало имах чувството че ударихме джакпота със Сако,ама последните мачове се видя че е доста дървен.И като пресират губи контрол.Общо взето може спокойно да се каже че уж където бяхме насочени най-,много от към покупки и друго сме най зле.Имаме най -много допуснати голове от отборите в челото.Ами това си е голям риск,кой може да гарантира че Суарес и Стъридж ще вкарат толкова много голове.Но и другото трябва да се има предвид че не е само до играчи ами и до тактика и треньор на защитата.Друго постоянно се пише че ще се взима класа,ама това си е прах в очите.Този рефрен нямали ше го зимата?Обещанията не са като делата.много бързо взеха да ни свързват със всякакви резерви като зная как сме се представя ли на предходните трансфери.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Треньор на защитата и дефанзивен халф са решенията. А не още играчи в центъра отзад. Имаме много други позиции да пълним, според мен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост m1s71k

stenmark,

 

Ами освен Сабалета не виждам по-сериозен десен бек от него. Уокър може би го превъзжда с младоста си, но за сметка на това опитът е в полза на Джонсън.

Ако според теб Разни Рафаеловци и французи с метли на главата вместо коса са нещо повече от нашето момче, уважавам мнението ти.

Link to comment
Сподели другаде

Гост cyberfan

Помня когато Иванович ни вкара 2 на Анфийлд в ШЛ. Тогава си виках тоя куц кон сигурно няма да вкара в следващите 10 години, ама точно днеска 2. Е не бях прав. Много добре се представя и в атака, и в защита. Че и сравнително доста голове бележи.

 

You'll Never Walk Alone

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост m1s71k

Съгласен съм за Коуман, бях го забравил. Иванович е класа, но той си е централен защитник, въпреки че го въртят на всевъзможни позиции в защитата. За Азпиликуета не съм съгласен, а той май играе отляво, не е десен бек.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Charg3r

Съгласен съм за Коуман, бях го забравил. Иванович е класа, но той си е централен защитник, въпреки че го въртят на всевъзможни позиции в защитата. За Азпиликуета не съм съгласен, а той май играе отляво, не е десен бек.

Азпиликуета си е десен бек по принцип, нищо че играе отляво. А и дори така, ако не беше Шоу, щеше Азпиликуета да е в отбора на сезона като ляв защитник. Просто е много постоянен и е стабилен назад.

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenmark

Ами Колоров ?Нашия си е много зле,просто защото е наш и затова си го защитаваме.През изминалия сезон да има-нема 3/4 мача добри.Всичко друго е плява.Просто жалкото е че почти на всички постове ни трябват попълнения.Ама тука грешката е на ръководството.Защо зимата никой не се купи,ами само театро играха.Не очакваха ли да се класираме за ШЛ.Не става за един прозорец да се накупят толкова много играчи,не е само до пари.Нали и тези играчи трябва да си паснат с другите и със стила коийто БР ще им наложи.Аз се надявам само да си спазят обещанията за класни играчи и това че по добре 2 класни отколкото 7 резерви.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

Към момента освен със Санчез с друг футболист,който да вдигне класата на отбора не са ни свързвали,да речем,че Лалана спада в тази графа.Аз продължавам да си мечтая за Иско,Дракслер,Кроос,Шакири или Ройс,но ще си остана само с мечтите.Все пак трансферния прозорец все още не е отворил,дано ни изненадат с някой сносен транфер.Иначе аз тоя черния не го искам в Ливърпул за какъв дявол ни е 33 годишен играч?Предпочитам Шмелцер пред тоя.Ако ще купуваме играч над 30 години нека да е Алонсо!!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Terror

.Иначе аз тоя черния не го искам в Ливърпул за какъв дявол ни е 33 годишен играч?Предпочитам Шмелцер пред тоя.Ако ще купуваме играч над 30 години нека да е Алонсо!!!

 

Много плоско разсъждение, което не чета за първи път към подобен тип играчи. Първо - Яя Туре(нали за него говорим?) не е на 33, а на 31. Второ - нали всеки иска доказана класа, която да се впише на момента. Е, от имената с които са ни свързали до момента, аз от Яя Туре не съм видял по-отговарящ на това описание. Ама ето го и другия момент, същото както преди два сезона, когато имаше спекулации, че ще отправим оферта за Перси от 20+ милиона. И тогава(сега за щастие си само ти), сума ти и хора започнаха: "Ъ, тоя дъртия за к'во ни е, то няма перспектива, как за някой с изтичащ договор ще даваме толкова пари, дай по-добре да вземем някой млад талант дето след 5 години да мачка", еми... сами да преценят Юнайтед прецакаха ли се, като явно не мислеха по този начин и го взеха тоя безнадежден случай. А сега пък и ти се замисли нямаше ли основна роля Туре в това, именно Сити да са шампиони вместо нас? Аз лично съм ЗА подобен трансфер, дори и да ни издоят леко(не прекалено разбира се). Отделен е въпроса, че въобще и грам истина не вярвам да има в това.

Link to comment
Сподели другаде

Гост cyberfan

Колегата говори за Ашли Коул май. Той е на 33 години и ако не се лъжа Шмелцер е левия бек на Дортмунд.

 

You'll Never Walk Alone

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

За Ашлито Коул говорех,че е на 33 години и бих искал Шмелцер вместо него.Иначе за Яя Туре вече написах,че аз лично предпочитам Кроос примерно.Турето ще ни струва поне 35 милиона пауда,ако не и повече.За мен това са много пари за играч на тия години,който ще иска и 200 хилки на седмица.Според мен ако ще се дават такива пари за такъв тип играч по-добрия вариант е Тони Кроос или Хави Мартинез.Друг въпрос е,че както и ти каза няма как да купим нито Туре,нито пък Кроос.Като последния,ако не остане в Байерн ще иде в Катуница и всички ще гледаме тъпо.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...