Jump to content

Емре Джан (Борусия Дортмунд)


Гост S.Gerrard

Препоръчан пост

Е хубаво де, разбрахме, че чеп за зеле не става от него, но това на йота не променя ситуацията с парите. 35 хилки са безобразно малко за титуляр на отбор като Ливърпул, знаейки какви играчи колко пари взимат. А това, че е титуляр, не е проблем на Джан, а на отбора. Да са намерили по-добър от него. Ако съм аз, колкото и да съм слаб, щом съм титуляр и нямат по-добър от мен, ще съм в позиция да искам пари, сходни на останалите титуляри. Миналата година Илори е взимал 20 на седмица, Колкър 30, Морено 40, Маркович 60. От страна на Джан е съвсем нормално да иска удвояване. Не коментирам представянето му.

Link to comment
Сподели другаде

Много е просто. Или му ги даваме или да го освобождаваме.

Ако зависеше от мен нямаше да му дам увеличение поради простата причина, че лятото със сигурност щях да го разкарам. Мисля, че и Клоп не възнамерява да го задържа за следващия сезон.. но... знам ли..

Link to comment
Сподели другаде

Той нека си иска, негово право е, но ако ние му ги дадем, значи някой в ръководството на тоя отбор е за трепане. Дано всичко приключи благополучно за клуба и се разминем с потенциален нов "доказващ се" като Борини, който не можахме да изгоним 2 години, заради заплатата, която взимаше при нас.

Link to comment
Сподели другаде

Е хубаво де, разбрахме, че чеп за зеле не става от него, но това на йота не променя ситуацията с парите. 35 хилки са безобразно малко за титуляр на отбор като Ливърпул, знаейки какви играчи колко пари взимат. А това, че е титуляр, не е проблем на Джан, а на отбора. Да са намерили по-добър от него. Ако съм аз, колкото и да съм слаб, щом съм титуляр и нямат по-добър от мен, ще съм в позиция да искам пари, сходни на останалите титуляри. Миналата година Илори е взимал 20 на седмица, Колкър 30, Морено 40, Маркович 60. От страна на Джан е съвсем нормално да иска удвояване. Не коментирам представянето му.

Така е Дачеф , ама той може да си иска колкото му душа дава, въпроса е какво мислят другите, тея дет дават.

Вариантите са два . Ако Клоп не го иска и му мисли продажбата , ще трябва по някакъв начин да му удължат договора за да можем да му вземем некакви кинти на лято.

Ако е убеден в качествата му и той ще ни е титуляр , плащаме двойно и "пей сърце"

Трети вариант е малко вероятен , никакво повишение , и ако мрънка на пейката . Лятото кой кво даде , или случая Сако..

Link to comment
Сподели другаде

Жив и здрав да е Емре Чан, пожелавам му лятото да играе на някое топло място...по-далече от Анфийлд, пък нека да е за 140 хилки. Поне няма да има нужда да си оправя прическата толкова често...честно дори Хосе Енрикето ми изглеждаше по-интелигентен на терена от това момче, което си е постижение...

Link to comment
Сподели другаде

Лично за мен няма вариант да го пуснем без пари. Вероятно ще му увеличат заплатата и ще е близко до това, което иска, пъкк ако Клоп реши да го продава, добре, едва ли ще е проблем да намерим отбор на немски национал със 70к заплата.

Link to comment
Сподели другаде

Е хубаво де, разбрахме, че чеп за зеле не става от него, но това на йота не променя ситуацията с парите. 35 хилки са безобразно малко за титуляр на отбор като Ливърпул, знаейки какви играчи колко пари взимат. А това, че е титуляр, не е проблем на Джан, а на отбора. Да са намерили по-добър от него. Ако съм аз, колкото и да съм слаб, щом съм титуляр и нямат по-добър от мен, ще съм в позиция да искам пари, сходни на останалите титуляри. Миналата година Илори е взимал 20 на седмица, Колкър 30, Морено 40, Маркович 60. От страна на Джан е съвсем нормално да иска удвояване. Не коментирам представянето му.

 

Няма никакъв проблем в това колко заплата ще му дават, ако искат и по 250 хил. на седмица да му ударят от масата, на мен ми е все тая. Тука става въпрос, че той и агентът му се тръшкат за повече пари, а в същото време е дупка. Всеки който показва добри игри и е полезен на отбора ще му бъде предоставен нов договор - типични примери са Коутиньо и Лалана на които и без цигански номера им бяха вдигнати заплатите с много.

 

П.С. И никой не е казал, че "чеп за зеле не става", но с такива грозни и смешни тръшкания за увеличение на заплатата да иде да си ги прави в $ити, Леверкузен или където и да било.

Link to comment
Сподели другаде

Няма никакъв проблем в това колко заплата ще му дават, ако искат и по 250 хил. на седмица да му ударят от масата, на мен ми е все тая. Тука става въпрос, че той и агентът му се тръшкат за повече пари, а в същото време е дупка. Всеки който показва добри игри и е полезен на отбора ще му бъде предоставен нов договор - типични примери са Коутиньо и Лалана на които и без цигански номера им бяха вдигнати заплатите с много.

 

П.С. И никой не е казал, че "чеп за зеле не става", но с такива грозни и смешни тръшкания за увеличение на заплатата да иде да си ги прави в $ити, Леверкузен или където и да било.

Мисля, че добре си обясних тезата. От негова гледна точка няма голямо значение как играе. Ливърпул очевидно на поста му нямат по-добър и той е титуляр. Щом е така, ще си иска заплата, която да отговаря на тази му позиция. Това е. Simple as that.

Link to comment
Сподели другаде

Кара смята,че има голяма вероятност Джан следващия сезон да не е играч на Ливърпул.

 

И аз си мисля, че Клоп ще му намаже ските и ще го засили на пазара. Ако държеше на него и влизаше в бъдещите му планове, отдавна да е подписъл новия догово и да му е дал 70к на седмица.

Link to comment
Сподели другаде

Джанката, Гошко, Стъридж, Морената, Клаван, Ловрен, Лукчо, Милнър, 2-мата вратари + всички младежи са за .... пазара. Тъжно, но факт - повече от половината отбор! Все ботушари и дървенца, с изключение на Стъридж, но той пък стъклен и мързелив :suicide: а, младежите ни още голобради и головоди...не са готови още :yes: Първо да се обиграят в други отбори и после да си ги вземем, които станат играчи де... :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Emre Can insists it's not about money as he's yet to sign new contract

 

C61RjebWoAAi6Kf.jpg

 

http://www.90min.com...act?a_aid=41015

 

Общо взето Джан обяснява, че никога не е ставало въпрос за пари относно новия договор, а за това, че се чувства по-добре вече. Иска да играе дълги години при нас. Според мен преговаря дали ще се разчита на него като централна фигура в бъдеще

Link to comment
Сподели другаде

Тоя Подолски откогато гледам футбол е все в националния на Германия... понякога имам чувство че е там от времето на Матеус и Бреме.

E вчера беше за последно. Изигра последния си мач за немците и донесе победата с уникален удар

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Искам да кажа-напиша,няколко думи за Емре!

Вярно е,че имаше периоди в които не бе никак,ама никак убедителен,беше и контузен,играеше на какви ли не позиции,но въпреки всичко това, в последно време показва завидно ниво и постоянство!Освен това,притежава едно безценно качество,което малцина го умеят,той чете играта брилянтно!

За мен той е един истински боец,а физиката е направо впечатляваща!! И много от картоните,които получава,не са толкова от груба игра,а просто,защото е физически много здрав и опонентите му просто дават сериозен откат при съприкосновение с него! За мен е необяснимо,чак налудничаво да се мисли за негова продажба,напротив,той трябва да е част от бъдещето на отбора!!

Link to comment
Сподели другаде

Тука даже разни еретици споменаваха, че му липсвал футболен интелект. Ако на Емре му липсва футболен интелект, да не казвам кой си е направо бавно развиващ на тема футбол.

Link to comment
Сподели другаде

Бе не е някакъв гений, но определено като се закрепи в една позиция и е полезен. Последните 4-5 мача ни е един от най-добрите играчи. Той реално е единственият в момента, който може да се хвърли във физическо единоборство. Има добър шпагат, супер игра тяло в тяло, скача за високи топки... абе осигурява някакво физическо присъствие на отбора в центъра. Просто трябва да купим един истински дефанзивен халф и Джан да бъде ползван за резерва или изтеглен малко по-напред (както в мачовете, в които Лукас играеше сега). Хич няма да се зарадвам ако тръгнем да го продаваме, макар че съм сигурен, че Клоп ще го остави в отбора.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Не може да му се отрече , че вкара извънземен гол. Случва се веднъж на сезон да се вкара подобен гол в ПЛ. Имаше и късмета, че го вкара накрая , още е пресен за гласуващите. На Мхитарян гола също си заслужава да бъде на върха.

Дано това му вдъхне още повече увереност , беше я позагубил за известно време.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...