Jump to content

Трансферна политика


Гост TheoScouse

Препоръчан пост

Гост stenmark

Сега постоянно се коментира този Ориги,честно не съм го чувал и нямам никакво мнение.Но да струва толкова колкото първата покупка на БР,него поне го бях чувал/не че това е от толкова голямо значение/.Трябва бая да сме се опаричили щом даваме такава сума и директно го оставаме под наем.Но не това ме накара да пиша,а друго и това е когато се позаинтересувах за Мартинес от Клоумбия който вкара двата гола.И тогава останах изненадан когато разбрах че сме имали интерес към него май месец.Това ме навежда на мисълта че скаутите не са хептем за изхвърляне,но завършека нещо куцаСъщото важи и за Очоа тоя вратар е егати изненадата.Всеки знае че тоя прозорец зависи от Сураес,ако остане няма да има толкова покупки,и ако се продаде ще има доста.Дано само бъдат обмислени,не на пожар и да съжаляваме като Тотнъм.

Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Мога да твърдя, че може би съм най-радостният човек във форума от този трансфер! Много съм ентусиазиран, остава да се продаде още един футболист и с парите от него да се вземе Санчез и крайни защитници. Ще мачкаме!!

крайните защитници не са спешен проблем.далеч по-необходими са двама качествени деф.халфа+Санчес и работата заспива.
Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

крайните защитници не са спешен проблем.далеч по-необходими са двама качествени деф.халфа+Санчес и работата заспива.

Не мога да се съглася. Чак двама деф. халфа не са ни нужни. Може би един. Санчес означава да продадеме Суарез. Което аз лично се надявам. За мен голяма част от глупостите в защита идваха от крайните защитници. Оправдавам Флано, защото той си е десен краен защитник, а на ляв. Затова искам да го видя вдясно. Енрике е стабилен, но може би е добре да имаме алтернатива на този пост. И Глено да си ходи. Малко излязохме от темата, но съм супер ентусиазиран от този трансфер. Нямам търпение да го видя в действие!
Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Не мога да се съглася. Чак двама деф. халфа не са ни нужни. Може би един. Санчес означава да продадеме Суарез. Което аз лично се надявам. За мен голяма част от глупостите в защита идваха от крайните защитници. Оправдавам Флано, защото той си е десен краен защитник, а на ляв. Затова искам да го видя вдясно. Енрике е стабилен, но може би е добре да имаме алтернатива на този пост. И Глено да си ходи. Малко излязохме от темата, но съм супер ентусиазиран от този трансфер. Нямам търпение да го видя в действие!

След регреса на Лукас сме реално без деф.халф,и затова пиша двама като минимум,с оглед на многото предстоящи мачове
Link to comment
Сподели другаде

Гост Leon1912

След регреса на Лукас сме реално без деф.халф,и затова пиша двама като минимум,с оглед на многото предстоящи мачове

 

Как ще сме без алтернатива? Нали Капитана е налаган на тази позиция напоследък, пък и има млад заместник в лицето на Джан или както се произнася :) А и Лукас все още не е продаден!

 

едит: Но не бих отказал един Диаме за 3.5 милиона!

Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

 

 

Как ще сме без алтернатива? Нали Капитана е налаган на тази позиция напоследък, пък и има млад заместник в лицето на Джан или както се произнася :)/> А и Лукас все още не е продаден!

 

едит: Но не бих отказал един Диаме за 3.5 милиона!

капитана както написа "е налаган",Джан както написа "е млад",а за Лукас аз написах "регрес".....и какво остана за 4-те фронта.....А edit-a ти е ОК,само че не стига требе си още количествена класа."Ако ще е гарга-да е рошава"
Link to comment
Сподели другаде

Гост Leon1912

Съгласен съм, че трябва класа, но си трябват кинти, а дупките за запушване не са малко и приоритетите са други.

Още повече, че един такъв трансфер означава че Джерард трябва да седне на пейката, а не мисля че това ще стане на този етап. Точно затова бе взет Джан за да търка пейката и трупа опит в купите, готвейки се да наследи Капитана на тази позиция. Затова и смятам че Диаме за 3.5 милиона е супер - хем ще струва малко, ще закърпим положението до следващото лято когато ще можем да инвестираме повече в играч на този пост, а и ще останат пари за по спешните постове които трябва да запълним сега :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Merseysidee

Оф нямам търпение да видя отбора как ще изглежда! Много ме притеснява това, че 100% някой из между Рахим и Коу ще си изгуби мястото. Очаквам нещо от този сорт.

 

 

-Стърлинг-Стъридж-Суарез-

------Лалана----Хендо-----

--------------Джерард---------

-Енрике/Флано/-Агер/Сако-Шкъртел/Туре/Нов?/--Нов?/Глен

------------------Миноле-------

 

Ако Суарез се продаде, ще се купи крило 100% и ще сме само с един нападател, Лалана малко по - напред, а Стърлинг и евентуално новия ще са по крилата.Класика.

 

Така и не виждам мястото на Коу.

Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Съгласен съм, че трябва класа, но си трябват кинти, а дупките за запушване не са малко и приоритетите са други.

Още повече, че един такъв трансфер означава че Джерард трябва да седне на пейката, а не мисля че това ще стане на този етап. Точно затова бе взет Джан за да търка пейката и трупа опит в купите, готвейки се да наследи Капитана на тази позиция. Затова и смятам че Диаме за 3.5 милиона е супер - хем ще струва малко, ще закърпим положението до следващото лято когато ще можем да инвестираме повече в играч на този пост, а и ще останат пари за по спешните постове които трябва да запълним сега :)/>

Ако се налага и капитана ще сяда на пейката.Това са много мачове,няма да ги издържи всичките на ниво.А за Джан ти написах че е много млад и неопитен за да бъде адекватна смяна поне 1-2 сезона.Кинти има за това не мисли!Не се влияй от преса и т.н. Пиша 2халфа като минимум за да се постигне необходимата дълбочина за поне до зим.транс.джам.Тези спешно необходими деф.халфове ще променят лошият имидж на насоящтата ни защтита(това го трърдя със сигурност).Защтитата започва от нападателите,но се поема най-много от деф.халфове преди да се удари върху крайната защтита.Допуснатите много голове през изминалият шампионат се дължат основно на липсата на качество в деф.халфова линия.-"Вервай ми"
Link to comment
Сподели другаде

Гост gele11

Оф нямам търпение да видя отбора как ще изглежда! Много ме притеснява това, че 100% някой из между Рахим и Коу ще си изгуби мястото. Очаквам нещо от този сорт.

 

 

-Стърлинг-Стъридж-Суарез-

------Лалана----Хендо-----

--------------Джерард---------

-Енрике/Флано/-Агер/Сако-Шкъртел/Туре/Нов?/--Нов?/Глен

------------------Миноле-------

 

Ако Суарез се продаде, ще се купи крило 100% и ще сме само с един нападател, Лалана малко по - напред, а Стърлинг и евентуално новия ще са по крилата.Класика.

 

Така и не виждам мястото на Коу.

Абе чудя се защо всички забравяте за Ламбърт? И всеки път се пише за "само един нападател".
Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

............................Миньоле..................................

 

.....Флано / Глен........... Ловрен/Шкъртел..... Сако/ Агер.........Морено/ Енрике...

 

............................Джерард /Лукас....................................

 

.....................Хендо/ Джан.........Лалана/Алан ....................

 

.....................,.../ Рахим/Шакири/ Коу,,,,,,,,,,,,,,,,.........................

 

.............Стъридж/ Ламбърт......... Суарес/ Санчес ............

Link to comment
Сподели другаде

Гост JFT96

@gele11, не мога да се съглася. Първо, ще имаме максумим 8 мача повече. Нека са 12. 6 в групите на ШЛ, някой друг мач за ФА Къп (защо не финал?), за Кепитъл Уан - знаеме там как е, надали Стъридж, Джерард и т.н. ще се потят в това подобие на турнир.

Още повече, имаме Джерард, Чан и Алън. И ги подреждам по това как ги предпочитам. Още точно един трябва. 4 деф. халфа са супер. Изключвам възможността Джерард да игра цял сезон като деф. халф и сега изведнъж да го пусне до Хендо. Джерард ще си оперира в по-задни позиции. Точно пред защитата.

Ако не се лъжа, този Фернандо го изпуснахме, но пък М'вила не сме.

 

П.С. @never back down, този състав няма да стане. Написал си играчи за поне 70 млн. паунда в него (които трябва да се купят), без да е продаден Суарез. Няма как.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Leon1912

Ако се налага и капитана ще сяда на пейката.Това са много мачове,няма да ги издържи всичките на ниво.А за Джан ти написах че е много млад и неопитен за да бъде адекватна смяна поне 1-2 сезона.Кинти има за това не мисли!Не се влияй от преса и т.н. Пиша 2халфа като минимум за да се постигне необходимата дълбочина за поне до зим.транс.джам.Тези спешно необходими деф.халфове ще променят лошият имидж на насоящтата ни защтита(това го трърдя със сигурност).Защтитата започва от нападателите,но се поема най-много от деф.халфове преди да се удари върху крайната защтита.Допуснатите много голове през изминалият шампионат се дължат основно на липсата на качество в деф.халфова линия.-"Вервай ми"

 

Ако купим класен играч, това означава че Джерард не ще почива от време на време, но ще е резерва и ще играе за купите. Това не мисля че ще стане на този етап! Казваш има пари за 2 класни ДХ по 30-40 милиона минимум на калпак. Говорим за класни играчи от типа на Кедира или нещо подобно нали? Прибави 15 мил за Ловрен, 20-23 мил за ляв бек, около 30 мил за крило + изхарчените засега и отиват към 200 милиона. Даже и да продадем Суарес, ще го заменим за Санчез и едни 40-50 милиона в най добрия случай. Като прибавим отпуснатите уж 60 милиона и излиза че разполагаме с около 100 мил! А до 200 откъде? Викаш - има пари!?! Да не би да знаеш нещо повече по случая!

И не казвай че ще ги набавим от продажби, защото ако разкараме всичкия "баберек", ще се радваме ако успеем да съберем 30 милиона :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

@gele11, не мога да се съглася. Първо, ще имаме максумим 8 мача повече. Нека са 12.

 

Точно тези 8-12 мача обръщат каруцата на много отбори, които едвам се докопват до място в турнирите и после следващия сезон страдат до безумие. Хич не са малко тези мачове, особено като се сложи и пътуването за гостувания по разни безумни места, примерно Донецк, Москва или Никозия.

 

А иначе съвсем отделен е въпроса, че е много вероятно само ШЛ да донесе 10 мача повече спрямо предходния сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tony

По мои наблюдения Роджърс играе с един дефанзивен халф. Ако приемем теорията, че са ни нужни още двама дефанзивни, къде ще им се търси място? Джерард, Джан и новите двама за 1 позиция? И това само при положение че продадем Лукас, с него ще станат 5.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

Точно затова трябваше да се вземе един КЛАСЕН дефанзивен халф,който постепенно да измести Джерард от титулярния състав,но какво да се прави.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Leon1912

Все си мисля за един бартер с Реал! На тях им трябва нападател и са се насочили към Фалкао като по евтин вариант на Суарес. В същото време Ди Мария иска да се маха. Ами тогава даваме им Суарес, а те ни дават Ди Мария, Кедира и един от левите им бекове и всички са доволни :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Leon1912

Точно затова трябваше да се вземе един КЛАСЕН дефанзивен халф,който постепенно да измести Джерард от титулярния състав,но какво да се прави.

 

"Класен" и "постепенно да измести" са взаимно изключващи се. Нима си мислиш че ще дадем минимум 30 мил за класен ДХ и той ще стои резерва на Джерард в началото?!?

При наличието на играчи на други постове няма как да дадем една камара кинти точно за ДХ. Затова най-добрият възможен вариан е продаваме Лукас и взимаме Диаме за 3.5 мил. Така парите остават за играчи на по належащите постове, а с Диаме, Джералд и Джан, та даже и Алан, спокойно ще изкараме този сезон и ще може другия да надграждаме :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dilyan Damyanov

Ако купим класен играч, това означава че Джерард не ще почива от време на време, но ще е резерва и ще играе за купите. Това не мисля че ще стане на този етап! Казваш има пари за 2 класни ДХ по 30-40 милиона минимум на калпак. Говорим за класни играчи от типа на Кедира или нещо подобно нали? Прибави 15 мил за Ловрен, 20-23 мил за ляв бек, около 30 мил за крило + изхарчените засега и отиват към 200 милиона. Даже и да продадем Суарес, ще го заменим за Санчез и едни 40-50 милиона в най добрия случай. Като прибавим отпуснатите уж 60 милиона и излиза че разполагаме с около 100 мил! А до 200 откъде? Викаш - има пари!?! Да не би да знаеш нещо повече по случая!

И не казвай че ще ги набавим от продажби, защото ако разкараме всичкия "баберек", ще се радваме ако успеем да съберем 30 милиона :)

Абе какви са тия по 30 40 милиона на калпак за халфове, 20-23 милиона за бек 30 милиона за крило 15 милиона за ловрен.

Абе хора кви са тия цени, които пишете. Нашият цял титулярен отбор миналият сезон беше сглобен за 120 милиона има няма вие тука за 5 играча повече ги изкарвате. Стига сте гледали кво пише във вестниците. Евтини играчи има под път и над път. Няма нужда да даваме 30 40 милиона за качествен дефанзивен халф като Милан взеха Де Йонг за 7 ако не греша, Юве Видал за 10 и т.н. 20 23 милиона за бек да няма да взимаме Люк Шоу 2. Отборите за под 10 милиона си взимат бекове. Стига с тая ФИФА и Футбал Мениджър. Селекция може да се прави и с далеч по малък бюджет от този на Реал Мадрид или Сити ако купуваш правилно, примери бол. Просто трябва да се внимава какви играчи за какви пари се взимат, за да има за всеки пост алтернативи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Leon1912

Абе какви са тия по 30 40 милиона на калпак за халфове, 20-23 милиона за бек 30 милиона за крило 15 милиона за ловрен.

Абе хора кви са тия цени, които пишете. Нашият цял титулярен отбор миналият сезон беше сглобен за 120 милиона има няма вие тука за 5 играча повече ги изкарвате. Стига сте гледали кво пише във вестниците. Евтини играчи има под път и над път. Няма нужда да даваме 30 40 милиона за качествен дефанзивен халф като Милан взеха Де Йонг за 7 ако не греша, Юве Видал за 10 и т.н. 20 23 милиона за бек да няма да взимаме Люк Шоу 2. Отборите за под 10 милиона си взимат бекове. Стига с тая ФИФА и Футбал Мениджър. Селекция може да се прави и с далеч по малък бюджет от този на Реал Мадрид или Сити ако купуваш правилно, примери бол. Просто трябва да се внимава какви играчи за какви пари се взимат, за да има за всеки пост алтернативи.

 

Нали говорим за класни играчи? А не от рода на Ясповци и Албертовци за по 8-10 милиона и да им баем дали ще стане нещо от тях!

Нали не забравяш че нашите направиха оферта от над 20 милиона за ляв бек (Морено) и пак не стигнаха! 23 за Шоу??? Айде сложи още 10 отгоре и ще познаеш колко се изръсиха мангалите за него :)

Нали не мислиш че сега Видал струва 10 милиона.

До сега купувахме потенциални звезди, но вече целите се вдигнаха и ни трябват вече утвърдени такива, ако искаме да надграждаме.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dilyan Damyanov

Нали говорим за класни играчи? А не от рода на Ясповци и Албертовци за по 8-10 милиона и да им баем дали ще стане нещо от тях!

Нали не забравяш че нашите направиха оферта от над 20 милиона за ляв бек (Морено) и пак не стигнаха! 23 за Шоу??? Айде сложи още 10 отгоре и ще познаеш колко се изръсиха мангалите за него :)

Нали не мислиш че сега Видал струва 10 милиона.

До сега купувахме потенциални звезди, но вече целите се вдигнаха и ни трябват вече утвърдени такива, ако искаме да надграждаме.

Да сега не струва 10 милиона. Ама май и Стърдидж сега не струва 15. Работата е да се купува умно а не "А щом този играч струва 10 милиона значи е някъв балък". Идеята ми е, че скъпата цена не ти гарантира качество (Керъл) а евтината не означава, че играча не струва. Просто трябва умно да се харчат парите, с които разполагаш. А балъци, като Юнайтед, които дават 30 милиона и повече за играч с половин сезон (не бих казал дори силен) зад гърба си, винаги ще има. Работата е ние да не сме от тях.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Leon1912

Колко трансфера по около 10 милиона направихме за да улучим с Стъридж и Коу? Намерихме 2 от поне 10 трансфера. А Аспас, Алберто, Чарли Адам, Алън, Даунинг, Борини, Асаиди? Ето ти горе долу 100 милиона за играчи, от които 2 стават?!? Еми по добре да ги бяхме взели доказали се за по 30 мил. и щяхме да сме по добре. Нали говорим да надграждаме и играчи от калибара на Санчез, Ди Мария, Кедира, Иско и др., които са готови и ще повишат класата на отбора и ще се включат директно в битката за титлата и ШЛ :)

А Керъл няма смисъл да го споменаваш - много добре знаеш какво стана тогава и че не струва и половината пари които платихме за него!

С играчи по 10 мил. няма как да се конкурираме със Сити и Челси за титлата :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Renaissance

Полузащитникът на Реал Мадрид Анхел ди Мария настоява за трансфер, пише вестник "АС". Ел Фидео не се чувства оценен на "Сантиаго Бернабеу" и иска да смени клубната принадлежност. Аржентинският халф е оценяван на 50 милиона евро. На опашката за Ди Мария са Монако, Пари Сен Жермен, Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити.

Искрено желая да се наредим на опашката за този играч. Вместо един ориги и двама таланти със закъснител, един играч от класа ! По-добре една добре узряла ябълка, отколкото 3 неузрели, нали. Привлечем ли го, среден пръст на фарса и да си държат чилийчето, а на Суарез един нов договор с клауза против хапане и повечко парички, а черешката би бил Кедира. Такава трябва да ни е трансферната политика, затова тук ги пиша тези неща.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

За мен двете най-добри типични крила миналия сезон бяха Марко Ройс и Ди Мария, който покриваше оня ревльо Роналдо, когато правеше слаби мачове. Но ние не се редим за такива играчи, така че няма шанс. Нито сумата, нито заплатата можем / искаме да му покрием. Друго си е Лалана за 30 милиона евра. Такива трансфери са против мънибола... В крайна сметка ако ще ходи някъде Марийка, да ходи в първите два отбора, че ако трябва да го гледаме във ВЛ с екипа на Сити, или Юнайтед, после пак ще плачем, как сме изпуснали титлата в края.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...