Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

За Али не знам, но преди малко четох в Дейли Мейл, че Балета пак се натиска за Кейн наред с Де Хеа и Азар. За Кейн това не първи път. Та в тоя ред на мисли не е заритал да играе там. Знам ли, може да не му е мечта...

Бе забравяте нещо друго. Кейн все пак е англичанин, отраснал и юноша на Тотнъм. Не можете да сравнявате това с някой южноамерикански дрисльо, дето още със стъпването в Европа лигите му са текли по Реал и Барса. Това е едно от малкото предимства да имаш англичани в отбора си в днешно време. Не че и той не може да потегли към Мадрид, но няма да седне да реве и да го боли кръст/гръб/човка, за да форсира трансфер.

Link to comment
Сподели другаде

 

Бе забравяте нещо друго. Кейн все пак е англичанин, отраснал и юноша на Тотнъм. Не можете да сравнявате това с някой южноамерикански дрисльо, дето още със стъпването в Европа лигите му са текли по Реал и Барса. Това е едно от малкото предимства да имаш англичани в отбора си в днешно време. Не че и той не може да потегли към Мадрид, но няма да седне да реве и да го боли кръст/гръб/човка, за да форсира трансфер.

 

Затова дадох примери с Де Хеа и Агуеро...айде Агуеро печели чат пат нещо...ама тоя Де Хеа как си наляга парцалите в Юнайтед?

Link to comment
Сподели другаде

За Али не знам, но преди малко четох в Дейли Мейл, че Балета пак се натиска за Кейн наред с Де Хеа и Азар. За Кейн това не първи път. Та в тоя ред на мисли не е заритал да играе там. Знам ли, може да не му е мечта...

Ако не това лято, другото Кейн е заминал да играе в Мадрид. Ако той не ще, Леви ще го рита дотам, само и само да прибере милионите :sarcastic:

 

Затова дадох примери с Де Хеа и Агуеро...айде Агуеро печели чат пат нещо...ама тоя Де Хеа как си наляга парцалите в Юнайтед?

Нали 2015-та Де Хея беше на един факс разстояние от това да отиде в Реал. Д**ба, още го проклинам тоя факс :sarcastic: След това балерините спечелиха ШЛ и без него. Явно решиха, че не е необходимо да ръсят една торба пари за вратар, като имаха доста по-належащи постове. Сега, като сменят поколенията, може и да го вземат, не знам.

 

Агуеро печели титли на Англия, освен това Реал имат Бензема в момента, а Барса предпочетоха Суарес, когато им трябваше нападател.

 

 

Просто Флорентино не е решил и не го е взел. Все говорите как Мангала устоили на Реал с Де Хея, ама забравяте как им взе предишния най-конвертируем играч.

Link to comment
Сподели другаде

Тотнъм са Б-отборът на Реал. Чакат Бензема да остарее, а Кейн да набере още скорост и веднага ще го приберат.

За Деле Али и Ериксен Тотнъм ще искат по 150 млн. Но нито Реал, нито Барса ще платят такава сума, защото нито са чак толкова добри, нито са комерсиални фигури, каквато е Коутиньо.

Ако Тотнъм са Б-отбора на Реал,ние какво сме на Барса?Колко човека Тотнъм е продал на Реал,колко ние на Барса?Друго се питам: по какви критерий двата испански отбора са такива магнити за играчите,нямам впредвид само от ерата на ШЛ , но и преди така беше ,когато тия отбори бяха в миманса.Сега да не почнете ,,ама климата,ала бала,, ,,там можеш да ходиш на корида,, и т.н.В какво се крие чара на тия отбори?
Link to comment
Сподели другаде

Друго се питам: по какви критерий двата испански отбора са такива магнити за играчите,нямам впредвид само от ерата на ШЛ , но и преди така беше ,когато тия отбори бяха в миманса.Сега да не почнете ,,ама климата,ала бала,, ,,там можеш да ходиш на корида,, и т.н.В какво се крие чара на тия отбори?

 

e6bced78712c58808f2bcddb3556f0b2.png

Link to comment
Сподели другаде

Те реално си го продадоха Де Хея, но спретнаха номера с факса.. След това просто оферта от Реал не е имало. Те не могат да го продадат без оферта. Същата работа с Азар. Колко оферти за него е имало? Нито една. Сигурно защото е казал, че не иска да се мести. Не иска да се мести, защото си печели купи в Челси. Ама като вземе някой да парадира, как Челси и Юнайтед не са си продали играчите, ми като не ги искат как да ги продадат? Или те като не искат да си ходят. При Коутиньо нещата са различни, защото хем той иска в Барса, хем Барса го иска него. И го заболя гъза...
Link to comment
Сподели другаде

Ред,казвам че и преди ШЛ беше така,сега е ясно тия отбори събират купите здраво.70-те ,80-те пък и преди това Реал и Барса събираха световните звезди,нищо че холандски ,немски и после английски отбори доминираха.

Link to comment
Сподели другаде

Действително както споменаха някои колеги няма как да задържаме играчи без да се печелят трофеи.И то не ФА купи,Карабаота и д-р.подобни ами титли в първенството,ШЛ.

Ще си позволя да не се съглася напълно с теб. Трябват ни играчи отдадени на каузата Ливърпул. Били те и не толкова звезди. Наречете ме футболен романтик, но 2-3 тип Кара/Стиви ще направят чудеса с наличните момчета. Неща за които не са и предполагали, че могат! Нека да има и играчи тип Коу, но нека има и кучета дето ще си оставят сърцето завинаги на Анфйилд.

Друг е въпроса, че такива трябва да се възпитат първо.

Link to comment
Сподели другаде

HardRedRock,съгласен съм че трябват и такива играчи.Футбола обаче толкова се комерсиализира, че играчи като Стиви,Кара,Тоти са като динозаврите-изчезващ или по-скоро изчезнал вид.Затова и романтиката в играта умря.Поне аз мисля така.

Link to comment
Сподели другаде

Може би ако бяхме взели Лига Европа миналата година а тая поне бяхме в борбата за титлата щеше да е различно.

 

Само се надявам наистина парите от Коу да не са били предвидени за ВВД и Кейта и сега само да ни хвърлят прах в очите на феновете.

Link to comment
Сподели другаде

Може би ако бяхме взели Лига Европа миналата година а тая поне бяхме в борбата за титлата щеше да е различно.

 

Само се надявам наистина парите от Коу да не са били предвидени за ВВД и Кейта и сега само да ни хвърлят прах в очите на феновете.

Е стига де,голям човек си,още като стана трансфера на Върджил,аз бях 100% сигурен,че се харчат парите от него!

Даже го и написах :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Е стига де,голям човек си,още като стана трансфера на Върджил,аз бях 100% сигурен,че се харчат парите от него!

Даже го и написах :doubleup:/>

 

Еми аз таях някаква надежда че един път ще покажем амбиция....

Link to comment
Сподели другаде

Еми аз таях някаква надежда че един път ще покажем амбиция....

ако развържем Стърко и освободим по този начин и пари за заплати ,може и да стане нещо,иначе :shout:
Link to comment
Сподели другаде

По повод на това, че ако печелим Висшата лига и Шампионската лига, играчите нямало да бягат. Някои сигурно ще ги задържи това, но не и латиноси като Суарес и Коутиньо. Те биха си тръгнали, каквото и да спечелим. Не се сещам за латинос, който е можел да избира и да е предпочел силните английски отбори пред Барса и Реал.

Link to comment
Сподели другаде

Гентацу прав си единствено пе само може да гледаме и да добавя,коментираме без особена тежест.Само че за дългосрочния план не съм съгласен.Никой не е излезнал и да каже борим се за титлата или купа примерно.Клоп каза дайте 4 години и щв ви направя шампиони.Да ама няма да стане.И не защото съм врачка,а защото той дори купа не е спечелил а какво остава за шампиони.Няма манталитет тоя отбор и нужните играчи за това.Това го показват резултатите.Колко пъти се случва да бием отбор от челото и после да се оакаме с някой от дъното.Трансферната ни политика е да се развиват играчи които генерират приходи за нови и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно съм съгласен с Дренски. Всяко латино, като чуе Роналдиньо, Меси и пуска на гащите. Само да усети, че каталуня или балета го оглеждат, никаква политика на клуба не може да го накара да остане.Айретен и агентите им пълнят бръмбари в тиквите ... и така. Знаеш, че един ден ше му потекат лигите по барсата, ама и без него не става. Каквото и да си приказваме много талант и качество има там, зад океана...

Link to comment
Сподели другаде

Айде да кажем как се взимат купи в Съвремието.Елементарна формула Амбициозен собственик с невероятни възможности и един който може да води отбор е това е равно на купи.От 1990г само слушам за стратегий и то задължително дългосрочни и никога осъществени.Хора като Суарес ,Торес и Коутиньо си тръгнаха защото до тях не бяха добавени звезди а това не стана защото вече 28 г Феноменалният Ливърпул няма адекватни собственици.Харизма на Барса и Реал и висока заплата и купи бяха двулично използвани като доводи а истината -няма собственици които да направят Ливърпул това което трябва да е.Път към купите ами агресивна трансферна политика при входящи трансфери.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...