Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

Готови ли сте ФК Ливърпул да похарчи 500милиона и да стане шампион? Аз - да!

НЕ! Предпочитам любимия ни отбор да стане шампион по начина на Лестър, не като Ман Шити!
Link to comment
Сподели другаде

НЕ! Предпочитам любимия ни отбор да стане шампион по начина на Лестър, не като Ман Шити!

То вече Юнайтед стават същите като Сити реално. Даже тая година Челси ще опитват без зловещи харчове да постигнат успехи.

Link to comment
Сподели другаде

То вече Юнайтед стават същите като Сити реално. Даже тая година Челси ще опитват без зловещи харчове да постигнат успехи.

Те и 1 милиард да похарчат с Мангалиньо нищо няма да спечелят! Тая година вместо да дават пари за играчи, трябваше да вземат някой голям треньор, като Анчелоти или Гуардиола! Моуриньо е тактически слаб!
Link to comment
Сподели другаде

Е така и не мога да хвана какво му е лошото в трансфера на Погба (от гледна точка на Манго)? Че те си взеха халф, който е с класа над нашите. Дреме им на техните фенове, че е надценен. Добър ли е - добър е, даже много. Иска ли ми се и ние да го бяхме взели - определено да. Сега дали Клоп ще направи отбор и ще успее да надвие "слабия тактически" Моуриньо, ще видим. Но определено с футболисти за 100+ милиона шансовете са по-големи. Ние като давахме 20сетаци за посредствени футболисти последните години, да не би да не сме купували надценени...или пък титла или купа взехме с тях, че съм пропуснал нещо....

То пък в тоя форум големи моралисти. Да разбирам ли, че няма да ви е кеф да извадим примерно 150 млн. и да си върнем Суарез? И ако накрая уругваецът ни донесе примерно титла, така ще ви пригарча ли, че не сме станали шампиони "Лестър уей"?

Link to comment
Сподели другаде

Клоп смята, че клазуите за откупуване на Айб и Смит са перфектни сделки за Ливъпрул.

 

 

Jurgen Klopp believes the buy-back clauses negotiated into deals for Jordon Ibe & Brad Smith are perfect deals for the club. (James Pearce)

 

 

Sadio Mane £34M

Marko Grujic £5.1M

Joel Matip free

Loris Karius £4.7M

Ragnar Klavan £4.2M

 

Total = £48M

 

John Stones £48M

Link to comment
Сподели другаде

Въпреки,че Клоп каза , че е приключил с трансферите пресите не спират да свързват кой ли не играч с Ливърпул. Не зная кое е вярно и кое не , но си мисля , ще ни изненадат с още някой трансфер , защо не и два . Всички пишат , че имаме нужда от ляв бек , но нищо не пишат да искат да купят някои. Не зная явно с някой ще ни изненада да се надяваме изненадата да е приятна !!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Чудя се защо Клоп толкова се дърпа да продъшжи с трансферите, имаме крещяща нужда от подсилване на 2-3 поста. През зимата пак чакахме да прави трансфери за належащите и проблмени постове, но тогава беше разбираемо за нас, тъй като все още опознаваше отборв и за това не взе нито едик нов. Сега пак твърде рано е обявена селекцията за приключила , но очаквам да размисли след поредното "Бърнли". Трябва да се действа, след днешната продукция е ясно, че трябва да се реагира, просто този път червената лампичка светна рано рано.

Link to comment
Сподели другаде

Може би защото не вижда подходящите играчи на пазара? Както и той самият каза де. Или по-добре да вземем Кончески и Поулсен за да сме взели някой?

Да не са свършили левите бекове в Европа? :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Ако е за ляв бек, то и Кончески, та дори и Старокин са леви бекове, ама едва ли някой иска да ги вижда с екипа на Ливърпул. 26 години преливаме от пусто в празно, сега търсим само и единствено играчи, които ще пасват в схемата и на визията на Клоп. Аз съм за, пък дори и да се помъчим малко с Морено (и Клайн според мен ще ни мъчи изключително много!).

 

Естествено, че идеалният вариант е перфектният ляв бек, за малко пари, който да играе с желание, да асистира на всеки два мача, да вкарва на всеки три и по възможност да е ариец. :sarcastic: Ама като го няма ...

Link to comment
Сподели другаде

Лично аз не виждам футболна причина поради която , Йонас Хектор и Рикардо Родригес , да не пасват на стила който практикуваме .

За тях обаче искат суми от порядъка на 20-25 мил . и това според мен е причината да не се хвърлим за някой от тях. Което пък ще е абсолютна глупост , защото освен че сме на + от трансферите до момента и парите не трябва да са никакъв проблем , отделно и слепец живеещ на някой спътник на Юпитер вижда , че проблемите ни в тази зона са големи .

 

Ясно е , че не искаме да ни изнудват , но в днешни дни , тези пари за ляв бек са нещо съвсем нормално , щом искаш да си осигуриш класа в тази позиция .

 

Има още 10 на дни , ще видим какви ще ги свършим .

Link to comment
Сподели другаде

Лъч надежда?

>

 

- Китайското правителство подкрепи инвестиция на стойност £800 млн. в Ливърпул, за да превърне клуба в най-богатия на Острова;

 

Стар лъч, който даже бе и опроверган вече

Link to comment
Сподели другаде

Какво ги изчислявате толкова тези пари?... Все едно са ваши!... :) Феновете искат да гледат класа и титли, а не счетоводни баланси... все едно сте им лични счетоводители на американците... или играете на някой футболен мениджър!... :) Мнозинството от тълпата иска да види в клуба играчи като Ибрата, иска да види класа и ежегодна битка за титла и купи... ние не сме счетоводители на Ливърпул, а просто фенове!... Ако някой шеф не може да заведе Ливърпул там където му е мястото, портата на Анфийлд е широко отворена... скача в сандалите и тръгва. Ние сме значим франчайз, а и инвеститори за Висшата Лига винаги ще се намерят. Трябва шеф със сърце за този отбор, футболно сърце, а не разни чичо Сруджовци и сметкаджии... че пък чак и ние да им смятаме балансите... много ни е зор на повечето от нас колко по-богат става чичото от клуба ни... бахти мисленето!... Когато си купувам фланелка на Ливърпул, не виждам цената да е различна от тази на фланелката на Барселона. Искам Ливърпул да играе като Барселона... и изобщо не ме интересува как ще стане това!... :) Ако чичката ще печели колкото печелят другите ни големи събратя... то ще направи така и да играем като Байерн Мюнхен, Ювентус или Манчестър Юнайтед... ще му се не знае и печалбарЯ!...

Link to comment
Сподели другаде

CqYI1aVW8AAEN4Y.jpg

 

В общи линии има много сериозен интерес към клуба, или поне някаква част от него. Хората стоящи зад тази оферта са с оценени активи на стойност 620 милярда (около 50 пъти повече, отколкото има чукчата). Нашите уж се дърпали, ма не е точно колко и как се дърпат.

Link to comment
Сподели другаде

Невър, моето мнение се базира на думите на Клоп. А, нека не се лъжем, той има доста по-добра представа за играчите на пазара, еле пък в Германия. След като не сме ги привлекли нещо не го кефи в тях. Било то качество, цена или комбинация от двете.

 

Малко прекалени ми идват последните викове - ТРЯБВА НИ НОВ ЛЯВ БЕК! ТРЯБВА НИ НОВ ВРАТАР! и т.н. Съгласен съм, че трябва, но не на всяка цена. Отбор се гради с акъл, а Клоп е показал, че знае как става.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...