Jump to content

Адам Лалана (Брайтън)


Гост S.Gerrard

Препоръчан пост

  • 2 weeks later...
  • Replies 590
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост MakEto

Мда и аз днес четох, че Лалана от днес е тренирал наравно с другите. Все пак няма да играе в понеделник.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Гост Losing My Religion

Надявам се да навлезе в ритъм следващите мачове, като започне от тази вечер. Отнесе доста критики за играта срещу Вила, а някъде даже прочетох сравнения с Даунинг. Като се има предвид, че му беше първи мач, никои от останалите 10 не се представи на ниво, а и емоциите отминаха мисля че може да стане важна част от отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Не впечатлява с почти нищо, но да не забравяме, че се връща от контузия и има 2 мача по 65 минути във всеки. Днеска имаше и шанс да вкара, но изигра много зле ситуацията. Все пак мисля, че той няма да е чак такова разочарование, както някои други от новите ни попълнения.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Въпреки че няколко пъти го нарекох новия Даунинг, нека не прибързваме. Да изиграе десетина мача и да си изградим цялостно мнение за него. Дано се стегне.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Ама аз още не мога да си обясня дивата радост във фоеума като го взехме, беше веднага нарочен за лидер, техничар и голямата работа. Ловрен и той турболивърпулец и лидер в защитата. Пак дива радост. Ламбърт - същата работа. Три мача, а вече се пее обратната песен. Жалка работа. Според мен са посредствени и прескъпоплатени играчи без особен потенциал и без опит на високо ниво.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Абсолютно съм съгласен с Red. Аз и затова си запазих мнението за себе си при тези 3 трансфера. Всички искаха да пазаруваме от "великият" Саутхамптън, всички разправяха как играчите им са голяма работа, но накрая ще гризнем дръвцето с тях...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Ама то е достатъчно човек да се върне в темата и да чете малко какви народни веселия бяха за Лалана и Ламбърт и Ловрен. Кои? Все едно сме взели Ди Мария, Фалкао и Хумелс. Е да де, ама не сме. Сега някой да не вземе да ми обяснява, че първите трима и вторите са една класа. Няма нужда.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard

Ама то е достатъчно човек да се върне в темата и да чете малко какви народни веселия бяха за Лалана и Ламбърт и Ловрен. Кои? Все едно сме взели Ди Мария, Фалкао и Хумелс. Е да де, ама не сме. Сега някой да не вземе да ми обяснява, че първите трима и вторите са една класа. Няма нужда.

Е, хайде, за Ламбърт си малко суров, никой не е очаквал от него да е титуляр и голаджия. А и историята, му започнала от Ливърпул, минала през долните нива на футбола, стигнал до Премиършип и отново завърнал се в любимия клуб, е пленяваща. От там дойде въодошевлението по него.

 

За Ловрен и Лалана се съгласявам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Е, хайде, за Ламбърт си малко суров, никой не е очаквал от него да е титуляр и голаджия. А и историята, му започнала от Ливърпул, минала през долните нива на футбола, стигнал до Премиършип и отново завърнал се в любимия клуб, е пленяваща. От там дойде въодошевлението по него.

 

За Ловрен и Лалана се съгласявам.

 

Човек, това не е сериалът "Кръстопът на съдбата", "Север Юг" или "Малката булка". Пленяващите истории са за там. Не за Ливърпул. Айде титуляр няма да е, ама и ако не е голаджия за какво ни е всъщност? Не очакваме да играе, не очакваме и да вкарва. Лалана и Ловрене не ги харесвах още от началото и продължавам да не ги харесвам. Не си меня мнението след всеки мач. Чакам да ми го променят. А те никак не се стараят.

Link to comment
Сподели другаде

Гост mb10lfc

Проблема е, че дойдоха с репутацията на почти завършени футболисти. Брендо ще трябва да си върши магията и с тях, както го направи с Хендор и Стърлинг.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Не знам какво сте го захапали точно Ламбърт. Ако му погледнете головете, ще видите, че има доволно количество + асистенции. Ясно е, че не е взет за титуляр, а такъв човек като него е по-добре на скамейката от никого, нали така. Мен ме притесняват Ловрен и Лалана. Аз лично бях за трансфер на Лалана, но не за толкова пари и против трансфер на Ловрен, защото при първата оферта ревна да се маха от Саутхемптън и почна да извива ръце. А и се вижда, че не е нищо особено. Както съм писал и по-горе, Лалана няма да е най-голямото разочарование от трансферите ни.

Link to comment
Сподели другаде

Гост dandy

Ламбърт е най-малкия проблем, нито струваше много, нито взема голяма заплата, нито е в цъфтяща футболна възраст. Другите двама са въпросните... Лалана не е играл от доста време, но очаквах в пъти повече от това да се върти като пумпал и да няма правилно докосване. Надявам се с времето да придобие увереност и да започне да влиза в ритъм. Ловрен не е за тази тема.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kumarmd

Момчета всички сме изнервени от представянето на отбора ни. Обаче недейте да се нахвърляте така върху новите. Особено срещу Адам Лалана, който се завръща от контузия и е изиграл два пъти по 60 минутки. Момчето има прекрасни качества и съм сигурен, че с течение на времето ще ги покаже. Само да влезе в кондиция и да се сработи с отбора!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Ако имаше предвид мен или И мен, то аз не се нахвърлям върху него, нито пък мнението ми за него е изградено от тези два пъти по 60 минути. Писал съм още в темата за трансфери, че не го харесвам и за мен е силно надценен. Не си правя изводи от два или три мача. Пък ако се сработи, стане някой змей и ме опровергае - жив и здрав да е.

Link to comment
Сподели другаде

Гост blunt

Момчета всички сме изнервени от представянето на отбора ни. Обаче недейте да се нахвърляте така върху новите. Особено срещу Адам Лалана, който се завръща от контузия и е изиграл два пъти по 60 минутки. Момчето има прекрасни качества и съм сигурен, че с течение на времето ще ги покаже. Само да влезе в кондиция и да се сработи с отбора!

 

Кои са тези прекрасни качества?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Freack

Момчета всички сме изнервени от представянето на отбора ни. Обаче недейте да се нахвърляте така върху новите. Особено срещу Адам Лалана, който се завръща от контузия и е изиграл два пъти по 60 минутки. Момчето има прекрасни качества и съм сигурен, че с течение на времето ще ги покаже. Само да влезе в кондиция и да се сработи с отбора!

 

За тези пари трябва терена да изоре. Добре нов е, идва от контузия, но изигра вече два мача и не ме впечатли с абсолютно нищо. Да не говорим че мен не ме впечатли с нищо и при светците, но това е друга тема и си е мое мнение. Но за най-скъпия ни играч това лято аз очаквам много повече, а мача с чуковете е много близо и едва ли ще направи със себе си някакво чудо за 3 дни и да ни омагьоса в събота.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Redator

Мисля, че сме твърде сурови спрямо Лалана. Момчето допреди няколко седмици лекуваше контузия, след това е изиграл някакви минути в 2 мача...не можем да си правим такива крайни изводи за него, след толкова малко игрова практика.

Нека направи някаква поредица от мачове, да свикне с новата обстановка и съотборници, пък след това ще го съдим.

Все пак при всеки футболист протича по различен начин аклиматизация - при него може да е по-бавен процеса, пък може би не..

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...