Jump to content

Емре Джан (Борусия Дортмунд)


Гост S.Gerrard

Препоръчан пост

Мне. Единственият начин Хендо да е по-слаб отДжан е да е контузен и да не може да играе, а Джан да е здрав.

ако не съм ти чел постове и аз бих помислил, че е шега. Но понеже знам, че си го написал абсолютно сериозен и трезвен (предполагам) започва да ми става малко мъчно за тебе.

Трябва да прогледнеш, не си малък вече.

Даже и за шега не е уместно тва.

Link to comment
Сподели другаде

Съжалявам че трябва да го кажа ама контузията на Хендо е едно от най добрите неща дето са ни се случили тоя сезон. Облика на отбора е съвсем друг като са 11 на терена. И е наистина кофти че изпускаме Джан защото без него тия физически мачове в центъра не знам какво ще правим.

Това е неоспорим факт!

Link to comment
Сподели другаде

Липсата на постоянство пречи на Джан да мине едно ниво по-високо в развитието си.Има мачове като вчерашния в които прегазва всички ама има и мачове, в които само си оправя прическата и спира топката като дирек, създавайки ситуации за противниковия отбор.Във фейсбук имаше много коментари на фенове на Ливърпул, които призоваваха да се даде на Джан каквото иска, за да преподпише.

Link to comment
Сподели другаде

Айде сега този му изгледайте предишните пет мача преди вчерашния, който наистина беше страхотен.

 

Мине, не мине и се започва едно и също - как Хендерсън няма да играе, как Хендерсън ще седне на пейката, как Хендерсън става резерва. Това от 4-5 години се повтаря неизменно. А той винаги е титуляр ако е здрав, въпреки новите играчи, които идват в неговата зона и заради които уж трябва да седне на пейката.

 

Наистина е "тъжно" че вече 6 треньора (3 на Ливърпул и 3 на Англия) не виждат нещо очеизвадно за част от форума.

Link to comment
Сподели другаде

Вярно, че във форума има много фенове на Емрето, ама чак па толкова патетика идва в повече. Направи 1 добър мач и айде възхвала до небесата.

Няма лошо - нека направи поредица от мачове, да задържи това представяне. Но този сезон и за мен играе по - силно от Хендо. Но е хазартен /бавен, тромав /за дефанзивен халф.

Ама само от личните мнения не е много коректно да се вадят заключения.

Щото мненията от рода на: без Коу закриха отбора, Морено е с 10 класи над Адрю, всички англичани са "мишки" и по - добре да цъкат биатлон, АЗ нямаше да го продам/купя за тази цена и т.нт ги чета всеки ден, ама така и не се оправдават ;)

Link to comment
Сподели другаде

Треньори, които напълниха витрините на Англия и на Ливърпул със играч с такава класа. Дето , който и да дойде той все играе.

Играе защото е капитан и ще бъде унижение за него (дори и за клуба малко или много), ако си оставяш "лидера" да гледа от пейката.

Я за тия 6 години ми кажи колко, ама наисина колко отбори се опитаха да "ни го отмъкнат", да го купят, да питат поне за него.

Като пример ще ти дам, че в момента към абсолютно всички играчи е имало запитване, кой за наем, кой за покупка (включително и носача на вода - Богдан)

Единствено за Мълнър (ясно там , дърт ала бала) и Хендерсън никой не пита.

"Тъжно", толкова комплексен играч, титуляр при толкова треньори и никой па да не прояви капка интерес. Много "тъжно"

Само ти и няколко ингилиза навярно виждате потенциал в него ....... все още.

Колкото до Джан (в чиято тема сме , съвсем наскоро го искаха и Байерн и Мангалите, за Юве ясно.

Верно е "тъжно", че тия треньори не виждат очеизвадното

E кой ще пита за капитана на Ливърпул? Ясно е, че няма да го продадем, затова и няма интерес. А и да иска някой конкурент да го вземе ще им излезе много солено, а и той няма да иска най-вероятно. Затова никой не пита, а не защото не биха го искали в отбора си

Link to comment
Сподели другаде

E кой ще пита за капитана на Ливърпул? Ясно е, че няма да го продадем, затова и няма интерес. А и да иска някой конкурент да го вземе ще им излезе много солено, а и той няма да иска най-вероятно. Затова никой не пита, а не защото не биха го искали в отбора си

 

Защо тогава имаше запитвания към Джерард преди години? Всички са знаели, че ни е капитан и не искаме да го продаваме, но е имало оферти.

Link to comment
Сподели другаде

И мен много ме е яд. Не може ли да му я включат тая клауза и да му подновят договора, пък да дадем Хендо без пари на Юве.

Ние хубаво ще го дадем, ама те дали ще го искат?!

 

Иначе Емрето в неделя беше звяр, той като реши да играе няма кой да му се опре, лошото е, че не е постоянен. Все пак, дано да реши да преподпише и най-важното - да реши да остане. Има "хляб" в него.

Link to comment
Сподели другаде

Тая разлика е толкова покъртителна, че в началото не повярвах, че е истина, и проверих лично, за да се уверя, че е така.

 

 

 

 

За да сме честни срямо Хендо, той е дал повече точни дълги пасове: 76 на 46.

Link to comment
Сподели другаде

са ще се появи Стоякича и ще донесе от 9 кладенци вода как не е точно така и как немеца е гола вода , а Хендо е Марадона

 

Liverpool really will want to keep hold of Emre Can, who is outperforming his midfield partner Jordan Henderson in almost every department.

 

If Can stays, should Henderson be sacrificed?

 

Or does the skipper still have a future at Anfield?

Link to comment
Сподели другаде

са ще се появи Стоякича и ще донесе от 9 кладенци вода как не е точно така и как немеца е гола вода , а Хендо е Марадона

На другите правиш бележки, че се заяждат, пък ти си абсолютно същият...

 

 

За да не съм офф и да не ти давам повод да ме наказваш, ще туря статистиката на Канте:

 

d89fe05607f81501989fcbe6c355e484.png

 

 

Джан е спечелил с 15 повече единоборства и три пъти повече въздушни двубои и прави повече и по-успешни влизания.

Това, което прави Канте по-добър са множеството пресечени топки.

Тоест ако Джан се научи да чете играта, за да пресича повече пасове, и да запазва концентрация в критични моменти, лесно може да се превърне в един от най-добрите халфове в Лигата.

Link to comment
Сподели другаде

батенце , обърка ме с някой?!?!

Със Стоякича има отдавнашен спор или дискусия относно двамата, просто изпреврвам събитията.

Нещо почнахте да се вживяте доста, правите забележки, наставления кого да накажем, правите се, че видиш ли не сте написали обида или спам, след като е видно, че е така, даже и на тънкообидни се правите.

Пиши си там, остави тая работа на други.

Ако видиш нарушение , докладвай. Няма смисъл да ми реагираш, все едно съм ти изял закуската.

Link to comment
Сподели другаде

Може да ме оплюете набързо, ама моето мнение е, че Джан, Хендо, Мили и Гошко НЕ СА ЗА Пуул ! Цели 4-ма са и не виждам как ще ги сменим всичките, но все трябва да се почне.... по двамца и goo....естествено трябва да се вземат читави халфове, щото тея ако ги разкараме, оставаме без резерви. Това при положение догодина титуляри - Окса, Лалана и Кейта, а напред Мане Фирмата и Салах. Та това си мисля аз .... доста за метене има да прави Клопо!

Link to comment
Сподели другаде

Тоест ако Джан се научи да чете играта, за да пресича повече пасове, и да запазва концентрация в критични моменти, лесно може да се превърне в един от най-добрите халфове в Лигата.

И да не тича като муха без глава понякога, даже доста често и да излиза от позиция.

Ако можеше Алонсо да му прелее малко акъл.....

Link to comment
Сподели другаде

... и аз съм на мнение, че Джан не е за Ливърпул. Нито класа, нито тактическа грамотност / язък, че е "немец" /, нито техника. Вярно, че вкара един от най-красивите ни голове въобще, но.... Даже си мисля, че с него трябва да си отидат и Джими, Капитана, Чичко Мили, че и Груич дори! Но, това си е мое мнение... :yes:

 

...продължавам да съм на същото мнение!

Link to comment
Сподели другаде

Тъжно е, че Джан като напускащ се представя много по-силно от всички останали в средата на терена. Това идва да покаже, че или останалите са много по-слаби от него, или, че не им дреме изобщо.

 

Аз си признавам, че никога не съм харесвал Джан, но, голямо НО, ако продължи да играе по същия начин, не виждам бъдеще в нашата халфова линия като си тръгне. Вярно е, че Джан като си тръгне ще дойде Кейта, който уж е супер класа, ама бих предпочел Кейта да играе с Джан в сегашната му форма, от колкото с Вайналдум или Хендо. То лошото е, че изгубим ли Джан, оставаме с 4-ма играчи за 3 позиции за следващия сезон (Окса, Кейта, Вайналдум и Хендо), от които двама поне не заслужават с нищо да са титуляри на тоя етап. Нов договор на Джан би ни спестил едни 40-50 млн. за нов футболист на неговия пост (то дано Клоп осъзнае, че ни трябват халфове не само като класа, но и като бройка), защото просто сме обречени на провал с наличното.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...