Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

43 minutes ago, oZZy said:

С 3ма нови в халфовата линия докато се научат как да играят при Клоп и заминаха 1-2 сезона.

Може би си прав, но едва ли ще е по-зле от колкото са сегашните ни халфове(половината вечно контузени и не играят,  а тези които играят пак нямат общо 5 гола + асистенции).Отделно мисля че е време малко да намалим средната възраст в средата на на терена.

 

Link to comment
Сподели другаде

Ние един не сме купили последните няколко ТП, какво остава за 3ма лятото. Ако все пак вземем един зимата, може и да се вземе евентуално още един лятото, не че нямаме нужда, но все пак трябва да сме реалисти. 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, J.N.K. said:

Не знам, обаче Сити пак са взели някакъв много обещаващ тийн. Тия там събраха поне един отбор бъдещи звезди в академията. Ние 'що нищо не правим по въпроса?

Защо те нямат ограничения на заплатата при младите, а ние имаме. 

Да не говорим и за пари под масата на родителите. 

Link to comment
Сподели другаде

След като американците ни обявиха за продан, аз лично не очаквам зимата да има трансфери ако не са ни продали дотогава. Да стискаме палци някой читав с много кинти да ни вземе до януари.

Link to comment
Сподели другаде

25 minutes ago, Soulmaker said:

След като американците ни обявиха за продан, аз лично не очаквам зимата да има трансфери ако не са ни продали дотогава. Да стискаме палци някой читав с много кинти да ни вземе до януари.

Абсурдно е да се стигне до сделка за продажба в скоро време. Тука става въпрос за много пари и поне два пъти повече административни, правни и бизнес детайли, които отнемат време. А и не си представям да има продажба преди завършване на новата трибуна.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Така,грубо ще нахвърлям един списък:

 

Централни защитници:

Титуляри - Ван Дайк,Матип

Резерви - Конате,Гомез,Филипс

Леви бекове:

Титуляр - Робертсън

Резерва - Цимикас

Десни бекове:

Титуляр - Трент

Резерва - Калвин Рамзи

Дефанзивни полузащитници:

Титуляр - Фабинъо,Хендерсън

Резерва - Милнър

Офанзивни полузащитници:

Титуляр - Тиаго,Харви Елиът

Резерви - Кейта,Окса,Къртис Джонс

Централни нападатели:

Титуляр - Нунес

Резерва - Фирмино,Жота

Ляв нападател:

Титуляр - Луиз Диаз

Резерва - Фабио Карвалъо

Десен нападател:

Титуляр - Мо Салах

Резерва - Коди Гапко

 

Грубо казано това ни е състава за момента по позиции.

На хартия много добре балансиран състав,но наяве.....трагедия за момента.

А сега ми кажете от какъв зор собствениците да дават пари за нови футболисти при условие че имаме достатъчно футболисти,поне на хартия?!

Далече съм от мисълта да ги защитавам,но реално погледнато през последните 2-3г. те са купили почти всеки футболист който Клоп е поискал,така че вината за моментното състояние не е само в тях.

Това че има много контузени за момента,а и много от титулярите не са в форма не мисля че е по тяхна вина.

Тренъора,Клоп - много го харесвам,много съм благодарен за всичко,но.....много си твърдоглав,бе пич!

Голямо предоверяване на хора които за мен въобще не го заслужават:

Кейта - всичко е казано за него

Окса - много го харесвам,но не му се получава

Хендо - безопасни пасчета само настрани и назад,само с едно тичане не става

Върджил - бледа сянка на играча който беше

Милнър - боец,ама това явно не стига,а и е на години,което вече си му личи

Къртис - няма качества за този отбор

Харви - харесвам го,но няма този характер,този пауър за да се докаже

Робо - тича и центрира,той затова беше и взет за тия къси пари

Трент - съсипаха го всички,къде с основание,къде без.Слаба психика,не го очаквах от него

Дарвин - за мен лично прекалено много пари за играч който тепърва ще се развива,а и в отбор който в ерата Клоп никога не е играл с чиста деветка - пълна грешка!

И накрая:

Мо Салах - голям,много голям,много е дал,но и много ще взима по новия договор.

Абсолютно нормално след тези добри сезони да му падне формата и на него.

Отделно се разби 3-зъбеца които се разбираха и намираха и със затворени очи - Мане,Фирмата и Мо.

В общи линии:

- контузени играчи на важни постове

- слаба форма на играещите  на важни постове

- невъзможноста на Клоп да намери решение на горе посочените проблеми

- решението на янките да ни продават точно в този момент говори достатъчно красноречиво че те като бизнесмени са решили че този проект за тях е изчерпан,факт!

 

Благодаря на всички които прочетат тази тирада,не обичам да пиша,но просто исках да си кажа какво мисля по въпроса!

 

P.S.

 

Но независимо от всичко,колко сме слаби,кой играе,кой е тренъор и на кое място сме,аз ще продължавам да подкрепям отбора безрезервно,така както съм го подкрепял през последните близо 30 години!

 

Link to comment
Сподели другаде

За мен лично си абсолютно прав с факта, че не само собствениците са виновни, но в момента собствениците трябва да подкрепят клуба. Сега е момента да се покаже, че им пука, когато нещата не вървят наистина. Защото през лятото се говори за цифри от 200 мил и т.н, но нито са потвърдени, нито се знае дали няма да продадем някой важен, за да се стигне до тези цифри, както става в последно време. Защото играчите на хартия няма да ни извадят от блатото. Нито Кейта, нито Окс, нито Къртис е влизал в последните 2-3 сезона и е обръщал мач или повлиявал много от центъра. Затов хартията трябва да се остави хартия и да се купи сега добър играч в центъра, който да даде някаква стабилност и да се надяваме, че отпред ще се върнат бързо и няма да има някакви мега контузиите до края.

Link to comment
Сподели другаде

59 minutes ago, sashomonarh said:

Грубо казано това ни е състава за момента по позиции.

На хартия много добре балансиран състав,но наяве.....трагедия за момента.

А сега ми кажете от какъв зор собствениците да дават пари за нови футболисти при условие че имаме достатъчно футболисти,поне на хартия?!

Далече съм от мисълта да ги защитавам,но реално погледнато през последните 2-3г. те са купили почти всеки футболист който Клоп е поискал,така че вината за моментното състояние не е само в тях..

И аз така си мислех в началото на сезона преди да затвори трансферния прозорец. Много хора тук във форума бяха на друго мнение, но се оказаха прави, за съжаление. 

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, J.N.K. said:

И аз така си мислех в началото на сезона преди да затвори трансферния прозорец. Много хора тук във форума бяха на друго мнение, но се оказаха прави, за съжаление. 

На всички ни беше ясно че трябва един халф...не сме искали повече...

Link to comment
Сподели другаде

11 minutes ago, thekop said:

Аз не мисля, че един халф ще оправи положението. Няма ли физическа подготовка и тичане нищо няма да стане.

В началото на сезона тичаха, оттогава вървим само надолу

Link to comment
Сподели другаде

И аз мисля,.че нинтрябват поне двама нови, но като гледам как се мотаме дори един, ако вземем до края на ТП ще е някакво чудо.

Както каза един колега сега никой не знае какво играем. Сменихме уж "изтърканото" 4-3-3 с схеми, където да играем с типичен централен нападател, за това и се взе Дарвин, но пак си минахме към 4-3-3. И Сити изглеждат по слаби с типичен таран. Хем същата схема, ама им се губи непредвидеността и стават прекалено зависими от един играч. Казвах го това в началото на сезона, но много хора не ме взимаха на сериозно залитайки по рекордите на Халанд. И какво ще ги топли Гуардиола и останалите, като норвежеца спечели златната обувка с рекорден брой голове, а МС останат 2ри? 

Link to comment
Сподели другаде

6 hours ago, Stivi_G said:

И аз мисля,.че нинтрябват поне двама нови, но като гледам как се мотаме дори един, ако вземем до края на ТП ще е някакво чудо.

Както каза един колега сега никой не знае какво играем. Сменихме уж "изтърканото" 4-3-3 с схеми, където да играем с типичен централен нападател, за това и се взе Дарвин, но пак си минахме към 4-3-3. И Сити изглеждат по слаби с типичен таран. Хем същата схема, ама им се губи непредвидеността и стават прекалено зависими от един играч. Казвах го това в началото на сезона, но много хора не ме взимаха на сериозно залитайки по рекордите на Халанд. И какво ще ги топли Гуардиола и останалите, като норвежеца спечели златната обувка с рекорден брой голове, а МС останат 2ри? 

В два - три мача беше различна схемата, през останалото време си е 4-3-3, дори с Дарвин и Фирмино заедно на терена пак си беше така.

Link to comment
Сподели другаде

15 hours ago, Chinaski said:

В началото на сезона тичаха, оттогава вървим само надолу

Тичали, тичали, колко да са тичали?!? Пак имаше клипчета с тоя и оня да се разхождат при противникова атака.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...