Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

Гост W.Hristow LFC

Все пак нещо се надгражда. Предния сезон, кой ни бяха крилата ? Един Стърлинг имахме и Моузес. Сега се взимат Лалана и Маркович ( или както му беше името на момчето). Миналият сезон имахме двама нападатели сега имаме Ламбърт, Ориги, Борини и Стъридж. И вярвам, че ще се вземе още някой защото Ориги ще е под наем, Борини най - вероятно ще се махне така, че има още какво да се случва при нас. Не може да мислим, че с магическа пръчка ще почнат да имат големите имена при нас. Вярно, класирахме се за ШЛ, но все пак това не е достатъчно за някой футболисти.

 

Нека да не забравяме, че и Суарес е още при нас ( всеки момент, може да си тръгне, но все още няма нищо официално ). Може наистина да заминава за Барселона, но и миналото лято аха, аха да го продадем и все нещо ставаше. Може би това се чака от ръководството - да стане вече всичко ясно със Суарес и тогава да се взима негов замесник, някое голямо име. Може и да бъркам, но все пак има още почти два месеца до края на трасферният прозорец. Нека бъде търпеливи и да видим какво ще се случи. С това хулене по ръководството няма нищо да постигнем, само ще внасяме смут.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Все си мислех,че пиша на български език,но....с вятърни мелници толкова. Колете и бесете на воля,извинявам се,че дръзнах да наруша спокойствието ви. Не искам да си представя до август на какво ще заприлича тази тема.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Liverpool-Angel

Все си мислех,че пиша на български език,но....с вятърни мелници толкова. Колете и бесете на воля,извинявам се,че дръзнах да наруша спокойствието ви. Не искам да си представя до август на какво ще заприлича тази тема.

 

И аз така....... мислех си че пиша на български, мислех си че пиша разбрано за всеки ,ама на ....не било баш така! Очевидно трябва да мислим еднакво и да пищем еднакво за да се харесваме на някого. Различното мнение явно не се харесва, трябва да хвалим всяка стъпка на ръководството, защото " така трябва в този форум", Кои сме ние да критикуваме Роджърса за несъстоятелните му трансфери? Кои сме ние за да критикуваме великия ирландец за това че пълни отбора с несъстоятелни хора мислещи се за футболисти, и не след много време като разбере колко не стават се чуди какво да ги прави и на кого да ги пробута за почти без пари,след като е дал за тях една камара евра преди 1 година да речем. Този не трябва да се критикува,въпреки че цял свят се убеди че резервната му скамейка не струва и пени, че в закучени мачове няма резервен план и изпълнители за такъв резервен план? И докога ще венцехвалим всяко нещо направено от великия ирландец, след като е очеизвадно че много от решенията му са несъстоятелни. Особено на трансферния пазар, където има всичко на всичко 2 /две/ попадения от четири прозореца! Ама не,ние сме вятърни мелници,щото критикуваме Роджърса за слабата му трансферна политика. И Хауса е виновен за всичко щот така е най-лесно и удобно. А че това момче не е обидило никого от този форум,за разлика от други някои, че този малкия Хаусчо с всеки свой пост показва огромната си обич и загриженост за клуба Ливърпул, никой тва не го вижда.

 

Критиките на грешните и неадекватни ходове на ръководството не са " колене и бесене" а загриженокт за пътя по който върви клуба в момента. Ще се намери ли някой да каже че адекватни заместници на Суарес са Джан, Ламбърт, Лалана ,Ориги, Бертран, Маркович.Дори и с всичките си роднини заедно не струват и на половината на футболиста Суарес който почти изпускаме.А и на всички ни е ясно че няма да се вземе до края на прозореца голямо лидерско име за заместник на уруса. Първо защото на пазара няма такова, второ защото не сме привлекателна дестинация за класни играчи, трето защото всички осъзнават че миналогодишното представяна беше някакъв моментен проблясък, а не тенденция за постоянно развитие по шампионски път. Щом един Санчес предпочита четвъртия пред вицешампиона, Фабрегас предпочита третия пред вицешампиона, Шакири предпочита италиански измислени отборчета пред нас, Манджукич предпочита Атлетико пред нас, и още , и още.......Да не говорим за Суарес кого предпочита в момента. Като човек той може и боклук да се нарече, но като футболист е в момента един от двамата най-добри в света,ако не и най-добрият. И той бяга от Ливърпул,защо ли.......

Богопомазаните Роджърс и Айъри не бива да се критикуват , защото водят разкошна трансферна политика така ли? Щом критикуваме сме вятърни мелници, но виж ако хвалим ще сме най-угодните. Е ,няма да стане. Не можем и няма да мислим еднакво,като стадо. Всеки си има мнение и ще си го изразява в този форум, дори и да го имат за вятърна мелница. Времето е доказало че в този форум има мислещи и умни хора,които са държали на собственото си мнение. А не само безпричинно хвалещи ръководство и треньор на отбора, независимо от имената.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

И аз така....... мислех си че пиша на български, мислех си че пиша разбрано за всеки ,ама на ....не било баш така! Очевидно трябва да мислим еднакво и да пищем еднакво за да се харесваме на някого. Различното мнение явно не се харесва, трябва да хвалим всяка стъпка на ръководството, защото " така трябва в този форум", Кои сме ние да критикуваме Роджърса за несъстоятелните му трансфери? Кои сме ние за да критикуваме великия ирландец за това че пълни отбора с несъстоятелни хора мислещи се за футболисти, и не след много време като разбере колко не стават се чуди какво да ги прави и на кого да ги пробута за почти без пари,след като е дал за тях една камара евра преди 1 година да речем. Този не трябва да се критикува,въпреки че цял свят се убеди че резервната му скамейка не струва и пени, че в закучени мачове няма резервен план и изпълнители за такъв резервен план? И докога ще венцехвалим всяко нещо направено от великия ирландец, след като е очеизвадно че много от решенията му са несъстоятелни. Особено на трансферния пазар, където има всичко на всичко 2 /две/ попадения от четири прозореца! Ама не,ние сме вятърни мелници,щото критикуваме Роджърса за слабата му трансферна политика. И Хауса е виновен за всичко щот така е най-лесно и удобно. А че това момче не е обидило никого от този форум,за разлика от други някои, че този малкия Хаусчо с всеки свой пост показва огромната си обич и загриженост за клуба Ливърпул, никой тва не го вижда.

 

Критиките на грешните и неадекватни ходове на ръководството не са " колене и бесене" а загриженокт за пътя по който върви клуба в момента. Ще се намери ли някой да каже че адекватни заместници на Суарес са Джан, Ламбърт, Лалана ,Ориги, Бертран, Маркович.Дори и с всичките си роднини заедно не струват и на половината на футболиста Суарес който почти изпускаме.А и на всички ни е ясно че няма да се вземе до края на прозореца голямо лидерско име за заместник на уруса. Първо защото на пазара няма такова, второ защото не сме привлекателна дестинация за класни играчи, трето защото всички осъзнават че миналогодишното представяна беше някакъв моментен проблясък, а не тенденция за постоянно развитие по шампионски път. Щом един Санчес предпочита четвъртия пред вицешампиона, Фабрегас предпочита третия пред вицешампиона, Шакири предпочита италиански измислени отборчета пред нас, Манджукич предпочита Атлетико пред нас, и още , и още.......Да не говорим за Суарес кого предпочита в момента. Като човек той може и боклук да се нарече, но като футболист е в момента един от двамата най-добри в света,ако не и най-добрият. И той бяга от Ливърпул,защо ли.......

Богопомазаните Роджърс и Айъри не бива да се критикуват , защото водят разкошна трансферна политика така ли? Щом критикуваме сме вятърни мелници, но виж ако хвалим ще сме най-угодните. Е ,няма да стане. Не можем и няма да мислим еднакво,като стадо. Всеки си има мнение и ще си го изразява в този форум, дори и да го имат за вятърна мелница. Времето е доказало че в този форум има мислещи и умни хора,които са държали на собственото си мнение. А не само безпричинно хвалещи ръководство и треньор на отбора, независимо от имената.

 

Какъв Хаус,какви 5 канадски долара бе човек?! Защо правиш компилация на всички мнения към него дотук в темата и ги приписваш на мой гръб?! Къде съм споменал въпросния потребител,къде? И сигурен ли си,че мой пост визираш или се заблуждаваш. Понякога просто се изумявам докъде може да стигне човек в неадекватността си. Не ми се занимаваше,но тъй като доста си си повярвал ще си самоцитирам мнението,колкото и глупаво да е само по себе си това действие.

 

Използвах твой цитат само за да обрисувам неадекватността на повечето цитирани "източници" в този форум,езикът на статиите няма значение,на английски дори има по-големи безумия и от българските сайтове. Всеки се уповава на някакви "изтекли информации" или "близки до клуба",след което се започват десетки страници идиотски спорове за конкретен играч,трансферната политика,че и за Роджърс като цяло.

 

Искам дебело да подчертая,не казвам да не се коментира,затова са отворени тези теми. Но нека да се прави аргументирано,смислено,с доводи и да се влага поне малко мисъл,поне малко.

 

Ако ти адмирираш подобна дискусия добре,аз не съм почитател на подобен род разговори или поне не виждам никакъв смисъл в тях. Повече това няма да го коментирам

 

За да е съвсем ясни нека го кажа така. Против съм постоянното киснене в тази тема и недоволството къде основателно,къде абсолютно безпочвено против ръководството,Роджърс и като цяло трансферната политика. (Не да липсва такова,когато е нужно,а да се осират темите с едни и същи несъстоятелни искания без да се вземе предвид реалната ситуация)

 

И най важното

 

 

Идеята не е да се благоговее пред ръководството какви великани са на пазара,какви невиждани покупки са осъществили,а да се установи дали можем с наличния ресурс (който не е неизчерпаем) и ниво на развитие на отбора да се борим за наистина сериозното качество,което предлага пазара. От дивана е много лесно,"канапе треньори" с лопата да ги ринеш,истината е,че реалностите на трансферния пазар са съвсем други и отборът ни от дълго време не е сред най-силните играчи на него. А че ръководството ни е правило,прави и предполагам ще продължава да прави грешки е така,никой не те кара по презумпция да се съгласяваш с всяко тяхно действие,но и нека да не се оливаме,някои колеги почти погребаха Ливърпул,а сме едва първата половина на юли месец,просто не е сериозно.

 

 

Това казах,кое не разбра? Къде прочете да не се критикува? Къде прочете да се благоговее пред Роджърс и ръководните фактори в клуба? Къде? Още от самото начало апелирам единствено към една градивна дискусия,която да не протича под формата на "чат",да не се повтаря едно и същои ,да не се постват информации,които пораждат ненужни дразги. Настоях и да се влага повечко логика и мисъл,когато се бистри трансферната политика на Ливърпул,поради факта,че доста колеги се оляха буквално.. Толкова. Пък ти си проповядвай псалмите какво възхвалявам и какво забранявам,нищо,че не съм казал и думичка за Роджърс и политиката му. Ама като си пееш Пенке ле,кой ли ми те слуша....

 

П.С Аз не знам дали напомням на Дракулас,но ти колко ми напомняш на една легенда,подвизаваща се в един друг съседен форум на Ливърпул не е за вярване.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

 

 

Извинявай ама ти в поста си , си противоречиш. Санчес не искал при нас , този не искал онзи не искал и на края трябва Роджърс да се обвинява за това . Е как става този номер ?

 

Още нещо което е , Манджукич и Шакири не сме ги поискали не сме ги взели . За Хърватина свещи паля даже , че не е при нас.

 

Според мен паметта е много кратка и се забравя къде бяхме предните 5 сезона и къде сме сега . Да се използва термина " Великият Ирландец " с цел присмиване е съвсем неуместно.

 

Заради този човек сме в тази позиция тук и сега . Заради него цял минал сезон бяхме във възторг от играта ни.. заради него имахме всички положителни емоции в последната година и сега , след като изобщо не знаем как ще се справят новите ни попълнения и дори не знаем кои играчи още ще пристигнат трябва да критикуваме така ли ???

 

И защо така ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост TheoScouse

Богопомазаните Роджърс и Айъри не бива да се критикуват , защото водят разкошна трансферна политика така ли? Щом критикуваме сме вятърни мелници, но виж ако хвалим ще сме най-угодните. Е ,няма да стане. Не можем и няма да мислим еднакво,като стадо. Всеки си има мнение и ще си го изразява в този форум, дори и да го имат за вятърна мелница. Времето е доказало че в този форум има мислещи и умни хора,които са държали на собственото си мнение. А не само безпричинно хвалещи ръководство и треньор на отбора, независимо от имената.

 

И на каква база са критиките към Роджърс и трансферите му? Затова, че не завършихме 2-ри през изминалия сезон ли? Затова, че не ни накара да мечтаем ли? Хубаво е да си държиш на собственото мнение, но и да има нещо, с което да го подплътиш. От малкото време, което е в клуба, съдя, че Роджърс знае какви точно играчи му трябват, предполагам има и средства, за да ги докара на Анфийлд. Това, че всяка нощ 5-10 човека от форума им се явяват на сън Видал, Кроос и Санчез, и като не сме купили някой от тези тримата, не значи, че критиките на вас, "мислещите и умни хора", са оправдани.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

Айде стига с това второ място вече.Никой не оспорва качествата на Роджърс като треньор...Проблемите на Роджърс са на трансферния пазар.Не знам по какво точно осъди,че знае какви играчи му трябват,като за 4 трансферни прозореца е наложил само Коутиньо,Миньоле и Стъридж,а третия имаше информации,че още Краля го е следял.

Като знае кой му трябва в отбора защо не използва Аспас,Асайди,Алън,Борини,Алберто и Илори?Защо домъкна Моузес и Шахин?Защо нежелания от него Хендо стана основен играч в отбора?Не знам дали някой може да извади статистика,за да разберем колко време за изиграли резервите ни.

Брендо продължава да повтаря една и съща грешка на трансферния пазар и накрая това ще му изяде главата.Явно трудно се учи от грешките си.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

 

 

Грешките се съдят по резултатите... ако ще още 20 000 хиляди провалени трансфера да има.. ако печели купи играем също така красиво и участваме в ШЛ... къде е проблема ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост kir0w

Стига сте писали глупости... мислите ли, че Брендо не иска Санчез, Ди Мариа, Марко Ройс и т.н тези играчи получават мега заплати, които ние едвали бихме си поззволили да им дадем... да не говорим, че 4-5год не бяхме в ШЛ...

Link to comment
Сподели другаде

Гост TheoScouse

Айде стига с това второ място вече.Никой не оспорва качествата на Роджърс като треньор...Проблемите на Роджърс са на трансферния пазар.Не знам по какво точно осъди,че знае какви играчи му трябват,като за 4 трансферни прозореца е наложил само Коутиньо,Миньоле и Стъридж,а третия имаше информации,че още Краля го е следял.

Като знае кой му трябва в отбора защо не използва Аспас,Асайди,Алън,Борини,Алберто и Илори?Защо домъкна Моузес и Шахин?Защо нежелания от него Хендо стана основен играч в отбора?Не знам дали някой може да извади статистика,за да разберем колко време за изиграли резервите ни.

Брендо продължава да повтаря една и съща грешка на трансферния пазар и накрая това ще му изяде главата.Явно трудно се учи от грешките си.

 

На никой треньор не са му били абсолютно всичките трансфери успешни. Всеки си има и лоши такива - да кажем, че един такъв при Роджърс е Аспас. Тези обаче, които си ги изредил, половината са млади и със сигурност не са взети за да бъдат вкарани директно в титулярния състав. И на тях ще им дойде времето. Ако трябва да ти се обяснява защо Роджърс "домъкна" Шахин и Моузес, няма какво повече да си говорим просто.

 

Само ще помоля големите критици и страхотни скаути в този форум (жалко, че някой гранд още не ви е взел на работа) да критикуват мениджъра и трансферната ни политика догодина през май, а не сега. По него време някъде ще се разбере дали северноирландеца е действал добре на пазара или не.

 

ПП. И на теб ти се казва стига с това мрънкане за Суарез и против Роджърс, ама спираш ли?

Link to comment
Сподели другаде

Гост YNWA_Man

Аз пък съм изключително доволен от трансферната ни политика .. вярно този трансферен прозорец беше за надграждане над миналогодишния ни тим, жалко че продадохме Суарес, но беше ясно, че дали този сезон или следващия си беше пътник към слънчева Испания. Доволен съм от БР и ръководството за трансферите с цел ширина и класа в състава, а и се постига с новите имена в клуба, макар и мненията на вечните скептици във форума. Сега да се финализира сделката на Маркович, Ловрен и Бони(надявам се) и някой ляв бек, защото в дясно разполагаме със Флано, Кели, Уиздъм и Джонсън, макар и да не са топ класа и сме бетон.

Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Колеги,било каквото било!нещата ще се оправят някакси,със Суарез или без него но нещо все още ми се губят един-двама "разбивачи" (деф. халфа).Там е разковничето-засега!Защото минус 10 вкарани гола за сметка на минус 20-25 допуснати не е едно и също! "Вервайте ми" :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

Колеги,било каквото било!нещата ще се оправят някакси,със Суарез или без него но нещо все още ми се губят един-двама "разбивачи" (деф. халфа).Там е разковничето-засега!Защото минус 10 вкарани гола за сметка на минус 20-25 допуснати не е едно и също! "Вервайте ми" :yes:

Емре Джан е човека за тази позиция.Предполагам,че ще се ротира с Капитана,а ако започне да показва добри игри вероятно ще го измести.Не вярвам да купуваме друг човек за там,поне не този сезон

Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Емре Джан е човека за тази позиция.Предполагам,че ще се ротира с Капитана,а ако започне да показва добри игри вероятно ще го измести.Не вярвам да купуваме друг човек за там,поне не този сезон

Ще се опитам да ти го обясня простичко.:Емре Джан(Кан,Ман) е "потенцялна класа" а на нас е жизнено необходима "настояща класа",На прага на ШЛ нямаш и няма да имаш никакъв шанс да рискуваш с каквито и експерименти! ШЛ е "тук и сега" , а не утре и в други ден! Почти същото е и с ПЛ където силовият футбол даже натделява.....Един "тип" Машчерано/Алонсо си трябва във всеки случай ако ще се върви напред.
Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

Ще се опитам да ти го обясня простичко.:Емре Джан(Кан,Ман) е "потенцялна класа" а на нас е жизнено необходима "настояща класа",На прага на ШЛ нямаш и няма да имаш никакъв шанс да рискуваш с каквито и експерименти! ШЛ е "тук и сега" , а не утре и в други ден! Почти същото е и с ПЛ където силовият футбол даже натделява.....Един "тип" Машчерано/Алонсо си трябва във всеки случай ако ще се върви напред.

Ха-ха!Аз това го пиша вече 2 седмици,но освен плюене друго насреща няма.Както виждаш изобщо не ни свързват с такъв тип играч.А и към момента аз не се сещам за качествен дефанзивен халф,който да можем да привлечем.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Leon1912

Нямаше ли спекулации за Кедира по едно време? Гледам че е казал че няма да остане през новия сезон и Реал даже му обявиха и цена от 20 милки :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenmark

Кедира ще го взима Арсенал, за МЮ постоянно се повтаря Видал ,а ние към Бертранд :sarcastic: .Има нещо което играе основна роля при трансферите че менажера трябва да убеди играча в това което ще се случва в клуба,неговите амбиции,желания и т.н.После естествено играча си разсъждава това до колко е вярно.Каквото и да си говорим БР няма още този авторитет като неговите опоненти и единствено Името Ливърпул играе съществена роля.Дори вече Венгер се усети че с трици маймуни не става и почна да се оглежда за имена.А ние първо трябва да имаме постоянство,добри игри ,класиране и постоянно участие в ШЛ,а дай боже и някоя купа.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Прави впечатление, че Роджърс засилено се оглежда във първенството за възможни попълнения. Търси играчи със "среден>към добър" профил, но главно с опит в Англия. Нещо ми подсказва, че му се иска да съгради отбор борец във Висшата Лига, пък в Шампионската каквото сабя покаже.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scouser7149

Продаваме най-добрия ни играч и взимаме недоказани футболисти на кило и то за много пари. До момента положиението е много много зле. Ще изчакам до края на транферния прозорец преди да правя заключения, но аз не виждам нищо хубаво.

 

Хубаво ще е ако БР излезе и даде ясни отговори как аджеба това го вижда като надграждане. Ако транфера на Суарес е неизбежен, то какво се прави в посока заздравяване на отбора? Ясно е, че не можем да заменим уруса, но можем да заздравим много други позиции за сметка на нападанието.

 

Циганим се за добрите футболисти и даваме много пари за недоказани и неопитни "таланти". Не виждам логиката. Арсенал, Челси и Ман Сити правят много добри и качествени трансфери, а ние имаме манталитет на средняшки отбор по отношение на транферите. Дано ме опровергаят или се поправят.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Арсенал, Челси и Ман Сити правят много добри и качествени трансфери, а ние имаме манталитет на средняшки отбор по отношение на транферите. Дано ме опровергаят или се поправят.

 

Арсенал, Челси и Ман Сити са константа във групите на ШЛ от има-няма десетилетие. Ние тамън изтупваме праха от паното със звездата за центъра на терена за идния сезон. По този параграф ние спрямо изброените горе сме точно средняци. С един добър, фантастичен сезон зад гърба. Но все пак идваме от място ПОД ПЕТОТО ! Това забрайхте ли го господа колеги ? Колко пъти трябва някой да ви обяснява /дори само да го вникнете за малко/ , че сме много далеч от големите отбори по отношение на привлекателност за големите футболисти ? Нито заплати, нито звездни формации, 2ро място като най-добро постижение от 6 години насам.

 

Вие кво искате ?!

Link to comment
Сподели другаде

Гост MakEto

На мен ми прави впечатление, че от 4 трансферни прозореца насам трансферната ни политика не се променя. Независимо дали сме завършили 7ми или 2ри и ще играем в ШЛ, все взимаме играчи тип Аспас/Асаиди/Ориги. Не знам не си ли взима поука ? Аз не мога да му схвана идеята на Роджърс. С тези трансфери съм 99% сигурен, че няма да надградим над това 2ро място и ще сме по-надолу в класирането, дано някак сме 4ти ама трудна работа. Моля се само да ни се падне по-лесна група в ШЛ, че да не изхвърчим от рано .

Лично аз вече загубих вяра в трансферите на Роджърс и не съм на принципа - "щом го е взел значи е добър, той Брено си знае", по-скоро се надявам да е уцелил случайно с някои от тия новите незнайни войни и да излезе някой читав играч, щото трансферите пак изглеждат на сляпо.

Гледам вече да избягвам да отварям спортал и др сайтове, щото много се натварвам: "Челси представи Фабрегас" "Арсенал представи Санчез" "Юнайтед иска Ди Мария/Видал" ... "Ливърпул продава Суарез, но е напът да договори Ориги" :truce: ....come on

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Ти и болшинството кат теб винаги имат зелена светлина да сменят клубната принадлежност от ЛФК към GloryFC. Явно за вас човек/играч е футболист само когато до името му се тиряжират суми от порядъка на 50 милионеца, или пък е играл 7 финала на ШЛ. Май не можете да осъзнаете, че клуба, който сте се захванали да подкрепяте отдавна не е на нивото на модерните богати клубове. Има дълъг път да се извърви. Проспете го тоя момент. Върнете се след 2 години. И сте ебати песимистите, честно ! На моменти се чудя дали и в личен аспект сте такива минуси или само името ЛФК ви кара да събирате вежди и да мръщите джуки..? И в двата случая нещата не изглеждат добре..

 

 

Досущ като Simply_Red се убеждавам все повече и повече, че лятото е най-гадния период от футболния календар за нашия клуб. И заради несигурностите, и заради мрънкялниците, дето от 9 кладенеца вода ще донесат за да ти изкарат настоящата ситуация плачевна. Брей кви хора бродят по тая земя..

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Ще се опитам да ти го обясня простичко.:Емре Джан(Кан,Ман) е "потенцялна класа" а на нас е жизнено необходима "настояща класа",На прага на ШЛ нямаш и няма да имаш никакъв шанс да рискуваш с каквито и експерименти! ШЛ е "тук и сега" , а не утре и в други ден! Почти същото е и с ПЛ където силовият футбол даже натделява.....Един "тип" Машчерано/Алонсо си трябва във всеки случай ако ще се върви напред.

 

Съгласен съм, дори прибавям и уточнението, че настояща класа ни трябва не само за дефанзивния халф, а за всички позиции, които подсилваме. И докато Лалана е класа, според някои, според е малко над средното ниво футболист, то останалите попълнения или тези около които се шуми са далеч от това.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi

И аз като много от колегите живях в страната на чудесата докато газехме в края на сезона.ШЛ,заздравяване на отбора с 2-3яки звезди и борба за шампион на есен.А то ко стана продадохме си звездата и пазарим за баснословни суми играчи на свтците.Както викат някой колеги може пък да се окажат яки трансверни удари ама няма как да кипим от оптимизам(поне не такъв потплатен с аргументи).Ама ние сме фенове на Пуул,просто ни е писано да получаваме нещата по трудния начин за да ни е по сладко после.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...