Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

Ето това е наистина добро решение.Ние реално нямаме резерва там.Няма нужда Милнър да го замества.Е друга тема е дали Хектор ще е съгласен на втора цигулка.

Link to comment
Сподели другаде

Ейййййй взе да се нарежда отборът както искам от години. След като имаме две зверски крила и едното е с ЛЯВ крак, вече имаме и дефанзивен халф, който може да прави шапгагатите на Маш и Стиви. Имаме си и ляв бек с ЛЯВ крак. Имаме и дзвер отзад. Още съвсем мъничко и ше имаме мечтан титулярен отбор с резервна скамейка доста сегашни титуляри.

 

П.П. имаме и ДЕФАНЗИВЕН ХАЛФ, това казах ли го или съм го пропуснал...

Link to comment
Сподели другаде

Добре де за какъв хикс се циганим за 5 милиона..като най вероятно след един сезон при нас ще струва 150

 

Не ни е за първи път да го правим, спомням си много такива случаи в последните години.

Link to comment
Сподели другаде

Не ни е за първи път да го правим, спомням си много такива случаи в последните години.

 

Като например?

 

Лестър били готови да платят за Джак Грийлиш 40 млн паунда според Скай - WTF!

Link to comment
Сподели другаде

Като например?

 

Лестър били готови да платят за Джак Грийлиш 40 млн паунда според Скай - WTF!

 

Салах на 2 пъти, Коноплянка, Михитарян, Уилиян

 

Дано наистина утре има развитие с Фекир, ще бъде страхотен завършек на седмицата.

Link to comment
Сподели другаде

Салах на 2 пъти, Коноплянка, Михитарян, Уилиян

 

 

 

Арменецът искаше в Дортмунд, а не при нас - въобще не опираше до пари там. Случаят с Уилян въобще не става за пример. Ние предлагахме, колкото и другите, а той беше почти сигурен за Тотнъм, ние се опитахме да им го гепи, но Челси успя да им го откраднат.

За Салах съм съгласен, за Коноплянка може да се поспори, но това бяха неща преди 5-6 + години. Очевидно е политиката при трансферите как се е променила последните години и доказателствата за това са много, така че няма място за притеснения, че 5 млн биха спънали някоя сделка.

Link to comment
Сподели другаде

Арменецът искаше в Дортмунд, а не при нас - въобще не опираше до пари там. Случаят с Уилян въобще не става за пример. Ние предлагахме, колкото и другите, а той беше почти сигурен за Тотнъм, ние се опитахме да им го гепи, но Челси успя да им го откраднат.

За Салах съм съгласен, за Коноплянка може да се поспори, но това бяха неща преди 5-6 + години. Очевидно е политиката при трансферите как се е променила последните години и доказателствата за това са много, така че няма място за притеснения, че 5 млн биха спънали някоя сделка.

 

От както Айри го няма нещата вървят по гладко, при него нямаше нито един бързо финализиран трансфер.

Link to comment
Сподели другаде

Трансферната ни политика се промени страшно много, пичове. Преди сме псували яко по Айри, дето ходеше да ги сбира с моторетката, но вече няма нищо общо. Правим топ трансфери и то сравнително тихомълком. Ако някоя сделка се провали, няма да е заради 5 млн. разлика, бъдете сигурни.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

От както Айри го няма нещата вървят по гладко, при него нямаше нито един бързо финализиран трансфер.

Фирмино само. Сещам се, че го спрягаха за мангала и Аири беше ходил до Бразилия, докато Фирмата беше на Копата и там го обявихме. Също така и Усама Асайди, но той беше утайка, така че може и да не го броим. При всички други бяха някакви росилни мъки по цяло лято.

Link to comment
Сподели другаде

Нещата бавно но сигурно вървят към добро. Не искам да слагам каруцата пред магарето, но вземем ли Фекир, нещата в средата и в нападението заспиват. Естествено с малката подробност със заместника на Фирмино. Както и да е. Най-положителното е, че палачинката се обърна - много играчи вече искат да играят за нас, поради което подписваме с доста качествени футболисти. От друга страна Моуриньо водел лично преговорите за Арнаутович.

Link to comment
Сподели другаде

 

Все пак, държа си на централен защитник този трансферен прозорец. Срамота е да стигаме до Клаван да играе ЦЗ в ШЛ. Той трябва да се появява само за купите. Една контузия на ВВД ще е огромен проблем, да не дава Господ. И като споменах контузия, вярно, необходим е човек, който да замества Фирмино, но лично аз считам, че към момента такъв играч няма. Дори и да има, никога няма да дойде в отбор с идеята да е скамейка. Фирмино за мен е твърд титуляр и надали човек с подобни качества ще дойде да си чака реда. Слава Богу, "Боби" има организъм като на Суарез и издържа на всичкото ритане. Все пак, измори ли се, нямаме равностойна замяна...., а може би той просто е твърде добър и специфичен....

 

Фекир има мачове и като нападател, според мен той ще изпълнява тази функции, ако е нужна ротация с Фирмино. И отзад, да кажем, влиза АОЧ като плеймейкър. Клоп взима не само добри футболисти, а и изключително поливалентни, което ще е от полза.

Link to comment
Сподели другаде

Ако Почетино напусне Тотнъм може там да настанат катаклизми, ако Челси закъсат с Абрама и там, трябва да ги чакаме като гладен вълк ранена сърна и да ги ръфаме като паднат, тоест да вземем каквото можем и искаме като играчи. Едно време така беше с Лийдс, ама Рафата не може да се включи навреме.

Да се хвърляме за Лорис и Куртоа, пък който върже :D

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Според мен се търси само още едно попълнение и то е заместител на Котинхо. И ако такъв не бъде намерен лятото, ше се търси зимъска или на лято. Клоп доказва за сега, че знае какво иска, и е готов да го чака, а не да прибързва с пълнежи.

 

Търси се Фекир или Фекироподобни. Тва е.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен се търси само още едно попълнение и то е заместител на Котинхо. И ако такъв не бъде намерен лятото, ше се търси зимъска или на лято. Клоп доказва за сега, че знае какво иска, и е готов да го чака, а не да прибързва с пълнежи.

 

Търси се Фекир или Фекироподобни. Тва е.

 

Дано да се търсят и "вратароподобни", че накрая пак ще има плач.

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм съгласен с дед, но с уточнението, че това се търси най-усилено и с най-висок приоритет, но не само такъв футболист. Аз съм почти сигурен, че Морено, Ингс, Маркович, Стъридж, Ориги, Соланке, Миньоле, а може би и Клаван няма да са част от Ливърпул за следващия сезон. Някои перманентно, други под наем, но не мисля, че ще се разчита на тези играчи, което предполага още входящи трансфери.

Link to comment
Сподели другаде

Това че Клоп ако не вземе играча който иска не пожелава друг са наши предположения заради Ван Дайк.За Салах се чу че не е първия избор.Може и да не е така,но само той си знае.Само една вметка да направя.Всички ли са убедени че Салах,Мане и Фирмино ше запазят формата си и другия сезон.И дали пак ще мине без контузии,осонено Салах.Това го пиша защото не само на финала се видя че сме коренно различен отбор като не е Салах между тях или опазен.За мен задължителни са вратар,зашитник,атакуващ полузащитник,крило и нападател.Даже бих казал че ние в момента нямаме нападател/без да обиждам Ингс, а още по малко Стъридж/

Link to comment
Сподели другаде

Много добре тръгнахме с Фабинъо и пристигащия от миналото сезон Кейта , но ако останем само с двамата и евентуално Шакири , почти сигурно няма да се получи това което феновете искаме , а именно борба на 2 или 3 фронта с приоритет към първенството.Погледнете само конкурентите какви скамейки имат , даже се чудят кой да пуснат да няма разсърдени , а ние в много мачове нямахме дори една адекватна опция на пейката.Със сигурност ни трябва такъв като Шакири , не сме с бюджет като манафите и сити и си трябва широчина , но трябва да се направи и един сериозен като Ван Дайк трансфер.Без вратар също няма да минем и съм сигурен , че и Клоп го знае.Много хора споменават за сътресение и т.н..веднага ви давам пример-полуфинала с Рома , когато Коларов стреля от около 30-35 метра , нашия пак искаше да я хваща като топъл хляб и му се изплъзна , ама тогава удари гредата и никой не го спомена.Ясно е , че американците са бизнесмени и гледат да са на + , но на нас ни е още по ясно , че могат да отпуснат едни 150М без проблеми.Може малко детински да размишлявам , но не виждат ли как Клоп направи отбор на когото му трябва много малко за да стане доминант и го направи с инвестиции , които не могат да се сравняват дори с тези на отбори като Евертън и Уест Хам.Човека се нуждае от много малко за да доизгради проекта , който аз чакам от около 10 години , а съм сигурен че повечето колеги тук- от много по дълго време.

Link to comment
Сподели другаде

Нека изчакаме да мине трансферния прозорец за да даваме оценки...естествено ако не привлечем никой повече или макс един играч аз няма да съм доволен, но нека видим преди да коментираме.

Link to comment
Сподели другаде

И аз съм на това мнение. Рано е да се оплакваме от липсата на нещо което не знаем дали ще липсва.

 

Клоп сам си казва, че няма да спираме с трансферите. 100 про. се мъдри нещо и изведнъж могат да започнат да излизат интересни новини. Може би се чакаше трансфера на Крисия, може би трансферните ни цели са на високопрофилни играчи, а тези трансфери стават бавно и трудно.

 

Предстои да разберем какво ще се случи.

Link to comment
Сподели другаде

Тотнъм и Челси още не са привлекли никой, още повече, че не се знае даже още кой ще е мениджър на Челси /Сари най-вероятно ама не е подписал/.Има още почти един месец до затварянето на трансферния прозорец, така, че ще видим какво ще стане.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...