Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

Гост Stivi_G
Аз не искам да се купуват повече нападатели. Имаме трима от много висока класа: Стъридж, Ламбърт и Реми (ако приемем, че сме го взели) ...

Кажи ми, че се шегуваш. Нападатели от много висока класа и ми ги изреждаш тримата. Айде за Дани съм съгласен (и то условно) ама за другите двама си е направо виц. Определено имаш чувство за хумор. Браво :-)

 

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост Enigma_lp

Само аз ли виждам Реми и Ламбърт като мексиканеца и уелбек за манафите т.е. резервни нападатели, от които ще се очаква да правят играта още по-офанзивна след влизане от скамейката, когато е нужно.Някак си ми е трудно да погледна, който и да е от двамата като титуляр за отбор като нашия.Ако ще играем с 2ма нападателя, със сигурност имаме нужда от още един от висока класа.За това си мисля, че по-скоро ще си играем само със Стъридж и по-изявена халфова линия, от която ще се очакват не малко голове.Времето ще покаже.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kumarmd

Определям чуството си за хумор за силна страна определено :) . Дай да видим какво им е на играчите, които толкова те забавляват:

 

1. Даниел Стъридж - ти се съгласяваш до известна степен, но все пак "условно" - 21 гола във Висшата Лига, което е второ постижение след това на Суарез и равно с това на Яя Туре. Нека всеки си прави сметките дали това е класа или не е.

 

2. Рики Ламбърт - Последните 2 сезона за светците той създава по 20+ гола (вкарани и асистирани) и това само във Висшата лига :). Отново нека всеки сам си прецени това класа ли е, висока ли е, ниска ли е ??

 

3. Луик Реми - Той има 14 гола в последния сезон, контузен през много от времето - ще го сравня с Агуеро и Руни, които имат по 17, а са някакви свръх звезди. Спорен е дали е висока класа, но нека да кажем, че така си мисля аз.

Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Няма начин да не радва факта че БР се усети накрая и взе да се ослушва за европейски таланти....Умно момче ще се окаже ( или парен-каша духа ) след като бързо схвана че "латиносите" дават много колорит и динамика но и страшно много проблеми.Та като сложиме нещата на везните незнам дали си струва "таралежи в гащите" а и на СП ясно си пролича превъзходството на евро-школите.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tony

а и на СП ясно си пролича превъзходството на евро-школите.

 

Само с това няма да се съглася. Латиносите се паднаха в един поток, като изключим Аржентина и се елиминираха един друг, като смея да твърдя, че всички бяха по-добри от Бразилия(айде без Уругвай). Така че не се знае, ако Колумбия или Чили бяха от другата страна, дали нямаше някой измежду тях да е на финал. Преди да ме попиташ - да, съвсем сериозен съм. Това че всички латиноси искат да играят в Реал и Барса, не ги прави втора ръка футболисти. Вярно е, че всички големи таланти от Южна Америка се развиват в Европа, ако това си имал предвид, прощавай за забележката.

Важното е да има баланс в отбора - латиноси, европейци, англичани, който и от тях да махнеш, вслучай че поиска трансфер, да можеш да го замениш веднага с поне приблизително качество. И се надявам в момента Роджърс да се опитва да работи в тази посока. Нямаме нужда от 11 Месита, 11 Видала или 11 Компанита. Имаме нужда от колектив.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dilyan Damyanov

Може би до края на седмицата ще има нови 3 трансфера да видим. Явно Реми е сигурен. Още не е купен, а по всичко личи, че ще бъде купен, поне един краен защитник. За Ловрен от доста време се говори, че и официално излязоха със съобщение от Саутхемптън, че предложение от Ливърпул е било отхвърлено. Всичко на всичко това би направило около 40 милиона още харч, а се твърдеше, че досегашните трансфери не са били зависими от Суарез и парите от него ще бъдат реинвестирани. Това ще рече, че може би ще има още около 40 милиона в случай, че Борини, Асайди, Лукаш и някой от защитниците не биват продавани, което ми се струва абсурдно. Та с парите от още около 4 играча ще има сигурно около 60 милиона за харчене. Всичко супер, но ще имаме 7 нови играча. Ако вземем още 3-ма с тия пари ще стане накрая така, че хората на тренировката имената няма да си знаят още. Да се приключват викам аз с трансферите тази седмица, че не остана кога да се обиграва тоя отбор. Да хвърлят парите по Иско и още някой бек и да се приключват трансферите, че след 3 седмици почваме горе долу.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kumarmd

Може би до края на седмицата ще има нови 3 трансфера да видим. Явно Реми е сигурен. Още не е купен, а по всичко личи, че ще бъде купен, поне един краен защитник. За Ловрен от доста време се говори, че и официално излязоха със съобщение от Саутхемптън, че предложение от Ливърпул е било отхвърлено. Всичко на всичко това би направило около 40 милиона още харч, а се твърдеше, че досегашните трансфери не са били зависими от Суарез и парите от него ще бъдат реинвестирани. Това ще рече, че може би ще има още около 40 милиона в случай, че Борини, Асайди, Лукаш и някой от защитниците не биват продавани, което ми се струва абсурдно. Та с парите от още около 4 играча ще има сигурно около 60 милиона за харчене. Всичко супер, но ще имаме 7 нови играча. Ако вземем още 3-ма с тия пари ще стане накрая така, че хората на тренировката имената няма да си знаят още. Да се приключват викам аз с трансферите тази седмица, че не остана кога да се обиграва тоя отбор. Да хвърлят парите по Иско и още някой бек и да се приключват трансферите, че след 3 седмици почваме горе долу.

Вярно станаха много новите, но айде освен Ловрен, Реми и бека, да вземем и 1 Ройс или някое крило за много пари. 8 нови - много са, но ако се вкарат постепенни ще стане!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Kimi

Определям чуството си за хумор за силна страна определено :) . Дай да видим какво им е на играчите, които толкова те забавляват:

 

1. Даниел Стъридж - ти се съгласяваш до известна степен, но все пак "условно" - 21 гола във Висшата Лига, което е второ постижение след това на Суарез и равно с това на Яя Туре. Нека всеки си прави сметките дали това е класа или не е.

 

2. Рики Ламбърт - Последните 2 сезона за светците той създава по 20+ гола (вкарани и асистирани) и това само във Висшата лига :). Отново нека всеки сам си прецени това класа ли е, висока ли е, ниска ли е ??

 

3. Луик Реми - Той има 14 гола в последния сезон, контузен през много от времето - ще го сравня с Агуеро и Руни, които имат по 17, а са някакви свръх звезди. Спорен е дали е висока класа, но нека да кажем, че така си мисля аз.

То и Даунинг, и Керъл бяха супер играчи според статистиките, ама... Ламбърт съм почти убеден, че ще направи кариера в Ливърпул, подобна на тая на Яго Аспас, от Реми също не очаквам нещо страхотно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stan1

Освен Ловрен и Реми, виждам максимум Иско да вземем и най-много някой ляв или десен бек. За Ройс изобщо не се и надявам. Да отидем да запалим свещ за Иско, че това е турбомаксимумът, който евентуално можем да си позволим.

 

Бих прибавил и онова момче от ПСВ.Абе,шантава работа,какво става мама му стара,че ние да не сме мала фуча,че да не искат да идват при нас....Какъв е наистина проблема,какво става,пари има,играчи няма,май така се получава?....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Бих прибавил и онова момче от ПСВ.Абе,шантава работа,какво става мама му стара,че ние да не сме мала фуча,че да не искат да идват при нас....Какъв е наистина проблема,какво става,пари има,играчи няма,май така се получава?....

 

Отговорът за мен е ясен, макар да съзнавам, че ще отприщя вълна от плюене и негодувание. Затова ще си го спестя. Не е само до парите, не е само и до ШЛ, както всички се убедихме. Т.е. дори и тия две неща да са налице, то е нужно и още нещо, което ние засега не притежаваме.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vylyo

Отговорът за мен е ясен, макар да съзнавам, че ще отприщя вълна от плюене и негодувание. Затова ще си го спестя. Не е само до парите, не е само и до ШЛ, както всички се убедихме. Т.е. дори и тия две неща да са налице, то е нужно и още нещо, което ние засега не притежаваме.

На мен ще ми е интересно да прочета кое е това нещо. И въпросното има ли го Сити или там пък дават двойно повече пари?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

На мен ще ми е интересно да прочета кое е това нещо. И въпросното има ли го Сити или там пък дават двойно повече пари?

 

Да, имаха го. И сега го имат. И дават и двойно повече пари. И са в ШЛ и битка за титлата от няколко години постоянно. И не си продават най-добрите играчи. И не е само това.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dilyan Damyanov

На мен ще ми е интересно да прочета кое е това нещо. И въпросното има ли го Сити или там пък дават двойно повече пари?

Незнам как смята Red One, но за мен нещото, което ни липсва е гаранции. Гаранции за борба за титлата, гаранции за борба за титлата в Шампионската лига, та дори и гаранции за ежегодни участия в Шампионската лига. Сити това нещо в началото го нямаха и купуваха звезди като Роке Санта Круз за камара пари и още по огромна заплата. Същото направиха и с други играчи. Но малко по малко отбора им се разви и големите играчи видяха, че освен пари там има и постоянство и гаранции за борба за титли. Това нещо ние още не можем да го постигнем. Трябва да минат още 1 2 години поне да сме в борбата за титлата и да играем в Шампионската Лига, за да ни повярват, че не сме "one season miracle", както ни определят в момента.

Link to comment
Сподели другаде

Гост josi

На мен ще ми е интересно да прочета кое е това нещо. И въпросното има ли го Сити или там пък дават двойно повече пари?

 

Предполагам Ред визира Роджърс (може и да греша, извинявам се предварително, ако е така).

Аз така ги виждам нещата - БР още е много млад, няма особено голям опит, да не говорим, че не е голямо име, което само по себе си може да привлича футболисти, а и тепърва ще се види как ще се представи отбора ни в Шампионската лига, за да му се даде някаква по-цялостна оценка.

Отговор на въпроса ти за Ман Сити не мога да дам, трябва ти сам да си отговориш.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Tууу Хамес официално бил в Реал вече . От тук нататък започва забавата на трансферният прозорец . Както и да ги погледна нещата все виждам нас като евентуален купувач на някой от напускащите ... Иско и Ди Мария. Престъпление и грехота ще е ако не вземем някой от тях 2 мата. Това , че сме ставали с прекалено много 10 ки и крила , ако вземем някой от 2 мата .. да ни е проблема дето се вика.

 

Ако не бяхме взели вече Джан.. щях да си мисля и за Кедира , но не мисля , че той е някаква реална опция за нас в момента.На, Реал М. .. освен , че им трябват пари за да покрият трансфера на Хамес , ще им трябва и някой друг лев за закупуването на нападател след напускането на Мората.. и продажбата и на 3 мата за които се спекулира изглежда логична и неизбежна.

 

Ние пара имаме.. амбиции имаме , ШЛ имаме... остава да се задействаме . На практика до момента , макар да ни се струват много хората в предни позиции не е баш така . Напуснаха ни : Суарес, Моузес , Алберто , Аспас , а сме взели Лалана , Маркович и евентуално Реми. Ако сложим и Рики в тази група нещата ще се изравнят . Демек с нищо като количество не сме придали .

 

Място за Ди Мария и Иско има .. и още как . Аз лично съм за Диско , категорично . Само на 22 а с потенциал за златна топка . Още 1 + който се сещам при евентуално закупуване на някой от 2 мата е че няма на къде да ги продаваме след като ги вземем. И 2 мата са играли вече в Мадрид и няма да писнат за трансфер обратно там или в барцилона и ще можем да се чувстваме една идея по сигурни в това, че няма да ни напуснат освен , ако ние не решим да се разделяме с тях.

 

Положителни неща колкото щете при привличането на някой от 2 мата . И аржентинеца и испанеца могат да ни помогнат да направим рейд в ШЛ... да се задържим в 4 ката.. и идното лято вече да ни е много по лесно от към надграждане с още някой 'турбо футболист

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Колега, ако ми позволиш да не се съглася само с едно нещо в поста ти. Казваш, че бройката е същата, но качеството е значително по-добро. Вярно е, че все още не знаем кой как ще си пасне, но просто Маркович (не е сигурно все още), Лалана, Реми и Ламбърт са от друго измерение в сравнение с тези тримата от миналия сезон. Реално, ние бяхме без тях цял сезон, въпреки че бяха в отбора. Маркович съм го поставил под въпрос, защото е прекалено млад и няма и един мач в голямо първенство със силови отбори, но останалите трима имат вече опит в ПШ и са се доказали, така че от тях очаквам повече. За другото съм съгласен.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

 

 

Е ясно е че качеството е по добро ... аз не съм и казал друго. Идеята ми е че Иско няма как да е излишен дори и при сегашното положение от към евентуалната класа на резервната скамейка и титулярните позиции зад нападателя.

 

С халфове зад Дан Стъридж... Иско, Коу, Лалана... а на резервната скамейка - Рахим и Маркович.. или някой от Коу и Лалана на скамейката, а тези 2 мата титуляри , на всяка защита ще и треперят гащите.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

За пореден път твърдя, че е далеч по-важно на нашата защита да не и треперят гащите! Там трябва да се работи много!

Link to comment
Сподели другаде

Гост tony

Чак да треперят гащите...абсолютно предположение е това изказване. Винаги има риск да не се напаснат, някой да се представи под нивото от миналия сезон, примери много.

И все пак по-добре да се взимат играчи показали поне 2 стабилни сезона, отколкото такива като Ламела(при нас Маркович е под въпрос).

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Да вземем Иско или Ди Мария... пък да видим дали моето предположение няма да се окаже реалност. Вероятност да не се сработят и т.н.. винаги съществува разбира се. То , ако тръгнем да мислим по тази ОС.. трябва да се притесняваме от всеки играч дето взимаме.

 

Защитата е дълго коментирана.. всеки иска ДМ“. нови защитници .. ама според мен най-важен е отборният подход в отбрана. Най-добрият дефанзивен халф и защитници да вземем, ако пак играем по същият начин атакуващо , пак ще ни шият отзад. Баланса е важен .

Link to comment
Сподели другаде

Гост tony

Не ме разбирай погрешно. Сигурен съм, че всички искаме Иско и/или Ди Мария, само че дори да ги вземем това не означава, че на някой автоматично ще му затреперят гащите :) Нас затрепериха ли ни гащите от Йозил или ги ушихме с 5 парцала? От Тотнъм два пъти треперихме?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Milanow`25

Според мене ни трябва още едно крило, което да е доказан като ди Мария, защото в момента имаме само Стърлинг, Ибе и Маркович всички други са 10-ки ( Коу, Сусо, Лалана. За сега в центъра имаме най-много играчи ( Стиви, Хендо, Лукаш, Алън, Джан, Коуди ). Като от тези шест играча ще се борят за две позиции, което означава че най-вероятно няма да пазаруваме играчи на този пост.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi

Аз не помня добре дали се шумеше толкова около зализания Роналдо,но все си мисля,че по-добре ще е да налапаме някой феномен без да е най доказания към момента.Като гледам не всички големи имена си оправдават очакванията.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...