Jump to content

Емре Джан (Борусия Дортмунд)


Гост S.Gerrard

Препоръчан пост

Първи ефект от непродажбата на Коутиньо.

 

Ми да слагат 100м и да подписва

 

То така е лесно, ама аз ако съм Джан и искат да ми сложат клауза 100 млн, ще поискам и адекватната им заплата, която е далеч над 100-тарка на седмица.

Link to comment
Сподели другаде

Добре де, да му слагат тогава една нормална клауза от 50-60 милиона и да преподписва. По добре да ни го вземат за 60 милиона, от колкото без пари от другия сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Струва ми се, че Джан е отслабнал и може би на това се дължат по-добрите му игри напоследък. Някой друг да му е направило впечатление или си внушавам?

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Емре Джан наистина е добър играч. Има важна роля за тима, да вярно понякога има слаби мачове, но в последните години много се надигна като футболист... Трябва да остане....

Link to comment
Сподели другаде

Първи ефект от непродажбата на Коутиньо.

 

 

Не мисля, че това нещо е в следствие на оставането на Коутиньо. Разговорите и проблемите около договора на Джан, са далеч преди да стане сагата с бразилеца.

 

Според мен на всяка цена трябва да се стреми ръководството да преподпише с Емрето. При едно преподписване, все ще сме в печеливша позиция.

Дали с негова продажба, дали като остане в отбора.

 

Аз лично не искам да го продаваме, дори да се отвори такава възможност. Джан има потенциал да се развие на по-високо ниво от това което е в момента. Заедно с Кейта могат да ни бетонират полузащитата за години наред.

Дано Клоп успее да го убеди да остане.

Link to comment
Сподели другаде

Джан винаги ми е напомнял на Сами Кедира, но не бях имал точно това предвид :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

 

На мен пък са ми доста различни, изключвам явно визуалната прилика в тази снимка. Кедира адски много разчита на постоянно бягане. Тоя не се спира за секунда и не рядко се озовава пред гола. В Реал в мачовете срещу Барса с Моуринхо даже се чудих дали той не е централен нападател, че имаше по едно две излизания сам срещу вратаря на мач средно. Другото е, че лично според мен Кедира няма нито удара нито паса на Джан. Той по скоро прави за Юве и правеше за Реал това, което Хендерсън прави за нас в известен смисъл в момента или дори не Хендерсън ами Вайналдум по точно. Задържа топката и предимно гледа или да напредне няколко метра и да я търколи настрани до по можещ играч или посреща единоборство с топка в крака на едно място разчитайки на физика и после директно я търколи към съотборник. Няма тези технически умения на Джан.

 

От друга страна Джан не изпълнява и наполовина защитните функции на Кедира. Оня тича постоянно, но и тича умно. Рядко ще видиш да му се налага да забива главата надолу да е по аеродинамичен, защото са го подминали и той е далеч от топката вече, както не веднъж му се случва на Джан. Винаги е на крачка от така нареченият плеймейкър на противника, дори и когато се е включил в атака, не знам как му се получава, но е така. Винаги е близо и винаги го блокира, ако не успее да му отнеме топката. Не прави и много шпагати напротив, ако не отнеме топката с физика и добро позициониране то изтласква или спира играча с топка убивайки всякакво темпо в атаката на противника.

Link to comment
Сподели другаде

Аз не виждам нищо лошо в откупуваща клауза. Проблема не е, че продаваме играчите си, проблемът ни винаги е бил, че не ги заменяме навреме и адекватно. Да му дават каквото иска, да е спокоен и да задържи формата от последните седмици, пък като дойде момента - жив и здрав да е в новото си начинание, ще дойде нов с неговите и по-добри качества, който ще го замести. Джан е футболист, от когото ще имаме нужда и смятам, че трябва да го задържим, до когато му се играе при нас. Също така смятам, че и заслужава увеличение на заплатата и не виждам причина да е по-малко от 100к на седмица, предвид нивото на заплатите в клуба, съотборници и премиър лийг като цяло.

Link to comment
Сподели другаде

Помня споровете и как някои колеги смятаха, че не заслужавал повече, отколкото вече взима. Не може Хендерсън, Вайналдум, Милнър и т.н. да са на по 100к/седмица (някои и отгоре), а Джан да е на 30. Баси, те 16 годишните са на повече. Няма как да стане.

 

Да му слагат 100 милки клауза за откупуване, да му дадат 120/седмица и да си остава при нас. Най-доброто от това момче тепърва предстои.

Link to comment
Сподели другаде

Помня споровете и как някои колеги смятаха, че не заслужавал повече, отколкото вече взима. Не може Хендерсън, Вайналдум, Милнър и т.н. да са на по 100к/седмица (някои и отгоре), а Джан да е на 30. Баси, те 16 годишните са на повече. Няма как да стане.

 

Да му слагат 100 милки клауза за откупуване, да му дадат 120/седмица и да си остава при нас. Най-доброто от това момче тепърва предстои.

 

Това е начина ако искаме да го задържим , освен ако Юве не са му напълнили вече главата с "бръмбари" , и да няма шанс за нов договор.

Link to comment
Сподели другаде

Явно проблема вече не е в парите. Щом на всеки дават над 100к даже на новият ни футбалер от Арсенал, още не мога да повярвам, че е наш играч вече, сигурно и на него са му предложили подобаваща заплата. Може би вестниците са прави като споменават тази клауза за откупуване. Може би иска да се застрахова, че в случай, че нещо в тима се обърка и стане резерва или клуба не се класира в ШЛ догодина, или му предложат титулярно място в отбор печелещ титлите на страната си редовно, или просто далеч по голяма възнаграждение в друг отбор, може да напусне клуба без драми. Същевременно явно засега иска да продължи да играе в Ливърпул под ръководството на Клоп.

 

Тъй де вярвам ще се разберат и ще си стиснат ръцете. Клауза от типа на 100 милиона според мен е нереалистично, защото тогава трябва да му дават поне 180к на седмица и да му дадат резервната капитанска лента едва ли не, защото с клауза от 100 милиона е все едно да няма клауза, никой няма да покрие такава клауза. Дори да приемем, че направи страхотен сезон и от този сезон да стане твърд титуляр в Ливърпул, а не както беше досега да покрива дупки и дори после участва дейно в защитата на световната титла на Германия, никой няма да извади пари подобни на парите за Погба за не-маркетингов, 24 годишен играч, който до този сезон не е бил титуляр в клуб, който се бори за класиране в ШЛ. Реалистично погледнато, едва ли би се съгласил той дори на клауза над 50 милиона, защото и 50 милиона трудно биха му се взели ако приемем, че наистина направи най-силният си сезон и участва за Германия на лето редовно, а не като резерва. Единствените, които биха дали такива пари са отбори от нашата черга, които се борят да станат тим, който да се бори за титли, а не тим, който вече се бори за титли.* В този ред на мисли сигурно иска клауза от типа на 30тина милиона колкото да не напусне без пари на лято, ако Юве почука на вратата и за мен трябва да му я дадем.

 

*Барса може и да са толкова тъпи, те дадоха 50 милиона за Андре Гомеш, но и там те просто искаха да отмъкнат цел на Реал и парите нямаха значение.

Link to comment
Сподели другаде

Дори да приемем, че направи страхотен сезон и от този сезон да стане твърд титуляр в Ливърпул, а не както беше досега да покрива дупки и дори после участва дейно в защитата на световната титла на Германия, никой няма да извади пари подобни на парите за Погба за не-маркетингов, 24 годишен играч, който до този сезон не е бил титуляр в клуб, който се бори за класиране в ШЛ. Реалистично погледнато, едва ли би се съгласил той дори на клауза над 50 милиона, защото и 50 милиона трудно биха му се взели ако приемем, че наистина направи най-силният си сезон и участва за Германия на лето редовно, а не като резерва. Единствените, които биха дали такива пари са отбори от нашата черга, които се борят да станат тим, който да се бори за титли, а не тим, който вече се бори за титли.* В този ред на мисли сигурно иска клауза от типа на 30тина милиона колкото да не напусне без пари на лято, ако Юве почука на вратата и за мен трябва да му я дадем.

 

 

 

Диляне , само преди 6 дни затвори трансферния джам в който станаха такива невероятни неща , че не знам дали е удачно вече да се изпозва израза "не вярвам".

Викаш нереалистично е за 24 годишен играч с един сезон резерва , а Кейта колко сезона има в Лайпциг и какъв отбор е Лайпциг , че ние почти стигнахме 100-те милиона....Мбапе един сезон в Монако.....Монако , верно щампиони на Франция и извор на таланти , 18 годишен , 150 милиона (може и да бъркам леко) , Лемар , в подобна ситуация , 92 милиона от Арсенал, ние до към 70 давахме ,Коу, два силни сезона , ама 1/3 от тях хич го нема , със забележки в играта в дефанза , 150 милиона....това са примери само около нас .

Пазара е луд , Моу правилно отбеляза , и ние трябва да се съобразяваме , да си вържем гащите щот комшиите ше тупнат една торба пари и Джан ше се премести на 50 мили на изток.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Ювентус няма да прави опит да привлече халфа на Ливърпул Емре Джан през януари. Поне така твърди изпълнителният директор на "бианконерите" Бепе Марота. Юве отправи оферта за германския национал в края на летния трансферен прозорец, но предложението бе отхвърлено от мърсисайдци. Договорът на Джан с Ливърпул изтича в края на сезона.

 

"Не мислим да правим големи трансфери през януари. Нашият отбор е напълно конкурентоспособен, а и разполагаме с някои много интересни полузащитници, като Родриго Бентакур, който вече показа качествата си. Вярваме в този отбор и тези момчета. Колкото до Емре Джан - не мисля, че Ливърпул ще го продаде през януари. Ние отправихме оферта за него през лятото, но "червените" не искаха да го продадат, така че не мисля, че ще променят мнението си по средата на сезона", заяви Марота.

Link to comment
Сподели другаде

Не, че ми се обяснява сега, но когато нещо е написано невярно, трябва да се коригира.

Джан има поне пет гола с тупалки извън пеналтерията и ако се не лъжа е втори по такива голове след Коутиньо.

Това лесно може да се провери, но тези голове са някак запомнящи, няма как да не се сети човек за тях.

Естествено трябва и да ги е видял човек за да знае, но това трудно става от лаф в темата за коментарите по време на мач.

Ама така изстрелян въпроса е по-лесно, кога ли ще вкара и за нас такъв гол верно?

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Не мога да разбера каква е ситуацията тука. Джан излезна и каза, че не става дума за пари. Дали вижда повече перспектива в Юве или не могат да му обещаят титулярно място от догодина? При всички случаи, смятам, че трябва да го задържим, все още е млад и един от перспективните халфове в Европа

Link to comment
Сподели другаде

Не мога да разбера каква е ситуацията тука. Джан излезна и каза, че не става дума за пари. Дали вижда повече перспектива в Юве или не могат да му обещаят титулярно място от догодина? При всички случаи, смятам, че трябва да го задържим, все още е млад и един от перспективните халфове в Европа

Може би разковничето в нежеланието да подпише се казва Наби Кейта. До голяма степен новото попълнение ще изяде едно място в халфовата линия, и Джан изглежда единия от най-вероятните.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Трябва да се каже веднага на Хендерсън "пич, пейка си, максимум. Не можем да си позволим Джан да си тръгне, за да подаваш назад ти" . Това в случай, че става въпрос за п0ристигането на Кейта, и едното изядено титулярно място от него.

 

Джан е триста пъти по-способен играч от англичанина, и бих бил много разочарован да видя, че "немеца" ще смени цветовете, а с Хендерсън ще си продължим старата песен.

 

Лудост!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...