Jump to content

Деян Ловрен (Лион)


Гост Simply Red

Препоръчан пост

  • Replies 646
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Проблемът на Ловрен е,че е няма никакъв футболен интелект.Един от футболистите с най-малко такъв на ниво ПЛ.Бих го оприличил на Тайтъс Брамбъл.

 

В Лион имаше 5 червени картона за 90 мача.Още от тогава беше спорен трансфер за Саутхемптън.Камо ли за Ливърпул по-късно.

Link to comment
Сподели другаде

Малко са хората, които могат да забравят проблемите си докато играят. Именно това поведение разделя великите от нормалните спортисти.. За това имаме Коби и Родман, вместо МакГрейди и Рондо..

 

 

п.п. Интересно ми е с този широк избор от ЦЗ каква ще ни е постройката до трансферния прозорец..

Link to comment
Сподели другаде

Понеже често тука се обяснява че като плюеш по някой футболист редовно, то това значи че го правиш за отбора и критиката била полезна. Та ето какво правят ИСТИНСКИТЕ фенове на отбора:

https://liverpool.gong.bg/football-sviat/anglia/multimedia/video/fenovete-na-livyrpul-sys-strahotna-iniciativa-v-podkrepa-na-lovren-456635

 

Ето това са истински фенове. Даже и да прави много грешки напоследък, то щом е футболист на Ливърпул се подкрепя докато носи фланелката на отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Докато не изпитам на мой гръб и 10% от това, през което е преминал и преминава Деян (дано не ми се налага), няма да кажа и една лоша дума по негов адрес. Предполагам ви е ясно какво значи да упоят семейството Ви и само по себе си колко е сериозно това. Не знам, аз лично не искам да играе, но и не искам подобни коментари в социалните мрежи към Дидо. За мен не е толкова слаб, колкото го изкарвате.

 

 

f1fc9e640a94d352f5e6a98842cb5897.jpg

 

 

 

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Какво значение имат личните му проблеми на терена? Той става обект на омраза, защото 2ри треньор не може да проумее, че този футболист няма нужните качества да се състезава на толкова високо ниво.

Link to comment
Сподели другаде

Какво значение имат личните му проблеми на терена? Той става обект на омраза, защото 2ри треньор не може да проумее, че този футболист няма нужните качества да се състезава на толкова високо ниво.
Аз съм на мнение, че личните проблеми оказват влияние и на футболистите, защото има една малка подробност - и те са хора. Така както проблемите оказват влияние на нас в офиса (дали сме по-нервни или разконцентрирани), дали на пътя (същите признаци). Деян е на терена 2 часа, на тренировки всеки ден по определено време, но всяка вечер, всяка минута и секунда е баща и съпруг. Е как да не оказва влияние?

 

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Първо - нас изобщо ама изобщо не ни вълнуват личните му проблеми. Не ми е приятел, нито близък, поредния играч на Ливърпул. Искам той да играе силно - ако ли не, въобще не ме интересуват причините за слабата му игра. Ок, това с обира не е приятно, но или го преглъщаш и продължаваш или си чао. Дай сега да ровим из миналото на всеки играч. Преживял войната - мале че страшно, сега вече може да играе цял живот в топ отбор, само защото горката душа е преживяла много. Това са смешки.

 

Второ - Истинските победители почти винаги имат лични проблеми и то немалки. Това никога не ги е правило слаби футболисти, какъвто е Босненеца.

 

П.П. Колкото до заплахите - сигурно 90% от футболистите и 70% изобщо от хората които боравят с интернет са били заплашвани за някакъв вид саморазправа.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vlad

Първо - нас изобщо ама изобщо не ни вълнуват личните му проблеми. Не ми е приятел, нито близък, поредния играч на Ливърпул. Искам той да играе силно - ако ли не, въобще не ме интересуват причините за слабата му игра. Ок, това с обира не е приятно, но или го преглъщаш и продължаваш или си чао. Дай сега да ровим из миналото на всеки играч. Преживял войната - мале че страшно, сега вече може да играе цял живот в топ отбор, само защото горката душа е преживяла много. Това са смешки.

 

Второ - Истинските победите почти винаги имат лични проблеми и то немалки. Това никога не ги е правило слаби футболисти, какъвто е Босненеца.

 

П.П. Колкото до заплахите - сигурно 90% от футболистите и 70% изобщо от хората които боравят с интернет са били заплашвани за някакъв вид саморазправа.

 

Никой не отрича серията му от незадоволителни представяния и никой не отрича грешките му, които ни костваха доста досега. Никой не казва и че отборът трябва да страда заради неговите лични проблеми и никой не казва, че Деян трябва да бъде титуляр вовеки, само защото е имал труден живот. Недей да изкривяваш нещата. Идеята е, че е съвсем възможно слабата му игра да е пряк резултат от трудностите му извън терена, защото и той е човек като всички останали.

 

Казваш, че всички имат проблеми, но не всеки отговор на проблем е идентичен у всички хора. Едни са по-корави и са в състояние да превъзмогнат определени неща, други - не.

 

В крайна сметка изходът за Ловрен така или иначе ще бъде един: трансфер в друг отбор.

 

Мисля, че именно тук се дискутира тази тема преди. Съгласявам се с мнението, че и за Ливърпул като колектив, а и за него самия заедно със семейството му, една подобна раздяла ще бъде оправдана и полезна. Подобни ситуации в никакъв случай не са прецедент, както ти казваш.

 

Иначе ето го отговорът на феновете на отбора:

 

7NiBhSi.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Съгласен съм с почти всичко. Под това да го държим и т.н имах предвид точно това гласуване. Не го приемам. Абсолютно е възможно слабата му игра да се дължи на това - ок, който е запознат с историята на Себастиян Дайслер ще разбере какъв е изхода когато е ранима душа. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vlad

Е, и според мен Салах трябваше да си вземе приза, защото наистина играе на страшно високо ниво и със сигурност египтянинът е най-добрия ни футболист от началото на сезона. Наистина си заслужи наградата, ала съм сигурен, че няма да се разсърди на феновете заради решението им.

 

В същото време не мога и да кажа, че е неправилно хората да изразят подкрепата си към човек, който наистина изпитва трудности в момента. Особено след такава простотия като тая заплаха. Все пак Ловрен продължава да бъде част от Ливърпул.

 

Иначе не знам какво се е случило с Дайслер. Знам само, че написа някаква книга преди време.

Link to comment
Сподели другаде

Е, и според мен Салах трябваше да си вземе приза, защото наистина играе на страшно високо ниво и със сигурност египтянинът е най-добрия ни футболист от началото на сезона. Наистина си заслужи наградата, ала съм сигурен, че няма да се разсърди на феновете заради решението им.

 

В същото време не мога и да кажа, че е неправилно хората да изразят подкрепата си към човек, който наистина изпитва трудности в момента. Особено след такава простотия като тая заплаха. Все пак Ловрен продължава да бъде част от Ливърпул.

 

Иначе не знам какво се е случило с Дайслер. Знам само, че написа някаква книга преди време.

 

Многобройни контузии - депресия - край на кариерата на 27.

 

Футбола си има кирливите ризи като всеки друг голям бизнес и не е за всеки. Когато обаче взимаш по близо половин милион пауна на месец си наясно с рисковете. Ако не те кефи и не можеш да го правиш - спираш и правиш нещо което те кара да си щастлив. Simple as that.

 

Да спираме до тук, че досадих на хората вече. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vlad

Многобройни контузии - депресия - край на кариерата на 27.

 

Футбола си има кирливите ризи като всеки друг голям бизнес и не е за всеки. Когато обаче взимаш по близо половин милион пауна на месец си наясно с рисковете. Ако не те кефи и не можеш да го правиш - спираш и правиш нещо което те кара да си щастлив. Simple as that.

 

Да спираме до тук, че досадих на хората вече. :)

 

Така е. В крайна сметка той най-добре знае какво му е и най-добре знае как да се справи със създалата се ситуация. Предстои да видим как ще се развият нещата с хърватина.

Link to comment
Сподели другаде

Първо - нас изобщо ама изобщо не ни вълнуват личните му проблеми. Не ми е приятел, нито близък, поредния играч на Ливърпул. Искам той да играе силно - ако ли не, въобще не ме интересуват причините за слабата му игра. Ок, това с обира не е приятно, но или го преглъщаш и продължаваш или си чао. Дай сега да ровим из миналото на всеки играч. Преживял войната - мале че страшно, сега вече може да играе цял живот в топ отбор, само защото горката душа е преживяла много. Това са смешки.

Аз лично приемам всеки играч на Ливърпул като по-близък от всеки друг играч по света. Не ме интересува Рууни, но ме интересува Ловрен. Примерно. Не ме интересува Погба, но ме интересува Салах. Сещаш се накъде бия. Но това съм аз, ти си друг човек, всеки вижда нещата различно.

Колкото до изходът - трансфер извън Англия. Това според мен ще се случи януари.

Link to comment
Сподели другаде

Аз лично приемам всеки играч на Ливърпул като по-близък от всеки друг играч по света. Не ме интересува Рууни, но ме интересува Ловрен. Примерно. Не ме интересува Погба, но ме интересува Салах. Сещаш се накъде бия. Но това съм аз, ти си друг човек, всеки вижда нещата различно.

Колкото до изходът - трансфер извън Англия. Това според мен ще се случи януари.

 

А мен нито ме интерсува Руни как се чувства , нито ме интересува Ловрен как се чувства , мен ме интересува как се представя Ливърпул , и на кое място в класирането. Има играчи на Отбора ми , които винаги ще ме интересуват как са, Джерард , Роби, Сунес, Ръш , Хупия , Каут .... и да не изреждам, но Ловрен не е част от тях и едва ли ще стане.

Сигурно и Балотели ти е бил на сърца, както и Кончески или Ел Хаджи Диуф , твой избор , ама не ни карай да съчувстваме на всеки само и защото е попаднал в отбора , например Маркович , както написа един колега , верен до гроб.

Link to comment
Сподели другаде

Да, сега ако сравняваш какво е дал Ловрен за клуба и какво Лазар, ще се наложи да не се съглася. Колкото и да е грешил (то футболът е спорт на грешките), той е играч на тоя отбор и дава каквото може. А какво не може, вече не е негова вина, а на тези, които са го довели. Аз съм сигурен, че дава всичко от себе си и това ми стига. Просто на тоя етап не е добре и за него, и за отбора да играе. Онзи сезон (първият на Клоп), Ловрен беше машина. А Лазарчо никога не бил и не е дал кой знае какво за отбора.

Както и да е, лесно е от нашата страна. Според мен никой от нас не е преживял колкото него, ако има някой ветеран от Втората световна война - да ме извини.

Link to comment
Сподели другаде

Да, сега ако сравняваш какво е дал Ловрен за клуба и какво Лазар, ще се наложи да не се съглася. Колкото и да е грешил (то футболът е спорт на грешките), той е играч на тоя отбор и дава каквото може. А какво не може, вече не е негова вина, а на тези, които са го довели. Аз съм сигурен, че дава всичко от себе си и това ми стига. Просто на тоя етап не е добре и за него, и за отбора да играе. Онзи сезон (първият на Клоп), Ловрен беше машина. А Лазарчо никога не бил и не е дал кой знае какво за отбора.

Както и да е, лесно е от нашата страна. Според мен никой от нас не е преживял колкото него, ако има някой ветеран от Втората световна война - да ме извини.

Конов , с извинение, че се отклонявам, не познаваш 99,9% от хората тук, още по малко знаеш за живота им .

Не генерализирай . Сигурен съм , че тук има бая хора , които са преживели много повече от Ловрен , без да им е заплатено дори, познавам няколко такива тук.

Link to comment
Сподели другаде

...

Колкото до изходът - трансфер извън Англия. Това според мен ще се случи януари....

По-скоро ще си седи при нас докато му изтече договора. Кой извън Англия ще му даде близка заплата до сегашната? Ако това се случи да се направи петиция Клоп да му поеме разликата за да не се депресира допълнително Ловрен.

 

 

...Онзи сезон (първият на Клоп), Ловрен беше машина.....

Tова съм го пропуснал....явно е имало някакъв алтернативен сезон инкогнито, дето не са го давали по телевизията..

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Деян Ловрен (Лион)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...