Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

Гост HoUs4oOL
Liverpool manager Brendan Rodgers says he was told by the club's owners he will be able to make "top-quality" signings this summer before he committed his future to Anfield.

 

http://www.espnfc.com/news/story/_/id/1833337/liverpool-manager-brendan-rodgers-given-transfer-assurances?campaign=rss&source=soccernet&utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook&cc=5739

 

А дано,ама....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Ако им вземем 19 на двамата, ще обява Айри за демигод! Не вярвам обаче - Борко струва около 8-10 млн., ама Асаиди повече от 5 не вярвам някой да даде. Според мен общо двамата около 13-4 млн да струват, не повече.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

Борко струваше толкова когато го взехме,малко повече де.

Сега обаче след като всички са наясно включая и ние ,че е посредствен играч в ПЛ едва ли и 5 милки ще вземем,а Асаиди е пълна загадка за трансфер за мен,но спомена ми е ,че платихме 1 мил.

Link to comment
Сподели другаде

Гост 0ne

Exclusive: Rodgers on Liverpool transfer committee and how he will always have final say on signings

 

http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/brendan-rodgers-liverpool-fc-transfer-7185770

 

The principle idea when I first came in was that like any manager you will have the first call on a player and the last call.

“That’s the call on whether he’s good enough to continue to look at and try to organise a deal and the last call to say yes or no.

“There is a big part that goes on in between. In modern football you need to trust other people to do the work. That’s something we do here and that’s why we have had the success we’ve had.

 

The finer details of that are left to Ian who does a terrific job and our other guys in that field who will go through the contracts.

 

Сега поне спокойно ще можем да сочим с пръст ,търсейки виновници при евентуални трансферни провали.Дано не се налага.

Link to comment
Сподели другаде

Гост men4o

До тук въпреки казаното от мен преди няколко дни,че имаме по-серизна нужда от попълване в дефазивен план не мога да не отбележа и положителните насоки.

1.Не чакаме последния момент а действаме веднага.

2.Имаме ясна политика кой ни трябва.

3.Имаме план и стратегия как да стане това и го следваме.

4.Ясно и категорично даваме знак,че никой не може да си позволи да ни извива ръцете.

5.До сега не се дава ниакъв шанс да се мисли ,че Луис може да напусне.

И в този ред на мисли си правя извода ,че или Айри не движи трансферите(може би Брендо),или си е взел сериозна поука.

И не на последно място,може би и най-важен фактор е отбора изграден през изминалия сезон,касирането ни и ясните цели заявени пред нас.

Надявам се и кака Линда да помага за кесииката на подопечния и.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

Ако може да вземем и един класен дефанзивен халф заедно с Лалана това ще е най-добрия ни трансферен прозорец от последните 3.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Греъм Сунес

Ще се окаже най-накрая , че ще вземем отново не тези, които се афишират !

Очаквайте изненади... !

Дано поне да се окажат приятни !

Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Чудя се на БР. Твърдеше че му трябват само топ играчи,а налита на Лалана? - Нещо не пасва ! Дори децата знаят че топ играчите са в топ отборите ! Какъв опит в ШЛ има Лалана ? Колко високо ниво е в ПЛ ? Колко високо ниво е в националния ? Каде са Санчез,Педро,Шакири,Фабрегас ....а каде е Лалана ??? Пиша това при естественото условие - цена-качество+възраст.Ами както и да го погледна нещо не се връзва 25-30 М за Лалана! Една звезда изгрява около 16-18 години,блести от 20 до 28-30 и после се знае....А при Лалана първите два етапа не си ги спомням-защо ли ? Аз съм на мнение че отбора постигна сериозен напредък този сезон и е време вече да се вземе "на сериозно" и без притеснение да погледне към следващото стъпало,за което е нужна и по-голяма класа.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tony

Аз мисля, че има някаква сметка с хоумгроун футболистите и затова почваме с английските трансфери първо. Само предположение е, но смятам не е лишено от логика: запълваме необходимата бройка домашно тренирани играчи до 8 за да можем да се освободим от ненужните за Роджърс. Подозирам, че единия е Глен Джонсън, другия е Брад Джоунс, а може да има и още.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Брад Джоунс не е хоумгроун.

 

Ако продадем Борини, в което почти не се съмнявам, дали няма да е добре да погледнем към Лукаку. Макар, че цената му сигурно ще е над 20 млн. а челски нямат желание да го продават. Чета, че щели да го дават на Атлетико под наем, почти сигурно е част от сделка с Коща. Което означава, че дългосрочно няма да им трябва.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tony

В школата на Мидълсбро е бил, не го гледай че е австралиец. Нали тва беше причината да го купим, че е хоумгроун.

 

"On 17 August 2010, Jones joined Liverpool in a deal worth £2,300,000. He qualifies as a "home-grown" player under the new Premier League rules."

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Брад Джоунс не е хоумгроун.

 

Ако продадем Борини, в което почти не се съмнявам, дали няма да е добре да погледнем към Лукаку. Макар, че цената му сигурно ще е над 20 млн. а челски нямат желание да го продават. Чета, че щели да го дават на Атлетико под наем, почти сигурно е част от сделка с Коща. Което означава, че дългосрочно няма да им трябва.

 

Напротив Ред,Челси и в частност Моуриньо е склонен да се раздели с Лукаку,вчера четох,че цената му е 25 млн.паунда като за сега няма никакви желаещи. Моуриньо и белгиецът са в конфлликт,това вече не е тайна за никого,а и двамата го признаха публично,че е имало скандал след онзи финал за Суперкупата(ако не бъркам) в който Лукаку изпусна една от дузпите. Наемът на момчето след този в Уест Бромич си беше отвсякъде за назидание,тогава Челси изглеждаше,че нямат по-добър и очевиден вариант за атаката си,но португалецът реши да показва мускули и натири Лукаку в Евертън,а и като цяло достаъчно пъти Моуриньо даде ясни индикации и сигнали към него,че не е част от дългосрочните му планове. Като гледам няма изгледи това да се промени и вариантите са два. Или ще бъде за трети път преотстъпен,или просто ще бъде продаден за солидна сума на клуб извен Премиър Лийг. Според мен няма възможност да акостира при нас,дори и при неистово желание от страна на Роджърс. Челси станаха доста чувствителни на тема трансфери по оста Ливърпул-Челси и обратното, особено след сделките с Торес,Мейрелеш,Бенаюн и Стъридж.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

В школата на Мидълсбро е бил, не го гледай че е австралиец. Нали тва беше причината да го купим, че е хоумгроун.

 

"On 17 August 2010, Jones joined Liverpool in a deal worth £2,300,000. He qualifies as a "home-grown" player under the new Premier League rules."

 

Да, прав си. Освен това единият от Хоумгроните е Моузес, който се връща в челски. Ако махнем и Джонсън ще ни трябват трима. Т.е. вече двама.

 

 

Напротив Ред,Челси и в частност Моуриньо е склонен да се раздели с Лукаку,вчера четох,че цената му е 25 млн.паунда като за сега няма никакви желаещи. Моуриньо и белгиецът са в конфлликт,това вече не е тайна за никого,а и двамата го признаха публично,че е имало скандал след онзи финал за Суперкупата(ако не бъркам) в който Лукаку изпусна една от дузпите. Наемът на момчето след този в Уест Бромич си беше отвсякъде за назидание,тогава Челси изглеждаше,че нямат по-добър и очевиден вариант за атаката си,но португалецът реши да показва мускули и натири Лукаку в Евертън,а и като цяло достаъчно пъти Моуриньо даде ясни индикации и сигнали към него,че не е част от дългосрочните му планове. Като гледам няма изгледи това да се промени и вариантите са два. Или ще бъде за трети път преотстъпен,или просто ще бъде продаден за солидна сума на клуб извен Премиър Лийг. Според мен няма възможност да акостира при нас,дори и при неистово желание от страна на Роджърс. Челси станаха доста чувствителни на тема трансфери по оста Ливърпул-Челси и обратното, особено след сделките с Торес,Мейрелеш,Бенаюн и Стъридж.

 

ССН казаха, че има голяма вероятност да отиде в Атлетико за целия сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Гост bgscouser

40 млн не е като да са малко пари. По принцип много бих искал да дойде и определено би вдигнал класата на отбора. Но на неговата позиция не ни трябва спешно подсилване, пък и това ще значи, че трябва той или Хендерсън да играе по крилото. За две позиции ще се борят Стиви, Хендо, Сеск, Алън и Лукчо. Като последните двама е ясно, че или ще са на пейката или някой от тях ще си тръгне.

 

Разбира се това в сферата, че имаме интерес и.можем да го купим.

За Рибери съм скептичен. Добър е, но не е първа младост и сигурно ще ни истат доста пари и голяма заплата.

 

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

Май още не осъзнавате ,че идния сезон трябва да вдигнем още нивото ,а и ще играем на няколко фронта.За целта се изискват доказани имена притежаващи класа.Точно такъв е Фабрегас.В края на сезона въпреки ,че напъвахме само във Висшата лига играчите едвам ходеха в последните минути на мачовете.Трябва широчина на състава и това е.Общата бройка на мачовете ще нарастне с близо 15-20 мача така ,че всеки ще има възможност да се докаже.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Общата бройка на мачовете ще нарастне с близо 15-20 мача така ,че всеки ще има възможност да се докаже.

Тук всички го говорим това (включая и себе си), ама реално няма да са толкова повече мачовете. Имаме един фронт повече от тая година - ШЛ. В ШЛ както и да го смятам, не мисля, че ще имаме повече от 8-10 мача отгоре (10 е ако стигнем четвъртфинал). Това е. Не е като да се включваме в още 3 турнира, само един. Аз не мисля, че ще стигнем по-далеч от 1/4-финал (е, надявам се, разбира се). При това положение са както казах 8-10 мача отгоре.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Тук всички го говорим това (включая и себе си), ама реално няма да са толкова повече мачовете. Имаме един фронт повече от тая година - ШЛ. В ШЛ както и да го смятам, не мисля, че ще имаме повече от 8-10 мача отгоре (10 е ако стигнем четвъртфинал). Това е. Не е като да се включваме в още 3 турнира, само един. Аз не мисля, че ще стигнем по-далеч от 1/4-финал (е, надявам се, разбира се). При това положение са както казах 8-10 мача отгоре.

 

Няма да е зле да стигнем и по-напред в домашните купи, което не би трябвало да е проблем с един по-широк състав. Че взема да ми омръзва да падаме от мангалски резерви и нискоразредни отбори.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Няма да е зле да стигнем и по-напред в домашните купи

Е то няма да е зле, ама ако вървим добре в ПЛ и ВЛ, според мен пак ще оставим на заден план домашните купи. Не очаквам някакъв много продължителен престой там. Ако другите турнири не се движат добре, то тогава може да се хвърлим. Идеята ми е, че няма да са 15-20 мачовете повече (дано ги ударим, ама ако гледаме реалистично - трудно. 15-20 мача отгоре, означава да стигнем навсякъде финали :) )

Link to comment
Сподели другаде

Гост cyberfan

Че ние последния сезон се напънахме и за двете купи, но ни отстраниха.

 

You'll Never Walk Alone

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stivi_G

Май още не осъзнавате ,че идния сезон трябва да вдигнем още нивото ,а и ще играем на няколко фронта.За целта се изискват доказани имена притежаващи класа.Точно такъв е Фабрегас.В края на сезона въпреки ,че напъвахме само във Висшата лига играчите едвам ходеха в последните минути на мачовете.Трябва широчина на състава и това е.Общата бройка на мачовете ще нарастне с близо 15-20 мача така ,че всеки ще има възможност да се докаже.

 

А според теб ще можем ли да си набавим и едновременно класа и широчина? Ако разполагахме с едни 150-200 млн евро - кеф ти Фабрегас, кеф ти Санчез и т.н. Защото под класа имам предвид такъв тип футболисти, които имат опит в големи отбори и имат поне няколко силни сезона зад гърба си.

 

Не съм против трансфера на Лалана, но за мен той все още не е класа. Дори и 50 млн да дадем за него.

 

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

Тук всички го говорим това (включая и себе си), ама реално няма да са толкова повече мачовете. Имаме един фронт повече от тая година - ШЛ. В ШЛ както и да го смятам, не мисля, че ще имаме повече от 8-10 мача отгоре (10 е ако стигнем четвъртфинал). Това е. Не е като да се включваме в още 3 турнира, само един. Аз не мисля, че ще стигнем по-далеч от 1/4-финал (е, надявам се, разбира се). При това положение са както казах 8-10 мача отгоре.

ти така добре ги смяташ като брой мачове, ама 10 мача са 2 месеца цикъл сряда-събота .... или с други думи 6 мача от груповата фаза в ШЛ са за 2 месеца (поради това че играят през седмица) и те са точно преди коледния маратон, а пък в тези мачове се играе на макс, така че с тези 6 отгоре точно след нова година можем да спукаме гуми. При доста отбори се случва това. След това и ако дойдат примерно още 4 от ШЛ и дето се казва, няма време кога да се освестиш. А пък ако направим и нещо за някоя купа и вече съвсем нещата се променят. От 45 мача този сезон можем да ги докараме до 60, което си е с 15 повече, а пък ние в този сезон накрая пак спукахме гуми, въпреки по-малкото мачове.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dilyan Damyanov

ти така добре ги смяташ като брой мачове, ама 10 мача са 2 месеца цикъл сряда-събота .... или с други думи 6 мача от груповата фаза в ШЛ са за 2 месеца (поради това че играят през седмица) и те са точно преди коледния маратон, а пък в тези мачове се играе на макс, така че с тези 6 отгоре точно след нова година можем да спукаме гуми. При доста отбори се случва това. След това и ако дойдат примерно още 4 от ШЛ и дето се казва, няма време кога да се освестиш. А пък ако направим и нещо за някоя купа и вече съвсем нещата се променят. От 45 мача този сезон можем да ги докараме до 60, което си е с 15 повече, а пък ние в този сезон накрая пак спукахме гуми, въпреки по-малкото мачове.

6-те мача в групите на Шампионската Лига са за 3 месеца време. Предостатъчно, за да не се натоварват момчетата много много. После за елиминациите, дано се класираме за тях, те почват когато дефакто в Англия е доста свободно от към мачове още повече, че предстоящата година няма нито световно нито европейско, за да се налага първенствата да свършат по навреме. Показателно е как Юнайте тази година имаха само един мач между двубоите си с гърците или немците не се сещам с кои бяха, но идеята ми е че един уикенд дори почиваха. Още повече, че 60 мача за следващият сезон си е малко прекалено оптимистичен вариант според мен.

Имам и един въпрос. Какво общо има спукването на гуми накрая на сезона с броя мачове от този сезон? И продължение на въпроса: За какво спукване на гуми говорим като за последните ни 20+ мача имахме само 2 загуби едната от Арсенал за ФА и едната с Челси и 3 Х-са, ако не греша, единият, от които този злощастен тъп Х с Кристъл Палас, но все пак Х?

ПС: 22 мача 2 загуби 3 равни и 17 победи за 2014 година.

Edited by Dilyan Damyanov
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...