Jump to content

Емре Джан (Борусия Дортмунд)


Гост S.Gerrard

Препоръчан пост

Браво!

 

Истинска машина, която тепърва ще се развива и надгражда. Няма как да не се забележи, че се бори със сърце.

 

Пожелавам му дълги години и още отличия с Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Emre Can is set to miss Liverpool’s pre-season tour of America as he prepares to help Germany reach the final of Euro 2016.

The Reds midfielder has yet to feature for the World Cup holders in the tournament having been an unused substitute for their five matches so far.

However, with Sami Khedira (adductor) and Bastian Schweinsteiger (knee) both struggling to be fit for Thursday night’s last-four showdown with France, Can is in contention to start for Joachim Low’s side.

Germany’s progress at the Euros means that Can is increasingly unlikely to be involved in Liverpool’s pre-season tour.

Boss Jurgen Klopp is giving all his international players three weeks off from the date their nation is knocked out.

If Germany reach the final then Can wouldn’t be expected back at Melwood until the start of August.

Link to comment
Сподели другаде

Силен мач на Емре вчера, мисля че с изключение на 1 грешка, другите му отигравания бяха доста добри. Изненада ме колко се включваше в атаките, очаквах да играе по-назад. Той играеше на моменти като офанзивен халф... За малко и асистенция да направи, ако Мюлер я беше вкарал първото. Жалко че го смениха за сметка на вече безполезния Швайнщайгер, ама...

Link to comment
Сподели другаде

Силен мач на Емре вчера, мисля че с изключение на 1 грешка, другите му отигравания бяха доста добри. Изненада ме колко се включваше в атаките, очаквах да играе по-назад. Той играеше на моменти като офанзивен халф... За малко и асистенция да направи, ако Мюлер я беше вкарал първото. Жалко че го смениха за сметка на вече безполезния Швайнщайгер, ама...

 

На мен пък не ми хареса, мисля, че беше най-слабият играч от германците след Швайнщайгер. Много нервен, безумен жълт картон и логична смяна 2рото полувреме.

Link to comment
Сподели другаде

В първите минути на мача се задържаше по-често до титулярната си позиция и играта му ми хареса. После обаче беше изтеглен много напред и потъна в общата посредственост на германците. Според мен Льов трябваше да им размени позициите със Швайнщайгер.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Стъридж ли :huh:

 

You'll Never Walk Alone!

Стъридж колкото и добър играч да е, е сигурно замесен от най-некапитанското тесто. Честно казано на мен би ми бил сигурно една от последните опции ако съм треньор.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...