Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

Не съм виждал нищо на тила му. Сигурно татуировка някаква е, но не съм го забелязал.

 

http://img.sportal.bg/uploads/news/2017_47/org/00695352.jpg

 

Ето го , тук не е толкова като топче , но на мача с карамелите е баш като топче.

Ето да се увериш все пак.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Чета сега Клоп какво е казал относно трансферите зимата и отново става ясно, защо така и не привлякохме някакъв там заместник на бразилеца.

 

Клоп казва,че сме можели да направим "нещо" на пазара, но това е щяло да ни коства луди пари и е нямало смисъл.

През лятото нещата били по друг начин и явно всичко е оставено за тогава.

Също така казва, че просто да направиш нещо на пазара не е решение. Това го разбирам като привличане на някакви алтернативни варианти на топ целите ни.

 

Всички тези думи имат смисъл и нямаше да има никаъв проблем, ако Коутиньо не беше продаден.

Ясно е, че зимата се взимат много по-трудно топ-играчи и ако става това, то ще е наистина за луди пари както при Коутиньо.

Въпросът тук е, че по този начин се рискува сезона на отбора. Ще видим в края какво ще излезе и какви трансфери ще се направят лятото, на каква цена ще е това, не само откъм финанси, но и откъм положение на отбора / в ШЛ, извън ШЛ/

 

Ей го ся и нов спонсорски договор сме били подписали, абе пари текат отвсякъде и ще е интересно да се види летоска какво ще го вършим с трансферите.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Excluding the possible add-ons, Liverpool have spent £216.9 million on transfers since Klopp took over.

(This doesn’t include the fee for Naby Keita).

 

Excluding add-ons, the Reds have already made £216.8 million from player sales under the German!

 

Klopp’s net spend is only £0.1 million as of now - compare that to the net spend of the Manchester clubs!

 

 

Изключвайки възможните добавки, Ливърпул е изразходвал 216,9 милиона лири за трансфери, откакто Klopp пое управлението. (Това не включва таксата за Naby Keita).

 

С изключение на добавките, LFC вече са направили £ 216.8 милиона от продажби на играчи при немеца!

 

Нетната сума на Klopp е само £ 0,1 милиона - сравнете с нетните разходи на клубовете в Манчестър!

Link to comment
Сподели другаде

И откъде си сигурен в това?

Като взехме ВВД не писа нищо.

 

Ми защото няма пари от другаде.

Ти как реши, че ако бяхме задържали Коу щяхме да похарчим още 100 млн за трансфери. Да не би за първа година да сме с тези собственици. Като сме толкоз богати защо е само на думи? Я ми покажи 1 сезон в който сме похарчили чисто не 100 а 50 млн поне.

На думи ясно - не ми казвай кой, какво е казал. Покажи ми дела.

 

Холандеца щяхме още лятото да го купим, ако не беше станал оня фал.

 

Мда ама то и Коу още лятото щяхме да го продадем ;)

Link to comment
Сподели другаде

Ми защото няма пари от другаде.

Ти как реши, че ако бяхме задържали Коу щяхме да похарчим още 100 млн за трансфери. Да не би за първа година да сме с тези собственици. Като сме толкоз богати защо е само на думи? Я ми покажи 1 сезон в който сме похарчили чисто не 100 а 50 млн поне.

На думи ясно - не ми казвай кой, какво е казал. Покажи ми дела.

Ами ако бяхме взели Кейта сега зимата или не бяхме продали Коу щяхме да сме на 50+ нето.

Сега какво да направим, че Клоп не иска да харчи и държи до откат на дадени играчи.

 

Разбирам ти гледната точка и моето АКО в коментара ми, надявам се лятото Клоп да хвърля деньги както си трябва и да докаже, че грешиш.

Аз смятам, че пари има и че Клоп не ги харчи.

Link to comment
Сподели другаде

Ами ако бяхме взели Кейта сега зимата или не бяхме продали Коу щяхме да сме на 50+ нето.

Сега какво да направим, че Клоп не иска да харчи и държи до откат на дадени играчи.

 

Разбирам ти гледната точка и моето АКО в коментара ми, надявам се лятото Клоп да хвърля деньги както си трябва и да докаже, че грешиш.

Аз смятам, че пари има и че Клоп не ги харчи.

 

Не искам да влизам в спор, но преди Клоп имахме и други мениджъри при тези собственици. Средно на сезон отбора харчи МАЛКО чисти пари.

 

Season 17/18 -£28,000,000

Season 16/17 -£6,460,000

Season 15/16 £28,000,000

Season 14/15 £38,380,000

Season 13/14 £20,300,000

Season 12/13 £41,300,000

Season 11/12 £35,350,000

Season 10/11 -£5,150,000

Season 9/10 -£8,650,000

 

Да, може нещата да са се променили ама фактите хич не го показват.

Защо обаче се налага мнението "Клоп не иска да харчи" така и не мога да разбера. В повечето случай това е заради някоя безумна новина от рода на: Ливърпул приготви 150 млн за някой си!

 

п.с. Да се направя и аз на оригинален:

Многото пари на Ливърпул за трансфери са като снегорините. Всеки е чувал за тях ама никой не ги е виждал ;)

Link to comment
Сподели другаде

https://www.anfield-online.co.uk/stats/jurgen-klopp-lfc-transfer-signings.html

 

Добре де, този човек няма калпав трансфер за сега, може би с изключение на Гружич, за който честно казано още имам не малки надежди, че ще излезе нещо положително.За това, смятам че дори да е набелязал някой от Спартак Плевен, значи този го бива и трябва да се вземе.

Link to comment
Сподели другаде

За мен слаби няма, но спорни да. Вайналдум ми е много спорен като трансфер. Окса също не е много постоянен, за Гриуч си казал вече. Соланке също не убеждава, макар него да го е взел на сляпо както сам се изрази. Няма мениджър със 100% успешни трансфери.

Link to comment
Сподели другаде

Точно за Вайналдум и аз щях да кажа. За Окса не толкова, щото там бяхме (поне аз) супер предубедени и трудно ще го възприемем сериозно. А в интерес на истината Окса дотук има и доста слаби, но и бая силни мачове. Демек чак провал не мога да го нарека в никакъв случай.

 

Но Вайналдум е толкова анонимен, завалията, че си върви към тоя етикет.

 

Иначе като цяло Клоп прави дотук поне силни трансфери. Салах, Мане, ВВД, Робъртсън, дори Кариус си личи, че може да излезе добър. А и като изключим ВВД, другите са взети на супер прилични пари, в никакъв случай надплатени (даже има няколко адски евтини като Робъртсън и Кариус, дето май ще станат твърди титуляри).

Link to comment
Сподели другаде

Вайналдум този сезон получава по-малко време за изява, но не бих казал, че е трансферен провал! Да изброявам ли важните му голове и асистенции от миналия сезон, които ни класираха 4-ти?! Интересен футболист, има какво още да покаже.

Link to comment
Сподели другаде

Точно за Вайналдум и аз щях да кажа. За Окса не толкова, щото там бяхме (поне аз) супер предубедени и трудно ще го възприемем сериозно. А в интерес на истината Окса дотук има и доста слаби, но и бая силни мачове. Демек чак провал не мога да го нарека в никакъв случай.

 

Но Вайналдум е толкова анонимен, завалията, че си върви към тоя етикет.

 

Иначе като цяло Клоп прави дотук поне силни трансфери. Салах, Мане, ВВД, Робъртсън, дори Кариус си личи, че може да излезе добър. А и като изключим ВВД, другите са взети на супер прилични пари, в никакъв случай надплатени (даже има няколко адски евтини като Робъртсън и Кариус, дето май ще станат твърди титуляри).

Вайналдум според мен има своето място в отбора ни като ротационен играч, не е толкова зле. Окса мен много ме изненада да си призная. Очаквах да е пълно разочарование, но като изключим един два мача в началото, то лично според мен след напускането на Коутинйо, вкара баланс в отбора.

Иначе трансферите му на Клоп наистина не са лоши дори напротив доста добри са, особено сравнени с трансферите ни предходните години. Мен лично много ме радват скъпите му трансфери. Мане е взет за 40, в момента спокойно можем да му вземем 80, Салах 42, а сега небето е граница като цена (според мен сумата ще е близка до тази на Неймар и над цената на Мбапе), дори и 75те платени за Върджил още това лято могат да бъдат избити, защото откакто е дошъл за Ливърпул се говори като за тим, който може да се защитава.

Link to comment
Сподели другаде

Вайналдум този сезон получава по-малко време за изява, но не бих казал, че е трансферен провал! Да изброявам ли важните му голове от миналия сезон, които ни класираха 4-ти?! Интересен футболист, има какво още да покаже.

 

Веднага се сещам за такъв негов гол. Срещу Сити, когато ги бихме с 1:0.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Веднага се сещам за такъв негов гол. Срещу Сити, когато ги бихме с 1:0.

 

Имаше и не малко важни асистенции. За мен най-важен беше голът му срещу Боро в последния кръг, спомянте си как беше започнало да се налива олово в краката на играчите от факта, че се нуждаем от задължителна победа и нищо друго. 45 минути си потреперихме и след неговия важен гол се успокоихме и ги качихме на 3 гола разлика.

Link to comment
Сподели другаде

Има ли някой идеален?Не,разбира се....Няма да се връщам назад във времето,само ще припомня трансферите на предишния гуро-Роджърс.Той беше на принципа проба-грешка,купуването на килограм,и честно казано се много дразня,когато му преписват онова второ място на него...То беше плод на всичко останало,но не и на уменията на този човек.Сега,що не взимаме бройката,тя бройката е много важна.Ами,освен,че е наясно какво прави и защо го прави,Клоп показа и характер,какъвто много малко,ама много малко треньори го притежават! И да,супер се кефя,че взима само онова,което той е набелязал,а не алтернатива,защото от нея глава ме заболява,когато се сетя,какви "алтернативи" се изсипваха в клуба.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...