Jump to content

Адам Лалана (Брайтън)


Гост S.Gerrard

Препоръчан пост

  • Replies 590
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Лалана е пристигнал на стадиона по екип и с чанта с тоалетни принадлежности. Ливърбърд може и да се окаже прав.

 

В подкрепа към думите на Дренски.

 

Spotted: Adam Lallana arrives at Anfield as Liverpool prepare to face Man United

 

http://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/galleries/x701/175430.jpg

 

Още снимки на играчите, пристигащи на Анфийлд тук - http://www.express.c...es-Adam-Lallana

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Малко преди да напусне техния десен бек му влезе малко грубичко над глезените.На повторенията не се видя да е нещо сериозно,и дано не е.Мисля,че или сам е поискал смяна или Саутгейт се е подсигурил с оглед приятелския мач. При излизането за смяната не се видя никакъв дисконфорт в поведението му,така,че мисля няма нещо сериозно.

Link to comment
Сподели другаде

Бах тая крива нива. Лалана ме дразнеше много до миналия сезон и смятах, че той няма място в Ливърпул. А как се преобрази, та сега му треперим дали ще е здрав за събота.

Link to comment
Сподели другаде

Мааа му стара,пак някакъв карък почва да ни гони.Дано с другите няма проблем.

Лошо ми става като видя мач на Трите Мачки.Поне се махна оня олигофрен Рой,че там бяхме абонати.

Link to comment
Сподели другаде

Много кофти за Лалана ама да не правим драми заради една контузия(и то не много сериозна).Ако ще се борим за приза трябва да може да се разчита на поне 14-16футболери без да се нарушава качеството.

Link to comment
Сподели другаде

Много кофти за Лалана ама да не правим драми заради една контузия(и то не много сериозна).Ако ще се борим за приза трябва да може да се разчита на поне 14-16футболери без да се нарушава качеството.

 

Съграсен съм, че не трябва да се правят драми. Клоп постепенно формира състав, в който да няма фатални отсъствия. Имаме Стъридж и Ориги в случая. Не вярвам да реши да се подсигурява и да започне с Джан, Вайналдум и Хендо срещу светците.

 

Дано да са по-малко, но без контузени не може да се минава. Мангалчестърите в момента не могат да съберат четирима здрави защитници за мача им с Арсенал. Ние засега минаваме тънко. Предсезонна подготовка, кондиционен треньор, специалист по храненето, липса на мачове в Европа и дори късмет - всичко това са предпоставки за по-малко травми. Лестър миналата година минаха почти без отсъствия и станаха шампиони с доста тесен състав. Яд ме е само, че това с Лалана стана в приятелски мач на националния отбор.

Link to comment
Сподели другаде

А добър ден,те ти булка Спасов ден.Нали сме бъкани с класа,.та....

 

Лоша новина за нас, без никакво съмнение, но пък съм сигурен, че и без Лалана можем да вземем трите точки срещу съперници като Съндърланд (д) и Борнемут (г). Това са двата предстоящи мача. Третият е срещу колеблия Уест Хам на Анфийлд. Прогнозирам, че срещу Борнемут ще ни бъда най-тежко, защото момчетата на Еди Хау са доста силни като домаини.

 

Според мен няма поводи за притеснение. Да, факт е, че Лалана се утвърди като много важен играч във формацията на Клоп, но специално в предстоящите 2-3 двубоя не мисля, че отсъствието му ще е фатално. Дори и вчера създадохме достатъчен брой положения, с които да спечелим. Факторът свежест, както и фрапантнтите пропуски на Фирмино, Коутиньо, Мане, Клайн (след онзи удар с глава) и Матип ни лишиха от заслужена победа. Вярвам обаче, че след като играчите поотдъхнат тази седмица и презаредят батериите, отново ще превключим на познатите високи обороти.

Link to comment
Сподели другаде

Симпли, ти си спокоен,аз хич не.Справка само преди 24 часа.Видя се,че отпред възможностите ни за гол бяха сведени до минимум.Да не ровя в статистиката от предния мач с Утфорд,не ,че Светците са от техния калибър,но положенията ни за гол са намалели поне 8 пъти само от липсата на Лалана и слабия Коу.

На това аз му викам много сериозен повод за притеснение.Да отбележа и огромния принос на Адам при рушенето на играта на противника,нито Джан,нито Хендо нито Гошето могат в момента да се доближат до енергията и класата на Лалана.Та аз се притеснявам мноооого.Само да вметна,вчера сериозните ни положения бяха всичко на всичко 2 (две),та не мисля,че са достатъчни. не мисля,че и удара на Мане е 100% положение.Дай боже да се окажеш прав ТИ а не аз.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...