Jump to content

Деян Ловрен (Лион)


Гост Simply Red

Препоръчан пост

  • Replies 646
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

. Друг въпрос е дали не си увеличава сам напрежението върху себе си преди финала, но както и да е . Браво на Деян, да продължава все така и дано е изчистил моменти завинаги, в които ''изключва'' и прави тъпотии.

 

Това исках да подчертая и особено първото изречение

Link to comment
Сподели другаде

Това, което казва са факти. Took се използва не само в буквален превод /собственоръчно ни е завел/, ами и че е бил част от отбора на Ливърпул. Отделно си прави доста добро първенство и определено е сред най-важните играчи на Хърватите. Жалко е, че хората още плюят по него, при положение че направи доста силен сезон и той точно това отбелязва. Ако финал в ШЛ и финал на СП не са мерило за класа, то не знам какво е.

 

Абе, току що слушах един скаузър с голям канал в ютюб как го разбира това "туук" . И човекът го разбира като, че Ловрен иска да каже, че е с основна заслуга Ливърпул да стигне финал. Е, сори, ама нe си с основна заслуга. Това "туук" може да се каже за мениджър или за Салах и тн, ама Ловрен... Той обича да плямпа, поне можеше да чака преди финала. Никой не го счита за топ защитник, така че не мисля, че и той си вярва това, което каза.

Link to comment
Сподели другаде

Ловрен е от играчите ,които както могат да направят силен мач , така и да те предадат и провалят, тогава когато не трябва. В същата графа е с Морено и Кариус.Ако не е единият ще е другият... А що се отнася до Хърватия, те са на финал въпреки Ловрен.

Link to comment
Сподели другаде

Ловрен е от играчите ,които както могат да направят силен мач , така и да те предадат и провалят, тогава когато не трябва. В същата графа е с Морено и Кариус.Ако не е единият ще е другият... А що се отнася до Хърватия, те са на финал въпреки Ловрен.
Въпреки него? Обоснови се, моля. Защото Деян Ловрен прави доста добър турнир. Но ти ще да си поредния спец тук, който вижда повече от останалите

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Ловрен е от играчите ,които както могат да направят силен мач , така и да те предадат и провалят, тогава когато не трябва. В същата графа е с Морено и Кариус.Ако не е единият ще е другият... А що се отнася до Хърватия, те са на финал въпреки Ловрен.

 

Изказването на Ловрен, че е един от най-добрите в света, и на мен ми идва малко в повече, на фона на конкретни изяви през миналия сезон. Тук надали има 2 мнения. Но последните 4-5 месеца е много солиден. А на Хърватия им е най-добрият защитник на това световно и един от лидерите на този отбор. Направи ми впечатление, че се гърби и да ги командори останалите в дефанзивен план. Не че съм нещо разбирач, ама като цяло мнението ти стои доста наизуст. :)

Link to comment
Сподели другаде

Изказването на Ловрен, че е един от най-добрите в света, и на мен ми идва малко в повече, на фона на конкретни изяви през миналия сезон. Тук надали има 2 мнения. Но последните 4-5 месеца е много солиден. А на Хърватия им е най-добрият защитник на това световно и един от лидерите на този отбор. Направи ми впечатление, че се гърби и да ги командори останалите в дефанзивен план. Не че съм нещо разбирач, ама като цяло мнението ти стои доста наизуст. :)

Дали е наизуст е твое мнение ,но не необходимо да си голям разбирач за да се види,че защитата на Ливърпул се стабилизира след идването на ВВД.Статистиката също подкрепя мнението ми.И ако някой трябва да каже ,че е довел Ливърпул до финала на ШЛ, това най-малко трябва да е Ловрен.
Link to comment
Сподели другаде

Въпреки него? Обоснови се, моля. Защото Деян Ловрен прави доста добър турнир. Но ти ще да си поредния спец тук, който вижда повече от останалите

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Знаеш ли защо няма да се обоснова въпреки ,че мога да дам доста примери за играта на Ловрен дори от това световно.Защото си поредният философ не търпящ чуждо мнение.Последното ти изречение показва твоето предубеждение,така че каквото и да напиша е все тая.Иронията запази за себе си.Чао ,без лоши чувства.
Link to comment
Сподели другаде

Абе и BMW M4 да е с една спукана гума трудно ще върви...така и при защитата...може да не си много лош ама около теб ако са слаби и ти ще изглеждаш слаб...особено ако се опитваш да покриеш грешките на околните.

Link to comment
Сподели другаде

Дали е наизуст е твое мнение ,но не необходимо да си голям разбирач за да се види,че защитата на Ливърпул се стабилизира след идването на ВВД.Статистиката също подкрепя мнението ми.И ако някой трябва да каже ,че е довел Ливърпул до финала на ШЛ, това най-малко трябва да е Ловрен.

 

Не знам що намесваш Ван Дайк тука, не виждам аз или някой друг тука да отрича положителното му влияние върху цялата защита. Наизуст са ти приказките за световното, където хърватинът си се представя отлично.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам що намесваш Ван Дайк тука, не виждам аз или някой друг тука да отрича положителното му влияние върху цялата защита. Наизуст са ти приказките за световното, където хърватинът си се представя отлично.

Не желая да издребнявам изобщо ,но ти говориш за няколко месеца назад.Та по тази причина напомних за ВВД и неговото влияние върху нашата защита.
Link to comment
Сподели другаде

Не желая да издребнявам изобщо ,но ти говориш за няколко месеца назад.Та по тази причина напомних за ВВД и неговото влияние върху нашата защита.
Щеше да има дори минимална логика, ако ВВД му беше партньор и в националния отбор. Уви, нещата не стоят точно така.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Деян Ловрен (Лион)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...