Jump to content

Емре Джан (Борусия Дортмунд)


Гост S.Gerrard

Препоръчан пост

на картинката по-горе, постната от Скар,

третият отляво надясно ми прилича на Бентеке, а последния на Рахим в умален вид.

 

Ето го Емре оня ден в Америка.

 

http://i4.mirror.co.uk/incoming/article8493732.ece/ALTERNATES/s615/Steven-Gerrard-instagram.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Can’s contract with the Reds runs until 2018 and normal club policy would indicate discussions soon on an extension but it is not something the player himself has any concerns about as he continues to enjoy his time at Anfield.

“I still have two years left. There have been no discussions yet. I am enjoying my time here.

"It’s a great club, like a family, I’m very happy to be here and still have two years left.”

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Излизането му бе с превантивна мярка. Усукал е по някакъв начин глезена си, но болката е била временна. Тъкмо проклинах снощи късмета пред лаптопа, защото такава идиотска травма да си причиниш сам, е направо комично. Би следвало да е готов за събота.

Link to comment
Сподели другаде

Излизането му бе с превантивна мярка. Усукал е по някакъв начин глезена си, но болката е била временна. Тъкмо проклинах снощи късмета пред лаптопа, защото такава идиотска травма да си причиниш сам, е направо комично. Би следвало да е готов за събота.

да,пише ,че болката и травмата не са мн големи ,но притеснителното е ,че са на същия глезен с който е имал проблем в края на миналия сезон!
Link to comment
Сподели другаде

Taка е, когато сме зависими от един човек на този пост и дърпаме дявола за опашката с пасивността си. Какво пречеше да се вземе един проклет дефанзивен халф, а след това и един краен бранител, нямам идея. Упорстваме от тъпотия, ако нямахме възможности, щях да го преживея, но това нашето е нездрав инат. Oчевадно сме лимитирани и на двата поста (особено на бека), но не, ние ще пробваме всякакви еквилибристики, но няма да доведем играч в тази зона. Не го разбирам, признавам си. Проблемът е явен. Надявам се да е затишие пред буря и да се пече някаква сделка.

Link to comment
Сподели другаде

Дано извлечем полза от това „нещастие„ и Клоп да направи поне трансфер на пожар,има още малко време.

Ако някой има идея да сподели какъв е срока за преудоляване на тази контузия,май е същата от преди.

Link to comment
Сподели другаде

Добре, де, освен, че няма да играе в мачовете за Германия и има контузия в капачката на коляното, какво точно е инфото? Колко време няма да го има? На мен не ми дреме, че в приятелските мачове на Маншафта няма да играе, интересува ме колко ще го няма общо.

Link to comment
Сподели другаде

Това пък от къде и как го съчини?

 

Ами оттам че доста често се контузва и уж е много добър ама като не може да направи 5- 10 мача титуляр поредни да не стане като Уилшър

Link to comment
Сподели другаде

Добре, де, освен, че няма да играе в мачовете за Германия и има контузия в капачката на коляното, какво точно е инфото? Колко време няма да го има? На мен не ми дреме, че в приятелските мачове на Маншафта няма да играе, интересува ме колко ще го няма общо.

 

очаква се да е на линия за мача с лестър :yes: каква капачка, какво коляно :sarcastic: , контузията му е в глезена.

Link to comment
Сподели другаде

очаква се да е на линия за мача с лестър :yes: каква капачка, какво коляно :sarcastic: , контузията му е в глезена.

Значи няма кой знае каква драма. А самата контузия не е ясно къде е от написаното. Просто реших, че е в капачката, защото пишеше capsular :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Матип не играеше ли и като деф. халф?

Искам да излезем в някой мач,в който нито един от футболистите да не си е на нормалната позиция. :D С постната ни селекцийка това е напълно възможно през този сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...