Jump to content

Деян Ловрен (Лион)


Гост Simply Red

Препоръчан пост

 

 

Когато обаче взимаш по близо половин милион пауна на месец си наясно с рисковете. Ако не те кефи и не можеш да го правиш - спираш и правиш нещо което те кара да си щастлив. Simple as that.

 

Да спираме до тук, че досадих на хората вече. :)

Съгласен!

А само да попитам какви рискове има във футбола? Играе в Могадишу ли? Били го упоили - с тая заплата да си беше сложил СОТ! Наш Деянчо, за един месец, получава повече парички, отколкото 95% от списващите тук ще изкарат през целия си живот! Като няма психика да рита топчица, да иде да пасе овчици! Там пък ще го е страх от вълци... То няма угодия! На калпавия водорасъл водолаза му е виновен!

Бих го разбрал, ама да застане пред медиите и да заяви: "Мен ме е срам от поведението ми на терена откакто съм в Ливърпул! Всичко, каквото съм получил като заплати, го дарявам за /избира си някаква смислена кауза/! Достатъчно ми е, че ми дадоха възможност да ритам топка на Анфилд, че ме даваха по телевизията с екипа на Ливърпул, че ме храниха без пари, живеех безплатно в палати, обиколих цял свят без пари с тоя Ливърпул, пък хората за това си плащат, пишат статии за мен!!! и т.н."

Аз ако бях на негово място щях така да се засрамя от тези лигави статийки и писания, че щях да дам едно интервю на тема "Случват ми се нормални неща, като на всички хора, просто толкова си мога като футболист!"

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 646
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Абсолютно в десетка е последното ти изречение.

 

Колкото до @GodLike - бате, няма как да приема тоя човек за наш при положение, че освен гола срещу Дортмунд, ни е дал само ядове, допуснати голове и загуби. Па ако ще и в Аушвиц да е лежал. Лазар наш ли е ? Или Бруно Шейру? Или Поулсен? Уважение и любов се печелят, не се получават само защото някой те е докарал в тоя отбор. Наши са Джейми, Стиви, Шаби ако щеш даже и Лукас и Шкъртел... Това е моето виждане пичаги :)

Link to comment
Сподели другаде

Личното ми мнение е , че това е абсолютна глупост. Даже малко и налагане на мнение ми идва.

Как може да избереш най-слабо представилият ти се играч за играч на месеца (след като заради него си загубил мач или точки примерно) и така да му повдигнеш духа?!?!?

Ама мотивация за него, ама да му вдигнем самочувствието , ама тва, ама онова. Египтянина се скъса да вкарва ( и да изпуска де :) ) да тича, всеки мач от месеца ни бе МОТМ , стана втори Амон Ра в родината си, ние видиш ли избираме Ловрен, който (не само през този месец) не знае "от кой отбор е"

Никога не си позволявам да обиждам играчи или треньори на отбора (не го правя и сега ), но в случая е малко прекалено.

Много вярвате на сърцераздирателни статии и подобни за войни, грабежи и убийства. Всъщност всеки да вярва и разбира както си иска положението (не случайно споменах (тук или другаде , не помня сега) , че Динко, уважаван от мен журналист и мой приятел се е поизхвърлил , както междувпрочем прави не от скоро . Особенно със африканчетата или ю.американчетата дето тичали по 16 км. на ден да отидат на тренировки ................ в 21 век)

Та малко се увлякох, ама е несправедливо (за това и не гласувах в този шарж).

Както и да е , да е жив и здрав Ловрен, но аз си споделям мнението, че той няма място в този (а и всеки отбор със претенции за нещо).

Да го продават или да седи резерва. Като няма психика , що взима по 100 палки на седмица , да взима по 5.

За мен ТЕ не му помагат по този начин

 

Избраха Ловрен за играч на месеца в Ливърпул

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно в десетка е последното ти изречение.

 

Колкото до @GodLike - бате, няма как да приема тоя човек за наш при положение, че освен гола срещу Дортмунд, ни е дал само ядове, допуснати голове и загуби. Па ако ще и в Аушвиц да е лежал. Лазар наш ли е ? Или Бруно Шейру? Или Поулсен? Уважение и любов се печелят, не се получават само защото някой те е докарал в тоя отбор. Наши са Джейми, Стиви, Шаби ако щеш даже и Лукас и Шкъртел... Това е моето виждане пичаги :)

 

Ами наши са ве братле. Може да са грозни, ама са наши. Втората групичка дето си я споменал са просто с по-различен статус в "семейството".

Link to comment
Сподели другаде

Имаше една дискотека едно време, която се водеше "квартална", въпреки, че не беше в моя квартал. Та, там са ставали толкова боеве между съкварталци, че бяха предложили да снимат един епизод на Рамбо в нея. Дойдеше ли обаче някой чужд, всички съкварталци ставаха като един. Ей Богу, виждал съм го това, двама се маризят и след 10 мин скачат на главата на един "чужд" за дето погледнал приятелката на някакъв от компанията.

 

Дали харесваме или не даден футболист е ирелевантно в някои ситуации. Аз също смятам, че Ловрен вече не е за нашия клуб, но няма да спра да го подкрепям пред другите(чуждите). Просто. Защото. Е. Наш. Футболист. А, аз съм си настроен по малко по-старите разбирания, че отбора(играчите), феновете и треньора ТРЯБВА да са едно!

Честно, не можах да разбера примера ти.

Какво значи да го подкрепяме и каква връзка имат тука "чуждите". Че то никой чужд не напада Ловрен за да го браним, те другите ни се подиграват. И какво значи, че не го подкрепяме - всеки (дори и аз) го подкрепя когато играе: искаме да се представи добре, да не прави грешки, ако може да вкара както срещу Дортмунд....Ловрен получава пълната 100% подкрепа на терена както всеки един друг с червената фланелка. Аз не си спомням някой да го е псувал и освирквал както примерно става по БГ терените.

Link to comment
Сподели другаде

Съгласен съм напълно със Скарфейс в този случай. Дори смея да твърдя, че ако бях в ситуацията на Ловрен щеше да ме е срам да взема тази награда или просто щях да я взема, за да я дам лично на Салах. Според мен тази класация е обидна към Салах заради играта, която показва, и е обидна и за Ловрен. Та тая класация му казва ти си провал ама щото си наш и си ранима душа ето ти една награда.

Link to comment
Сподели другаде

Абе и аз не съм съгласен , ама пък другите ще кажат....Истинските фенове трябва да подкрепяме играчите си.

Иначе не сме фенове , а сега де ?

Иначе тези думи , че бил наш и ще го подкрепяме (пред чуждите) , и на мен ми се видяха като забавни , от де ги измисли колегата , не знам , ама поздравления. :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Това с анкетата е пълна пародия. Лично аз, ако бях на мястото на Ловрен, знаех си, че съм играл трагично и ми дадат такава награда, щях да помисля, че нарочно го правят, за да ми се подиграят. Няма да се учудя хърватина да бъде взет още повече на подбив заради наградата. Вече съвсем друг въпрос е, че мнооого отдавна трябваше да бъде махнат от Ливърпул, заради футболисти с подобни качества ще се чака още 30 години за титла.

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно в десетка е последното ти изречение.

 

Колкото до @GodLike - бате, няма как да приема тоя човек за наш при положение, че освен гола срещу Дортмунд, ни е дал само ядове, допуснати голове и загуби. Па ако ще и в Аушвиц да е лежал. Лазар наш ли е ? Или Бруно Шейру? Или Поулсен? Уважение и любов се печелят, не се получават само защото някой те е докарал в тоя отбор. Наши са Джейми, Стиви, Шаби ако щеш даже и Лукас и Шкъртел... Това е моето виждане пичаги :)/>

Надявам се примера ми да се разбере по правилния начин: твоята жена, предполагам като всяка друга, понякога ти вдига нервите, нали? Наричаш ли я, въпреки това "моята жена" или "жена ми"?

 

Скарфейс@

Точно такива неща отличават Нашия клуб от всички останали. Аз ако съм на мястото на Ловрен ще се просълзя яко и в следващия мач ще съм готов да умра там на игрището, ама ще дам всичко от себе си. Вече дали това всичко е достатъчно е друга тема.

Link to comment
Сподели другаде

Имаше призив да се гласува така, след заплахите за убийство на семейството му. Цялата работа не е заради слабата му игра, видиш ли да го поощрят, а заради тези закани и така феновете да покажат, че са зад него в този кофти момент. Знам, че предвид скорошното му представяне, тази награда не се връзва, но така са решили част от феновете.

Link to comment
Сподели другаде

Може пък да вземе да се вдъхнови от тая награда и да заиграе по-добре... кой знае :)

Аз знам. Не получаваш талант и подготовка от една награда. Както казаха колеги по-горе, трябва супер ама супер пораженец да си, да ти дадат награда защото си слаб и ти да я вземеш присърце.

Надявам се примера ми да се разбере по правилния начин: твоята жена, предполагам като всяка друга, понякога ти вдига нервите, нали? Наричаш ли я, въпреки това "моята жена" или "жена ми"?

Емич, аз ще ти продължа примера за да можеш и ти да ме разбереш. Когато жена ти е накадърна, не ходи на работа, в къщи като се приереш е пълна мизерия, котката е оакала цялата къща защото тоалетната и не е чистена от 3 месеца, чиниите в мивката са по-високи от Емпайър Стейт Билдинг, всички комшии ти се смеят заради нея - ТЯ ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ЛИ ДА Е ТВОЯ ЖЕНА САМО ЗАЩОТО Е ТВОЯ? И КОЛКО ВРЕМЕ ЩЕ Я ТЪРПИШ.

Link to comment
Сподели другаде

Ако аз живея в държава която не може да ме защити от такива кретени, а и аз не мога да се защитя предвид парите които да кажем имам, ще се махна от нея на секундата, без значение дали съм футболист или лекар или тн...не мога да си обясня там няма ли полиция...То при нас не се случват подобни тъпни но там са ежедневие...

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Може да има дело срещу него за лъжесвидетелство. Сега върви разследване.

май първоизточника е

 

http://www.index.hr/...cu/1015955.aspx

 

но го пише и на много други места вчера и днес, на английски и български даже.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Ловрен с много силни думи след мача и значението на капитанската лента за него.

 

Lovren: Being Liverpool captain was an honour

 

Dejan Lovren gave an emotional description of the experience of captaining Liverpool in Sunday's thriller with Manchester City – one he 'will never forget'.

 

The centre-back was handed the armband by Jürgen Klopp for a game that delivered on the pre-match expectations as the Reds claimed a sensational 4-3 win over the previously unbeaten Premier League leaders.

It was an honour Lovren was delighted to accept on a day that will be remembered fondly for years to come. “It was a dream come true,” he told Liverpoolfc.com.

“It was something I will never forget in my life. Maybe only once I will wear it but that’s enough. It’s a great honour to represent a club like Liverpool.”

 

dejanlovren06

 

There are no words to describe how proud, honoured and privileged I feel to have captained this incredible club today. And what a game! Brilliant performance from the lads! <strong>❤️</strong>

Link to comment
Сподели другаде

Личеше му, че лети - игра перфектно, до третия гол на Сити, където сбърка той на два пъти. Просто му липсва много, много малко да стъпи на следващото ниво, което е нужно за Ливърпул, а има всички качества, явно просто психически не може да издържа и да е постоянно на най-високо ниво.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен Ловрен игра много добре и не може да се имат претенции към представянето му.Смятам, че конкуренцията в защита ще го накара всеки път като играе да дава най-доброто от себе си.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Деян Ловрен (Лион)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...