Jump to content

Деян Ловрен (Лион)


Гост Simply Red

Препоръчан пост

Нормално да е засегнат. И на теб да ти хулят семейството разни "фенове" и ти ще се засегнеш. Никога не съм разбирал каква е идеята да храниш футболистите в профилите им в социалните мрежи. Играчите със здрав характер просто биха игнорирали нападките и обидите. А тези, които са по-неуверени изначало, най-много да започнат да се представят още по-зле, благодарение и на тези "фенове". Подкрепа по селски и избиване на комплекси, като нахраниш някой в инстаграм. YNWA... ама само ако се справяш добре в момента.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 646
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Нормално да е засегнат. И на теб да ти хулят семейството разни "фенове" и ти ще се засегнеш. Никога не съм разбирал каква е идеята да храниш футболистите в профилите им в социалните мрежи. Играчите със здрав характер просто биха игнорирали нападките и обидите. А тези, които са по-неуверени изначало, най-много да започнат да се представят още по-зле, благодарение и на тези "фенове". Подкрепа по селски и избиване на комплекси, като нахраниш някой в инстаграм. YNWA... ама само ако се справяш добре в момента.

Колега, не знаеш ли, че щом взимаш добри пари, нямаш право да ти е криво като обиждат жена ти и децата ти.

Link to comment
Сподели другаде

Така е, Дачев, професионализъм се очаква. Но това са хора в крайна сметка. Нямам предвид да не им се търси критика. Обаче да ходиш да ги храниш по профилите им тук и там по какъв начин помага? Помага ли въобще по някакъв начин, може ли да навреди? А Ловрен видимо не е с бог знае колко здрава психика. Аз не виждам как помага на отбора да се доразбие останалото малко самочувствие на Ловрен в средата на октомври. Като го прехраним, Хумелс и Боатенг ли ще дойдат да играят за нас? Винаги ми е била изключително чужда идеята да бъдат освиквани собствените футболисти, самолетчета с надписи "{някой си} OUT" и пр. Просто в това няма нищо фенско. С приятели и по форуми си обсъждай кой става и кой не, но другото е точно обратното на подкрепа на отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Колега, не знаеш ли, че щом взимаш добри пари, нямаш право да ти е криво като обиждат жена ти и децата ти.

Каквито и пари да взимам, няма да ми е приятно да обиждат децата ми.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен Дачев го написа това с голяма доза ирония.

 

Един доста описателен анализ на "падението" на Ловрен последно време. Английския език е толкова богат, когато искаш тъничко да се присмееш на някой...

https://www.theguardian.com/football/blog/2017/oct/22/liverpool-tottenham-dejan-lovren-undefending

Link to comment
Сподели другаде

Според мен Дачев го написа това с голяма доза ирония.

 

Един доста описателен анализ на "падението" на Ловрен последно време. Английския език е толкова богат, когато искаш тъничко да се присмееш на някой...

https://www.theguard...ren-undefending

 

Ей този абзац е много добре написан и обяснява много неща:

 

Lovren has looked and felt exposed at Liverpool ever since he got there, playing often in front of a midfield that leaves large, open green spaces. Emre Can and Jordan Henderson have an unfortunate case of shared weaknesses. Neither is quick to the ball, as Premier League central midfielders must be. Neither has the will or the discipline to sit deep. Even a world-class centre-half would be exposed behind them. And Lovren is not a world-class centre-half. He will take the unkind headlines. But Liverpool’s defensive holes are a collective phenomenon, just as Klopp, trainers or otherwise, must stand alongside his central defence on days like these.

Link to comment
Сподели другаде

Така е, Дачев, професионализъм се очаква. Но това са хора в крайна сметка.

 

Написах го с ирония, колега :) Естествено, че няма нищо градивно в тия плюнки по социалните мрежи. Трябва да му се търси отговорност, но не като го обиждаш и нападаш по различни канали. Тук трябва да се намеси треньорът и да го извади от състава за известно време.

 

Според мен Дачев го написа това с голяма доза ирония.

 

:yes:

Link to comment
Сподели другаде

Лоша работа. Не винаги вкичко е до парите, които печелиш. Дано не се "закачи" за болкоуспокояващите, защото само това му липсва. При хронични болки немалко хора стават наркомани с болкоуспокояващи. На прима виста се сещам за Един Пиаф и Гьоринг. Май и при Майкъл Джексън имаше нещо такова.

Link to comment
Сподели другаде

Не се знае дали това е краят му в червената фланелка, където бе защитаван като от орлица от Клоп, клубът и феновете... До неделя.

Моля? Ловрен защитаван като орлица от феновете до неделя? Това в кой свят, щото в тоя, в който аз живея, всички му се подиграват, осмиват, правят колажи с него, обиждат жена му и децата му и т.н. И то говоря и за наши фенове, щото на феновете на другите отбори много не им пука за Ловрен.

 

Човекът е имал много проблеми очевидно през целия си живот. Лошото е, че играейки прави кофти услуга и на себе си, и на отбора. На отбора е ясно защо, но и за самия него не е полезно, защото така е постоянно в полезрението на всички.

 

Не знам кое е по-добрият вариант - дали да си вземе няколко месеца почивка (може и неплатена, не вярвам да има финансови проблеми) и да се разкара от Англия или просто да си потърси по-малък отбор, в който няма да е постоянно под лупа.

 

Не всичко е до пари, момчета. Но Клоп трябва да го извади от отбора, защото личният му живот му влияе и на играта, а това ще го поставя в още по-лоши ситуации с всички.

Link to comment
Сподели другаде

Е кой е виновен че играе на болкоуспокояващи? Тоя дето не му взима заместник 2 години и го пуска всеки мач...Другите неща като изключим войната са бели кахъри...изневерила му жена му и айде на умирачка...

Link to comment
Сподели другаде

Е кой е виновен че играе на болкоуспокояващи? Тоя дето не му взима заместник 2 години и го пуска всеки мач...Другите неща като изключим войната са бели кахъри...изневерила му жена му и айде на умирачка...

 

Не го защитавам, но не си прав в случая.

Link to comment
Сподели другаде

...И преди това за трите си години на "Анфийлд" Ловрен не убеди, че е нов Бекенбауер или дори Карагър. Напротив, може да се каже, че в най-добрите си дни е средна класа.....

Въпросът е защо след като всички знаем това му бе предложен нов договор с по-висока заплата? Ей тва не мога да го вдяна...Знаеш, че не става, купен е вече, преебал си се, ама защо трябва да си го набиваш пак и то за повече пари за да ти е по-скъпо....

Link to comment
Сподели другаде

Е кой е виновен че играе на болкоуспокояващи? Тоя дето не му взима заместник 2 години и го пуска всеки мач...Другите неща като изключим войната са бели кахъри...изневерила му жена му и айде на умирачка...

Това е доста грешно мислене според мен. Как ще кажеш, че се лигави като се оплаква защото хора нахлуват в дома му и упояват децата му..

Историята му е доста тежка, според мен. Може да не се справя на терена, но на мен винаги ми е гадно за него - как може нашите фенове постоянно да го подиграват, заплашват го с убийства, заплашват децата му и тн. Не мога да повярвам, че това са фенове на Ливърпул. Хора сме преди всичко. Сега и Клоп с такива некоректни коментари все едно Вили Вуцов в А окръжна - ''Аз щях да я вкарам тая". Не мисля че е правилно мениджър да говори така пред медиите. Как това помага на отбора, публично линчуване?!

Link to comment
Сподели другаде

Това е доста грешно мислене според мен. Как ще кажеш, че се лигави като се оплаква защото хора нахлуват в дома му и упояват децата му..

Историята му е доста тежка, според мен. Може да не се справя на терена, но на мен винаги ми е гадно за него - как може нашите фенове постоянно да го подиграват, заплашват го с убийства, заплашват децата му и тн. Не мога да повярвам, че това са фенове на Ливърпул. Хора сме преди всичко. Сега и Клоп с такива некоректни коментари все едно Вили Вуцов в А окръжна - ''Аз щях да я вкарам тая". Не мисля че е правилно мениджър да говори така пред медиите. Как това помага на отбора, публично линчуване?!

 

Е да си сложи охрана бе...тука под път и над път са с охрана хората...живеят в палати в топ квартали...другите хора по гетата кво да кажат. Те се спукаха в Англия да ги обират...И тука по кварталите във Витоша влизат да ги обират докато спят- неприятно е естествено но месеци наред да не се съвземеш

 

Като не му харесва в Ливърпул и не може да се адаптира да се премести. Иначе за подигравките и заплахите си прав- това са глупости..не би трябвало истински фенове да се държат така.

Link to comment
Сподели другаде

И аз не одобрявам такива публични изказвания на треньори. Клоп дълго време се застъпваше за него. Не е готино да кажеш нещо публично, направи го като сте двамата или на разбор на отбора след мача.

 

Иначе изневерите на жена му, станали публично достояние, не са за пренебрегване. Влизането в къщата му и упояването на семейството му пък изобщо. Това са все неща, които ще повлияят на повечето хора. Не ги подценявайте. Както казах и в предишното си мнение, грешката е, че Клоп продължава да го пуска да играе.

Link to comment
Сподели другаде

Напълно съгласен с горното мнение. И не искам да изглеждам, като заслепен адвокат на хърватина. Напротив, виждам че играе слабо и не искам да е титуляр.

Ама какво можем да направим? Клоп го хвали, предложи му мега договора, пуска го титуляр, не купи никой. Всики сме на ясно, че колкото и да е зле хърватина, то Клаван е още по-зле. Гомез да кажем че е още млад, ама аз само като го видя с каква паника и уплаха гледа ми е ясен ..няма да излезе Варан от него.

Link to comment
Сподели другаде

За кое по точно?

 

Дачев по-горе е обяснил, това са неща, които не са за пренебрегване. Пак казвам - не го защитавам, в случая и мениджмънта е с вина защото застрашава отбора със странични неща.

Link to comment
Сподели другаде

На мен Ловрен винаги ми е бил симпатичен , защото си спомням все още изключително ясно как игра през сезон 2013/14 и специално на световното 2014-та, въпреки че отпаднаха. Историята от по-горе я знам от много време, защото я имаше доста отдавна в английските медии, без частта с обира за нея не знаех. За мен лично Ловрен има всички футболни качества за да е защитник на много високо ниво, при правилен треньор и постройка.

 

Напълно съм съгласен, че по-голямата част от представянето му в Ливърпул не отговаря въобще на нивото на клуба ни. Напълно разбирам и, че мнозинството от феновете не им дреме въобще през какво е минал, когато получава толкова пари и се проваля толкова пъти. Ловрен от не знам колко време насам повтаря, че е контузен и едвам играе, но не мърда от титулярното място, очевидно е, че е мъжко, балканско момче и никога няма да октаже да играе, колкото и да го боли.

 

За мен лично кариерата му в Ливърпул е на 99% приключила, но му желая да отиде в отбор и място, където да намери покой и покаже качествата си.

Link to comment
Сподели другаде

Всеки човек има свои проблеми, с които да се справя. Рядко всичко ти е по мед и масло, но когато имаш табота - трябва да я свършиш и то на ниво.

 

Всичко останало сте го написали. Аз Ловрен не го виня толкова, че играе слабо, виня ръководството, че съвсем съзнателно го хвърля на терена на болкоуспокояващи. Ловрен никога не е бил топ класа защитник, но в подобно здравословно състояние няма как да се очакват чудеса от него.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Деян Ловрен (Лион)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...