Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

  • 2 weeks later...

 

Безкрайно сюрреалистично ми е, че толкова непохватен халф бе харесан от Клоп и че даде 40 панди за него. Подобна компилация сигурно дори и за Кончески няма да може да се направи.

Link to comment
Сподели другаде

https://twitter.com/...342658853412864

 

Безкрайно сюрреалистично ми е, че толкова непохватен халф бе харесан от Клоп и че даде 40 панди за него. Подобна компилация сигурно дори и за Кончески няма да може да се направи.

и то, от един мач!!! Явно ,че е яко притеснен! Не го харесвам ,но все се надявам, Клоп да е видял нещо ,което ние (Аз)не виждаме и да вземе постепенно да влезе в час?!
Link to comment
Сподели другаде

Много притеснителен тоя Окс, при все, че е играл 6 години в голям отбор... Не би следвало да е притеснен и скован като някой бледен юношка. Не върви оправданието. Пък и национал, а-у...

Link to comment
Сподели другаде

и то, от един мач!!! Явно ,че е яко притеснен! Не го харесвам ,но все се надявам, Клоп да е видял нещо ,което ние (Аз)не виждаме и да вземе постепенно да влезе в час?!

 

Така се надяваме още за Кариус, Клаван, Груич

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Чак свещи не съм палил, но искрено се надявах ynwa_liverpool и Red_One да не са прави, не щото им имам зъб, а просто щото Чембърлейн в Ливърпул е факт, и сега ще трябва да го търпим/гледаме това недоразумение..

 

Като много други неща в живота - тъжно, но факт.. Тъжно приятели, тъжно..

Link to comment
Сподели другаде

https://twitter.com/...342658853412864

 

Безкрайно сюрреалистично ми е, че толкова непохватен халф бе харесан от Клоп и че даде 40 панди за него. Подобна компилация сигурно дори и за Кончески няма да може да се направи.

 

Даммм, особено това вчера пред-пред-последната проява когато тръгна да пробива през центъра без никаква идея какво трябва да прави...направо ме шокира ....смисъл очаквах да има дрибъл, да излъже нещо, нали е бил много техничен за англичанин....

Link to comment
Сподели другаде

То не е въпроса само в това...всеки от тях губи точки на отбора в дадени мачове...то се събира и накрая чушки

а бе , баш си е важно,някой като е флоп и е за много пара, ходи го разкарай после!!!Супер важно е , скъпите трансфери да не са ти флоп!
Link to comment
Сподели другаде

Рано е да се коментира Чембърлейн,но като чух зимата още,че го искаме много,се надявах да не го вземем,защото мислех,че няма да купим в такъв случай друго крило.Взехме Салах и следователно притесненията ми отпаднаха.

 

Като питаш фенове на Арсенал за Окса - те ти казват нещо от сорта на:"ми англичанин,бърз е".Аз лично големи очаквания нямам към него,но щом Клоп толкова много го искаше,то,като поработи с него няколко месеца,ще трябва да покаже нещо,иначе лошо,много лошо.

 

Моите лични впечатления са,че Окса е от тези английски футболисти,които,като млади са "хайпнати" изключително много,а просто нямат качествата,за да бъдат това,което се очаквало от тях.И отделно имат огромен проблем с контузиите.

Други примери са :Уолкът,Киърън Гибс,Керъл,Уелбек,Стъридж и тн.

Link to comment
Сподели другаде

Аз не мога да разбера с каква лекота платихме тези 35-40млн. за АОЧ, а цяло лято се пазарим за Кейта,ВВД и т.н. Дори Кейта ще го изчакаме 1година, но великият Окс не можахме да го изчакаме 1година да дойде за без пари, трябваше да дойде възможно най-бързо за да направи импакт, а то един импакт.... днес цял ден гледам клипчето на Окса из туитър,фейсбук, че дори в Дейли Мейл и още други медии, станахме за та*ак!

Link to comment
Сподели другаде

а бе , баш си е важно,някой като е флоп и е за много пара, ходи го разкарай после!!!Супер важно е , скъпите трансфери да не са ти флоп!

 

Имаме си Маркович , който не е за 40 милки , ама е за 20 , когато го купихме обаче това си бяха мнооооого пари.

Та Лазарчо е кат сираче вече ,никой не му обръща внимание.

Окса поне е (или вече беше) национал и местен.

Link to comment
Сподели другаде

За Окса Венгер преди време бе казал, че има всичките качества, но има нещо сгрешено в главата. Всички знаем, че едно от големите качества на Клоп е именно "нахъсването" и ваденето на най доброто от играчите. Рано е още да отписваме Окса. Да мине година и ще говорим отново за него. Той в момента показва точно това, което показваше и в арсенал - непостоянност. Не може да очакваме само защото е подписал с нас да се промени с щракване на пръсти.

Още повече става жертва и на моментното състояние на отбора. Не го защитавам, лично аз не съм му почитател, но стабилните критики в толкова ранен етап не са уместни.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

За Окса Венгер преди време бе казал, че има всичките качества, но има нещо сгрешено в главата. Всички знаем, че едно от големите качества на Клоп е именно "нахъсването" и ваденето на най доброто от играчите. Рано е още да отписваме Окса. Да мине година и ще говорим отново за него. Той в момента показва точно това, което показваше и в арсенал - непостоянност. Не може да очакваме само защото е подписал с нас да се промени с щракване на пръсти.

Още повече става жертва и на моментното състояние на отбора. Не го защитавам, лично аз не съм му почитател, но стабилните критики в толкова ранен етап не са уместни.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Според мен е доста интересен факта да купим играч за 40 милиона , който да ни счупи трансферния рекорд , и да го чакаме да се развива една година. Ако е така , значи се опитваме да се самоубием с тъп нож .....ми ако се развие както се разви в Арсенал ?

За тез пари Мане и Салах влязаха директно в боя и вдигнаха класата (колкото и субективно да е).

Апропо нито Салах страда толкова от състоянието на отбора , нито Робъртсън , според мен.

И двамата се раздават на макс и им се получава.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен е доста интересен факта да купим играч за 40 милиона , който да ни счупи трансферния рекорд , и да го чакаме да се развива една година. Ако е така , значи се опитваме да се самоубием с тъп нож .....ми ако се развие както се разви в Арсенал ?

За тез пари Мане и Салах влязаха директно в боя и вдигнаха класата (колкото и субективно да е).

Апропо нито Салах страда толкова от състоянието на отбора , нито Робъртсън , според мен.

И двамата се раздават на макс и им се получава.

 

Факт, това с адаптацията към ВЛ е мит според мен - или го можеш или не го можеш... Суарез как почна да ги кърти от 1вият мач....ясно е, че всеки човек е индивидуалност, психически и/или физически, но в крайна сметка футболът не е квантова физика...имаш трева, топка и още 21 татуирани и гелосани пишлемета-милионери, дето се правят, че я разбират.

Link to comment
Сподели другаде

Факт, това с адаптацията към ВЛ е мит според мен - или го можеш или не го можеш... Суарез как почна да ги кърти от 1вият мач....ясно е, че всеки човек е индивидуалност, психически и/или физически, но в крайна сметка футболът не е квантова физика...имаш трева, топка и още 21 татуирани и гелосани пишлемета-милионери, дето се правят, че я разбират.

 

Чакай, чакай, минаха две години докато Суарес измине пътя от много пропускащ нападател до най-добрият играч в света.

Link to comment
Сподели другаде

Чакай, чакай, минаха две години докато Суарес измине пътя от много пропускащ нападател до най-добрият играч в света.

 

Не съм съгласен Стойкич, трябваха му 15 мин да боцне 1вият гол..

Link to comment
Сподели другаде

Чакай, чакай, минаха две години докато Суарес измине пътя от много пропускащ нападател до най-добрият играч в света.

Стойко , пропускаше Луиз , ама си беше звяр .

Поне можеше да спира топката. :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Не съм съгласен Стойкич, трябваха му 15 мин да боцне 1вият гол..

 

И да вкара още 3 за половин сезон. В следващия сезон КПД-то му беше потресаващо зле. Чак в средата на първия сезон на Роджърс израстна видимо и от 13/14 насам е това, което е.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен е доста интересен факта да купим играч за 40 милиона , който да ни счупи трансферния рекорд , и да го чакаме да се развива една година. Ако е така , значи се опитваме да се самоубием с тъп нож .....ми ако се развие както се разви в Арсенал ?

За тез пари Мане и Салах влязаха директно в боя и вдигнаха класата (колкото и субективно да е).

Апропо нито Салах страда толкова от състоянието на отбора , нито Робъртсън , според мен.

И двамата се раздават на макс и им се получава.

Toчно, проблемът е че за тези пари (които са страшно много за играч с година оставащ договор) очакванията е нормално да са повече. Ако бяхме взели 18 годишен талант от Арсенал, ОК, ама тоя има визитка и опит, а засега представянето му е потресаващо. Дано Клоп успее да извади най-доброто от него, иначе ще трябва да го хрантутим до края на договора му.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...