Jump to content

Емре Джан (Борусия Дортмунд)


Гост S.Gerrard

Препоръчан пост

Абсолютно съгласен със Стойкица - неадекватно и ненавременно мнение, Джан от година и нещо насам може би играе на 18 мача - 1 стойностен. Тромав, недостатъчно гъвкав и физически и психически.

 

П.П. Той завалията не може да се пребори със суринамчето и Хендерсън за титулярното място, да ходи да се бори с Пянич и Матюйди... Най-раздвижените и трудолюбиви халфове в Европа, представям си погледа на Алегри като види тежката походна стил митьо пищака...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

 

 

Една от топ-простотиите на форума за 2017-та.

 

Толкова мързелив и незаинтересован играч като Джан трудно може да се намери. Ако толкова го е страх от Кейта, Вайналдум и Груич - прав му път.

 

Е хубаво е да знам, че в самия край на годината поне в едно нещо успях да я докарам до "топ" .

 

Ако не си забелязал - казах Хендерсън. Защо? - Хендерсън нито би застанал като ЦЗ в тройка защото няма нужните качества за собствената си позиция, еле пък за непривична такава. Джан го направи. И то добре. Хендерсън го е страх да контактува с тяло когато води топката - Джан не. Хендерсън не подхваща атаката от зад центъра, преминавайки го и давайки изострящ пас - винаги залага на сигурността - Джан не. Хендерсън много, ама много рядко е активна част в дадена атака участвайки с двойни подавания и интелигентно движение пред вратата - Джан е.

 

Хендерсън несправедливо е титуляр, макар и това, което той прави на терена да по възможностите на повечето от нас тук, виж Джан не. Втория няма рутината и спокойствието за титулярно място, с които се ползва първия. В тоя ред на мисли нали очакваш Джан да е на 120% винаги когато излиза на терена?

 

И да кажеш, че е незаинтересован? И мързелив? Мигам на парцали и се чудя кво сме гледали двамата до сега, присече и двамата сме фенове на същия отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Дали ще липсва или не , е въпрос на лични предпочитания и симпатии , всеки си е "Башка шашав"

Въпроса който е важен за клуба като Фирма е (което мен лично малко ме засяга) , що така бе Миме изпуснахме един играч без да му вземем нито кинта ( с условие , че не е факт още )? Това ще потвърди тезите и съмненията на някои фенове, че има някой в клуба който си не е свършил работата.

Link to comment
Сподели другаде

... и аз съм на мнение, че Джан не е за Ливърпул. Нито класа, нито тактическа грамотност / язък, че е "немец" /, нито техника. Вярно, че вкара един от най-красивите ни голове въобще, но.... Даже си мисля, че с него трябва да си отидат и Джими, Капитана, Чичко Мили, че и Груич дори! Но, това си е мое мнение... :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Е,ясно е защо.Джан отказва да преподписва от доста време вече.Следователно има някакви добри опции пред него.Все пак ще бъде със свободен трансфер лятото.

Добре запознат съм с трансферната политика на Юве и знам,че точно за него дори да имат интерес,нямаше да отправят сериозна оферта миналото лято.Не бързат за никъде и биха си изчакали 1 сезон да си го вземат за без пари,вместо да броят едни 25+ млн паунда,което е доста пари за нищо особено играч,който ще е свободен трансфер година по-късно.

 

Правилно постъпи мениджмънта,че не го разкара това лято при някаква оферта(ако е имало,може да не е),защото заместник нямаше да можем да уредим.И го оставихме да свърши някаква работа този сезон,който ни е прекалено важен,че да го започнем с недостатъчно футболисти на даден пост.

Link to comment
Сподели другаде

Първо страшно несериозна статия :D

Второ,добре,нека да е само Ювентус тогава :D Не виждам разликата.

 

Имаше мнение по-назад, защо би избрал Ювентус,да не би да ги виждал като по-перспективни.Але то това сериозен въпрос ли е? Те бяха перспективни преди пет години,сега са машина за победи.Ние се надяваме да станем перспективни.

Link to comment
Сподели другаде

Скоро четох, че проблемът за нов договор е че Джан иска да има твърде ниска откупна клауза в новия договор - нещо от рода на 20-30 милиона. Клубът пък не иска да включва никаква клауза и това е разминаването. Иначе за парите нямало проблем, ама нормално е да не се съгласим на тази клауза. Значи ако се утвърди като титуляр и се развие и хоп някой го отмъква за без пари - еми не, да си го взимат юве и да си го развиват сами.

Link to comment
Сподели другаде

Скоро четох, че проблемът за нов договор е че Джан иска да има твърде ниска откупна клауза в новия договор - нещо от рода на 20-30 милиона. Клубът пък не иска да включва никаква клауза и това е разминаването. Иначе за парите нямало проблем, ама нормално е да не се съгласим на тази клауза. Значи ако се утвърди като титуляр и се развие и хоп някой го отмъква за без пари - еми не, да си го взимат юве и да си го развиват сами.

 

Плюс че искал заплата почти колкото Котиньо, хехеееееееее:))

Link to comment
Сподели другаде

Една от топ-простотиите на форума за 2017-та.

 

Толкова мързелив и незаинтересован играч като Джан трудно може да се намери. Ако толкова го е страх от Кейта, Вайналдум и Груич - прав му път.

 

П.П. Сега в другата тема мярнах и Ох, него пък съвсем го бях забравил, че съществува.

ако това е "простотия" то със сигурност не е топ за 2017.

Отделно от това аз също смятам, че Джан е по-стойностният играч от двамата, не знам 300 пъти, но поне два пъти е по-стойностен и бих предпочел него пред капитана.

Някои не го харесват, други ги е яд , че напуска, трети още повече, че напуска за без пари.

Но да се върнем на напускането.

Последният път когато четох за интерес към Джан личаха имената на Байерн, Ювентус ............ и Манчестър Юнайтед, да не много сериозни клубове на фона на последният път когато четох за интерес към Хендерсън, искаше го самият Ливърпул (даже го купи) през далечната 2011 (ако не ме лъже паметта). От тогава и Ботев не са питали за него, иначе национал и капитан на Англия.

Ама викаш говорете си глупости и се надпреварвайте за топ тъпанар за 2017,а?

Link to comment
Сподели другаде

В горната статия пише, че Ливърпул опитва да поднови договора му от юни 2016г. Ние Кейта го взехме август 2017г. С една дума - не му се играе при нас. Няма да плача за него, но не е хубаво, че ще си иде без пари. Ако му бяхме взели пари - нека е жив и здрав. Ама така...

Link to comment
Сподели другаде

Абе за нашето ниво определено си върши работа. Пак губим футболист и на неговото място остават по-слаби.

Хендо, Груич, Вайналдум не са по-добри от Джан. Повече предпочитам да се разделим с капитана ни.

Link to comment
Сподели другаде

Каквито и недостатъци да има Джан то той още е млад и може да се учи и моделира, докато капитана е минал пика си много отдавна и е ясно че няма да вдигне нивото...определено не виждам Хендо с какво допринася пък камо ли да е капитан...има сигурно 1000 други футболисти които биха правили със същия успех. Определено бих предпочел Джан в отбора от колкото Хендо.

Link to comment
Сподели другаде

Без да противопоставям Джан на капитана, на мен германо-турчинът няма да ми липсва.

Интересното при Хендерсън е, че много фенове не го харесват и то не само в този форум и не само в България. И в същото време много треньори го смятат за нужен. Краля го купи, Роджърс и Клоп разчитат постянно на него плюс колко вече селекционери на националния отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Разбирам какво имаш в предвид, но завършен халф като определение за холандеца просто не ми се побира в главата. Всички знаем, че проблема на Хендерсън е контузията в петата, което не го оправдава по никакъв начин. Аз обаче смятам, че ако някой трябва да има един сегашните ни халфове в отбора, всеки път бих избрах Хендерсън пред другите.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Джерард подканва Кан да преподпише

 

Мнението на капитана около ситуацията с Емре. Бая го ласкае наш Стиви, и се надява в края на краищата немца да си остане наш.

Link to comment
Сподели другаде

Толкова мързелив и незаинтересован играч като Джан трудно може да се намери.

 

http://www.squawka.c..._take_ons#total

 

Невероятния, великия, уникален, впечатляващ, незаменим, ултразвуков, поливалентен, алтернативен и свръхестесвен капитан има предимно по-лоши показатели от най-мързеливия и незаинтересован играч на планетата. О, ти, велики, капитане! Разликата в годините между двамата няма да я коментираме, че ще стане още по-грозно!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...