Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

Не спряхте с тоя Суарез. Нито е имало слухове, нито той е искал, нито ние сме искали, той е достатъчно възрастен, че да не е наша цел, искаше да ходи в Арсенал преди. Но въпреки това тук постоянно се говори за него...

Link to comment
Сподели другаде

Никой не говори специално за Суарес, а за опитен нападател, който няма да мрънка че е резерва, но знаеш, че ще ти реши 3-4 мача на сезон, както преди 2 години правеше Ориги. Дали ще е Суарес или Ашли Барнс няма никакво значение, стига да измъква мачове.

Link to comment
Сподели другаде

18 hours ago, AllYouNeedIsKlopp said:

Никой не коментира изявленията на агента на Сар от днес? Разбрали сме се да го купим, сумата е била 35 милиона, заплата и договор са били уредени, даже бил говорил с Мане да му търси апартамент, но в края не сме могли да събeрем парите.

 

 

Може и да има нещо вярно в това, защото, ако не се лъжа, Жота беше договорен за 1 млн. лятото и останалите 40 за след година, или нещо от сорта. Така че ако са искали 35 млн накуп за Сар е твърде възможно да сме се отказали. Ако е вярно, че Сар е бил избор пред Жота, поне според това, което пишат, значи някой не си върши работата в този отбор. 

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, baivan said:

Според писания в някои макар и недостоверни медии в Англия тези дни,

Клоп още отрано помолил да му осигурят Кулибали, но от ФСГ го отрязали.

 

Относно тоя Кулибали е доста показателно, че лятото Пепун, въпреки че имаше финансовата възможност, предпочете Диаш пред него.Тия писанки незнам дали не тръгнаха от парцала и останалите медии ги подеха.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Klopp on City winning the title: "Well deserved. What they achieved is exceptional. When you bring together financial resources and football knowledge you have a good chance to create something special. It's always a joy to play against them because it's a massive challenge."

 

Тънък намек?

Link to comment
Сподели другаде

Клоп  ласкае почти всички свои опоненти (ако не всички). Винаги говори с уважение. 

Ся да ги разглеждаме ли всичките тези случаи като намеци или не - всеки избира как да си убие свободното време.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Над милиард дадени от манчестърските клубове и нямат ШЛ. Ама едните го карат на заеми, а другите чрез измами, отделно че не са изработили и едно пени през целия си живот.

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

Последните години янките колкото и да ги плюем явно имат някакъв план. Сега харесва ли ни на нас или не, това е факт. Решили са, че няма да "избухват" на трансферния прозорец и определено не бързат да купуват на килограм или на пожар, както сме се убедили и сами.

Ако са верни слуховете, че следващия ТП /лятото/ ще се вадят големите пари за нови играчи, аз съм склонен да почакам и да видя какво ни чака в бъдещето. Защото бъдете сигурни, тия типове отново имат план, как, какво и кога. 

Ако догодина наистина изкараме големите пари за Мбапе, Халанд или някакво горещо име, което да речем нашите следят, ще се сърдим ли на мълчаливите прозорци, които правим ?  Аз лично не. 

Клоп явно наистина има много вяра в момчетата си /нещо което и ние трябва да правим/ и явно е сигурен, че ако наистина не осакатеят може да покаже на тия средняци в лигата как се прави както 2019/2020г. Да видим...

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, fishek said:

Последните години янките колкото и да ги плюем явно имат някакъв план. Сега харесва ли ни на нас или не, това е факт. Решили са, че няма да "избухват" на трансферния прозорец и определено не бързат да купуват на килограм или на пожар, както сме се убедили и сами.

Ако са верни слуховете, че следващия ТП /лятото/ ще се вадят големите пари за нови играчи, аз съм склонен да почакам и да видя какво ни чака в бъдещето. Защото бъдете сигурни, тия типове отново имат план, как, какво и кога. 

Ако догодина наистина изкараме големите пари за Мбапе, Халанд или някакво горещо име, което да речем нашите следят, ще се сърдим ли на мълчаливите прозорци, които правим ?  Аз лично не. 

Клоп явно наистина има много вяра в момчетата си /нещо което и ние трябва да правим/ и явно е сигурен, че ако наистина не осакатеят може да покаже на тия средняци в лигата как се прави както 2019/2020г. Да видим...

Няма кво да гледаме...резултатите са титли и купи...изхарчихме някви сериозни пари и ги спечелихме, после спряхме да харчим и спряхме да ги печелим...варианта е или сега да се изхарчат една идея по малко за да се допълни отбора или след година две да се подменя половината и да трябва да се налеят много повече пари....

Link to comment
Сподели другаде

Няма кво да гледаме...резултатите са титли и купи...изхарчихме някви сериозни пари и ги спечелихме, после спряхме да харчим и спряхме да ги печелим...варианта е или сега да се изхарчат една идея по малко за да се допълни отбора или след година две да се подменя половината и да трябва да се налеят много повече пари....
Абсолютно! Когато трябва да е наведнъж винаги е проблем.

Първо, че трудно ще се изкарат достатъчно пари да се подменят много играчи накуп.

Второ дори да се дадат, то ФФ ще се окаже проблем (Сити никога е ги закачат, ама нас биха ни погнали веднага, ако дадем повод).

Трето многото нови лица изисква повече време за адаптация с отбора и може да отнеме цял сезон, което пак си е празна година.

Къде по-лесно е подмяна с по 3-4 на няколко пъти, от колкото 7-8+ наведнъж.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Ние ако не вземаме титли докато сме най-силни значи цялото е въздух работа. Типичен пример е огромният провал миналия сезон. Това “тате ще ми купи колело, ама друг път” дето го слушаме е ташак работа. И Мбапе+Хааланд заедно да купим след 5 години няма да ни гарантира титла. Ама примерно централен защитник предното лято щеше да ни гарантира.
 

Аз съм много разочарован,че не сме завършили трансферите си досега. Стилът ни на игра е специфичен, физическата подготовка преди сезона е на много високо ниво. Сега ще купим примерно халф, който докато разбере как да пресира и ще свърши сезона, ако не се е контузил преди това. А ако е някой глупав или лабилен психически (каквито ги има при нас) и след 1-2 години ще се чудим на кой да го дадем. Относно даването, тия нашите дето са за продаване пък толкова ли са некадърни, че никой не ги иска баси…или ние не ги даваме, ами Клоп е решил да го прави по-добри футболисти.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...