Jump to content

Емре Джан (Борусия Дортмунд)


Гост S.Gerrard

Препоръчан пост

Гост tony

Аз и за Лалана не съм се впечатлил от ютюб, пък гледам вече много хора си го слагат за аватар без да е изиграл и един мач. Има време, ще видим кой къде е.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Просто казвам , че изглежда интересен. Ютуб, блутуут - той е бил там и тези неща във седем минутното видео ги е направил/изиграл. От изгледаното си правя извода, че е неуморим "тичач" и има хладна глава в тежките единоборства. Определено съм оптимистично настроен за турчина.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Scouser7149

Попанднах на това доста интересно клипче:

 

Emre Can vs Manchester United (A)

 

https://www.youtube.com/watch?v=v1rAC7UnJPk

 

Много добра игра на Емрето. Направо ми пълни душата. И в атакуващ и в дефанзивен план е на много високо ниво вс мангалите.

Link to comment
Сподели другаде

Гост barbaron88

Честно да си кажа хич не съм впечатлен.Много ми напомня на бразилското ни бижу Лукчо.Пасове предимно назад и настрани,а и има някаква нервност в отиграванията му.Това което най ми направи впечатлени е лошия контрол на топката.Дано не съм прав,все пак е много млад и има накъде да се подобрява.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kir0w

За 20мин игра с играчи, които играе за първи път не може да се дава каквато и да е оценка върху представянето му.

Според нен има качества и с течение на времето като нищо да измести вече не толкова убедителния Лукас.

А за това, че давал пасове само назад и настрани, така се говореше и за Хендо но... още съм на мнение, че заради липсата му в последните мачове изтървахме титлата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Не е вярно,на самолета е. Изгледай това безплатно клипче в официалния сайт и ще се убедиш. На 0:15 се вижда ясно,че се качва заедно с всички останали.

 

http://www.liverpoolfc.com/video/collections/home-us-tour#18533

Link to comment
Сподели другаде

Гост L13

В Liverpool Echo има снимки където се вижда, че пича си тренира нормално с всички останали

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

явно не е било сериозна , вече тренира

 

http://cs617628.vk.me/v617628101/13d55/E3SMvFGSFNo.jpg

 

http://cs617628.vk.me/v617628637/18407/ZVhnVdGjCb4.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

На мен ми наподобява страшно много на Том Хъдълстон като физически данни и движение по терена. За разлика от англичанина обаче Емре е доста по-мобилен и чете значително по-добре играта. От малкото минути,които имах възможност да го наблюдавам останах с много позитивни впечатления от него. Набиват се на очи добрата му игра с топка в крака,както и това,че използва и двата си крака сравнително еднакво сполучливо,друго силно качество,което забелязах е,че стъпва здраво в единоборствата,личи се,че е школуван и научен футболист.

С интерес ще следя развитието му при нас,данните и качествата ги има,от него зависи дали ще прогресира и дали ще се превърне в значима фигура в този състав на Роджърс.

Link to comment
Сподели другаде

Гост HoUs4oOL

На мен Джан доста ми хареса,силно се надявам Роджърс да има смелостта да го налага вместо Джерард,който в никакъв случай няма да може да изиграе 42+ важни мача.

Link to comment
Сподели другаде

Гост powerslave

Джан игра много добре. Много здрав физически смел в единоборствата чете отлично играта дори можеше да вкара и гол прояви хладнокръвие при дузпата. Изобщо това момче ме кефи много и очаквам да ни радва.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Suarez_7

Аз също много го харесвам и откакто го привлякохме имам добро предчувствие за него. Мисля, че имахме нужда от точно такъв играч.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Как за Кан е рано да се правят положителни изводи, макар че само се говореше, че е играл добре, нищо повече, а за Енрике не е рано да се правят отрицателни? Не се заяждам, просто питам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост drakson

Относно горното мнение за Чан , според мен е твърде рано да се правят заключения , той не е показал някакви футболни достойнства , все още не се е адаптирал към играта на отбора това се вижда в контролите , например в мача с Ман.С. игра с топката точно 2 пъти единият път даде грешен пас , вторият път беше далечен удар който бе в страни от вратата .

 

Джан срещу Ман Сити - https://www.youtube....h?v=GAQtFCY4C0E

 

Да не би да сме привлекли двама играчи, един Чан и един Джан и да говорим за различни хора, Хейтър? Да не би да го бъркаш с Алън?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mar70

Абе Чан гази всичко в средата ... сгази и Мика Ричардс, където се води за доста здрав и наистина игра 3-пъти с топката като 1-я път даде паса на Стърлинг, където не зачетоха гола. Много хляб има в това момче !

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Чак всичко не знам още, но само извеждащите му пасове бяха два. За спечелените двубои не говоря. Ама това е друга тема.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...