Jump to content

Емре Джан (Борусия Дортмунд)


Гост S.Gerrard

Препоръчан пост

Нищо против Джан нямам, но ако напусне изобщо няма да ми липсва. Доста време мина откак е при нас и не е показал, че може да бъде водеща фигура. Благодарение на Хендо....Джан изглежда като по-добрата опция за центъра на терена, но това не е кой знае какво постижение. Истината е, че ако искаме да правим нещо сериозно, нито Джан, нито другите ни халфове трябва да са титуляри.

Яд ме е, че ще го изпуснем без пари, но чисто футболно няма да сме сериозно ощетени. Дори може да стане по-добре, ако заедно с Кейта дойде още един читав халф. То дори е задължително това да стане.

Link to comment
Сподели другаде

Той напуска - видно е. Няма абсолютно никакво желание и старание в играта му, играе точно колкото да го има. През този сезон има 2-3 смислени мача, всичко останало му е пълен бълвоч. Не виждам никакъв смисъл да се пуска на терена ако ще играе така ганкиното. Дори оня безпардонен ******* №14 е по-добре да е там, поне търчи и има някакво желание, докато Емре си е на 90% статист. Не се съмнявам обаче, че в Ювентус ще е тотално различна бира.

Link to comment
Сподели другаде

Не се съмнявам обаче, че в Ювентус ще е тотално различна бира.

 

Абсолютно. Там само ще лъска пейката и няма дори да помирисва терен освен, евентуално, срещу Албинолефе за купата.

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно. Там само ще лъска пейката и няма дори да помирисва терен освен, евентуално, срещу Албинолефе за купата.

 

Времето ще покаже. Нали капитана-слънце ще блести над Мърсисайд и ще преподава, докато Пирло, Шави и Стиви стоят на трибуните и си водят дословни записки на всеки един пирует на апотеоза на дългия пас.

Link to comment
Сподели другаде

Ще поиграе, какto поиграха Лемина и Перейра, пък после ще го шитнат на яко печалба. Никакъв шанс няма да се наложи като титуляр в компания на Кедира, Пянич, Матуйди, Бентанкур или дори Маркизио въпреки контузиите му.

Link to comment
Сподели другаде

Бетанкур е по-скоро ротационен играч, от колкото твърд титуляр. Кедриа съшо му е последна година и се ослушвал дали да преподпише, щото и той напоследък не бил твърд титуляр. А като цяло не е нито Шаби Алонсо, нито Верати, а си го има в себе си дървеното.

Link to comment
Сподели другаде

Изобщо няма да ни липсава! Като тръгне към Апенините, ако може да вземе с него и колегите си от халфовата линия - Капитана, Чичко Мили и Джини :yes: ... и ще настане време на веселби около Мърси :e055:

Link to comment
Сподели другаде

Ас на Ливърпул не подписва договора си с думите "не всичко е пари"

30 НОЕ 2017

Един от най-важните футболисти на Ливърпул - Емре Джан, е категоричен, че не парите са факторът, който дели дефанзивният халф от подписването на нов контракт с тима от "Анфийлд".

Играчът, който е искан от много европейски клубове, има изтичащ договор през лятото на 2018 година и досега е отказал всяко предложение, отправено към него. Халфът беше попитан от журналист на местен вестник защо до момента няма развитие по новия договор на играча.

"Защо питате мен дали ще остана в Ливърпул? Истината е, че съм концентриран върху изявите си на терена. Агентът ми се оправя с всичко останало. Едно мога да кажа - не става въпрос за пари", коментира германският национал пред "Liverpool Echo".

 

В Италия вече излязоха информации, че Джан се е съгласил да премине в Ювентус след края на сезона.

Link to comment
Сподели другаде

"не всичко е пари" - ей това като го чуя и 99% става въпрос за пари. Така беше и при Роналдо и при Меси и при Неймар - все разправяха че не става дума за пари, но винаги след всяка "криза" имаше нов договор и с повишени параметри.

Че какво друго да иска - да играе повече? Че той играе даже предостатъчно за формата и класата която показва в момента.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

85 хил пандури ще му е заплатата в Компанията на Маркизио , Пиянич, Матюиди и Кедира.

Да видим ка ще се пребори чистия ариец. :doubleup:

За мен твърде ниска заплата за свободния му трансфер.

Link to comment
Сподели другаде

От сегашните ни халфове,определено в него има най-много футбол.Харесвам го,не ми се иска да напуска,още по-малко за без пари,но явно ще се случи.Италианците и още повече Ювентус са царе на тези свободни трансфери.

Link to comment
Сподели другаде

Ако наистина подпише предварителен договор с Юве сега,то тогава не виждам причина да е титуляр в оставащите мачове.Пейка до лятото и Джорджинъо титуляр и това е.Нека Клопо го пусне 1-2 пъти като смяна в 88 минута и до там.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...