Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

Седя си на работа днес и ми стана едно тъпо такова, при все че се настроих да не очаквам нищо от ФСГ вече, за да не се разочаровам, но все пак ми е тъпо..

Освен титулярите, които са окей  ,при контузии и ротации наистина ще трябва да гледаме  посвършилите Гомес и Матип , това момче Брадли, Тсимикас, Елиот, Байчетич, Джоунс..

Само Жота и Тиаго са класа от скамейката, но те пък най вероятно ще се контуват честичко..

Как се докарахме до това дереже?

Link to comment
Сподели другаде

На 1-2 контузии сме от катастрофата през 2021. Нямаме алтернатива на ВВД, нямаме алтернатива на Салах, който ни прави над 30% от головете, нямаме алтернатива на Трент от 2017 година, когато проби в отбора. Нямаме алтернатива на дефанзивния халф, който дори още не сме купили... Ама то има време. Oh wait, сезонът почва след 2 седмици... 

Link to comment
Сподели другаде

Салах я Собослай, я някое ляво крило, я Доук ще го замести. 
 

Проблемите са в защита и в центъра, ак осе вземе един играч само. Особено в защита сме на една контузия от пълен провал. Явно ще се надяваме юношата от вчера да захапе като централен, дано все пак им стигнат парите за какъвто и да е лявостоящ централен.

Link to comment
Сподели другаде

Както съм го казвал и преди - най-важния ни трансфер ще бъде смяна на собствениците. Не отговарят на амбициите на повечето фенове, а просто искат, да имат клуб борещ се за най-големите отличия, но на олимпийския принцип. И стига нет спенда да не е повече от 30-40млн на прозорец, дори когато ситуацията го изисква (малък на брой играчи).

Link to comment
Сподели другаде

Ясно е, че ЦЗ няма да се вземе. Най-много да вземем Лавия след някой пореден bid с 250к наддаване, че да не се минем. Или може би целят да им писне и дакажат: "Аре взимате го най-накрая за Х".

Link to comment
Сподели другаде

4 hours ago, Chinaski said:

Не вземем ли и деф халф и защитник до края на джама няма да постигнем нищо значимо тоя сезон. Знам че ще ме емнат тука няколко човека с перманентните розови очила ама това е реалността и това е доказано в годините. И ако след такъв трансферен прозорец пак има хора да защитават ФСГ значи тотално им е сбъркан мирогледа по отношение на отбора.

Оо ще има такива , даже как не са де обадили вече..

Ребилда ни е 7 напуснали, 2ма привлечени .

Резервите ни са все младоци , или свършили за големия футбол играчи.

 

Аз викам дс продаваме Тиаго, Филипс и Келехер , да завършим с около 20 милиона нет спенд и ребилда е готов!

Link to comment
Сподели другаде

11 minutes ago, Chinaski said:

Screenshot_2023-08-06-16-51-53-463-edit_com.facebook.katana.jpg

Тъжна работа батко.Опитваме се да надхитрим системата,но очевидно с хитрене златни медали не се печелят. Жалко, с този треньор наистина можеше и трябваше да постигнем повече.

 

Link to comment
Сподели другаде

28 minutes ago, pehotineca said:

Вижте състава на Арсенал в момента , и смамейката и контузените играчи.

Представете си нашия състав и скамейка при подобен брой контузии..

Какъв брой контузии, липсват само Жесус и Зинченко. И скамейката им е супер смешна в момента, ебаваш ли се?  Тросар, Томиасу, Тиърни, Нкетиа, Холдинг, Кивиор, Смит-Роу, Виейра, Търнър...

Я виж състава и скамейката на Ливърпул при гостуването на Интер преди 18 месеца и сравни със състава и скамейката на Арсенал, пхах.

 

Link to comment
Сподели другаде

И аз не виждам каква скамейка имат Арсенал, при само двама контузени като гледам.....няма кой да влезе и да им обърне мач, горе долу като нас са, даже по-зле 😄 особено в атакуващ план

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, blunt said:

Какъв брой контузии, липсват само Жесус и Зинченко. И скамейката им е супер смешна в момента, ебаваш ли се?  Тросар, Томиасу, Тиърни, Нкетиа, Холдинг, Кивиор, Смит-Роу, Виейра, Търнър...

Я виж състава и скамейката на Ливърпул при гостуването на Интер преди 18 месеца и сравни със състава и скамейката на Арсенал, пхах.

 

Ние имаме няколко играча които правят разликата като Салах, Алисон, Робертсън, Ван Дайк , но като бройка и резерви се отдалечаваме дори и от Арсенал. А и ти сам го каза "преди 18 месеца".

Link to comment
Сподели другаде

25 minutes ago, Raybeez93 said:

Това го знаем от години.

Или масово протести или ще търпим и стискаме палци , друг вариянт имаме ли?

Link to comment
Сподели другаде

Как въобще тръгна темата за "ребилд"? От нас (феновете) ли тръгна или Клоп/някой от ръководството го е казал? Ако е второто то ние изглеждаме много жалко в момента. С 300 зора едвам, ще вземем прословутия Лавия, все едно взимаме някаква мега звезда, който сам по себе си едва ли ще доведе до нужната промяна в средата. И пак ще минем много скромно. Вместо да привлечем 5-6 при напускането на токова много играчи, ние едва ще вземем 3*. Ами жалка история, ще чакаме на чудеса и по средата на сезона, ще се чудим какво да правим. 

Link to comment
Сподели другаде

8 hours ago, Stivi_G said:

Как въобще тръгна темата за "ребилд"? От нас (феновете) ли тръгна или Клоп/някой от ръководството го е казал? Ако е второто то ние изглеждаме много жалко в момента. С 300 зора едвам, ще вземем прословутия Лавия, все едно взимаме някаква мега звезда, който сам по себе си едва ли ще доведе до нужната промяна в средата. И пак ще минем много скромно. Вместо да привлечем 5-6 при напускането на токова много играчи, ние едва ще вземем 3*. Ами жалка история, ще чакаме на чудеса и по средата на сезона, ще се чудим какво да правим. 

Не е важно, от кой е тръгнал. Важното е, че се тръбеше от 100 места и то от журналя свързани с отбора. Едно и също е всяка година. От 2019 насам все има една линия в отбора, където трябва да се купи поне 1 играч, за да може да се ротира линията и да се заздрави. Да де ама като не вземем този играч и изведнъж няма ротация, на другите играчи им пада рязко формата, щото играят 50+ мача за поредна година и изведнъж вече видимо се вижда, че ни трябват 2ма играча на тая позиция, а не един. Това е за всяка една линия и за всеки сезон. Единствено с Луиз Диаз избързахме и щяхме да спечелим 4 купи, но това си е едно сериозно изключение. Всяка година не се взимат нужните като бройка играчи в дадения ТП, след което след 1 месец излиза статистика, че клуба е много добре финансово, след още месец излизат журналята, че пари ще има и като дойде ТП всеки един от тях си трайка и така всеки път. И всеки път минава, както и в момента. Говориха ни за 200 милиона, а ние сме похарчили около 30-40, а са ни нужни поне 3 човека, бих казал и 4.

Link to comment
Сподели другаде

Темата с ребилда тръгна от клакьорите на ФСГ - че имаме пари за Белингам и това лято ще се инвестира сериозно. За момента нещата изглеждат трагично, имаме една седмица до първия мач за сезона, нетно сме назад откъм бройка играчи, да кажем, че сме вдигнали качеството. Аз лично съм песимист и си мисля, че приключихме с трансферите. Евентуално още един човек (защитник) ще се вземе, но ще е тип Филипс, такъв за 10-ина милиона на принципа "ако уцелим".

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...