Jump to content

Деян Ловрен (Лион)


Гост Simply Red

Препоръчан пост

  • Replies 646
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Аз ще го запомня с гола срещу Дортмунд, който дори вдигна сакати хора от инвалидните колички. :doubleup:

 

И с голямото сърце - струва ми се един от най-духовитите фенове и изобщо големи хора в тима след Анди и Мили. Все пак заради минусите в качествата отдавна трябваше да го няма. Пожелавам му да продължи с титлите в Русия.

Link to comment
Сподели другаде

И ако сега не вземем централен защитник ще е самоубийствено.. оставаме с Гомес, ВВД и Матип. Ама като знам извратения вкус на Клоп сигурно ще върне Натанаел Филипс и той ще ни е четвъртият защитник :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Ама като знам извратения вкус на Клоп сигурно ще върне Натанаел Филипс и той ще ни е четвъртият защитник :sarcastic:

 

Честно казано и на мен ми мина подобна мисъл.Ама ше видим какво ще стане.

Иначе пожелавам успех на Ловрен.Имаше своите добри и своите лоши моменти в отбора.Към него нямам лоши чувства, никога не е мрънкал и се е отнасял с уважение към клуба.Това си е рядко срещано явление при наемници в съвременния футбол.

Link to comment
Сподели другаде

За Ловрен в руски спортен сайт

 

Главный вопрос — мотивация Ловрена. Насколько ему быстро удастся переключиться с АПЛ на РПЛ? Не приедет ли Деян в Россию лишь за деньгами? Но, безусловно, игрок такого уровня станет серьёзным усилением для «Зенита»

 

По неофициална информация, Иванович /36/, е вземал заплата от 3,3 млн евро/год плюс бонуси, а 31-год. Ловрен се е съгласил на 2,5 млн плюс бонуси.

Link to comment
Сподели другаде

Симпатяга,но слабичък(несигурен),който въпреки това даде своя дан за отбора.Чувствата ,който се преплитаха в мене след гола му срещу Борусия са може би в топ 3 за мен(ако може да се дават класация на чувства въобще)

Ако за Клайн беше ясно,че не е никаква алтернатива последните 2 календарни години,то Ловрен беше опция,която сега я няма.Почти съм сигурен,че ще има транфер тип Клаван.Човек с опит,но който няма да мрънка за титулярно място.

Link to comment
Сподели другаде

И ако сега не вземем централен защитник ще е самоубийствено.. оставаме с Гомес, ВВД и Матип. Ама като знам извратения вкус на Клоп сигурно ще върне Натанаел Филипс и той ще ни е четвъртият защитник :sarcastic:

 

Сега се върни и погледни таблицата /има си някакви цифрички там - голове, ала - бала/ и пак се замисли за защитата ... Защото Ловрен не беше от кой знае каква помощ този сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Сега се върни и погледни таблицата /има си някакви цифрички там - голове, ала - бала/ и пак се замисли за защитата ... Защото Ловрен не беше от кой знае каква помощ този сезон.

Факт, но според теб сериозно ли е да останем с трима централни защитници за цял сезон? При положение,че Матип и Гомез се контузват често.А другият сезон може и да нямаме късмета ВВД да е здрав през цялото време, така че един защитник си ни трябва , както и да го погледнем пък било то само и като бекъп вариант,а не някаква световна класа.

Link to comment
Сподели другаде

Факт, но според теб сериозно ли е да останем с трима централни защитници за цял сезон? При положение,че Матип и Гомез се контузват често.А другият сезон може и да нямаме късмета ВВД да е здрав през цялото време, така че един защитник си ни трябва , както и да го погледнем пък било то само и като бекъп вариант,а не някаква световна класа.

 

Е как трима- а Нат Филипс, а Сеп Ван Дер Берг, а Кияна Хувер?

Link to comment
Сподели другаде

Тренера си е умен, ама...

При спечелена титла още през зимата ей така си отпаднахме безславно от всички други турнири, отказах е се от всички възможни рекорди и т.н. Като отворим темите след мача за тази шампионска година прави впечатление, че 60-70%от мачовете "предишната година или при Роджърс" ги губехме. Та не е като да перфектно. От високо се пада най-тежко, а лично аз искам да се качим още по-високо, понеже съм максималист.

Във форумите ние си при казваме, разменям идеи се подкрепяме. Мениджмънта не чете форуми, но най-вероятно някой в клуба го прави и докладва настроенията. Докато бием, всичко е прекрасно. Може и да не купуваме, даже е по-добре да налагаме младите. Защо не?! Докато печелим всичко е супер!

Link to comment
Сподели другаде

От високо се пада най-тежко, а лично аз искам да се качим още по-високо, понеже съм максималист.

 

Дам, според мен няма как да се качим по-високо от това без трансфери. За мен ще е огромна грешка отборът да остане така, да не говорим, че широчината му ще намалее.

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм против трансфери тип "да се въртят парите". Тип Шакири-такъв футболист за такива пари. По-добре тип Ван Дайк- трябва ми този и това е! Има и вариант за недооценени като Вайналдум и Робъртсън, ама това не винаги се получава, даже по-скоро не. Ръководството не би развързало кесията-искам този май няма да се получи. Остават другите две варианта, като типа Шакири е безсмислен.

От друга страна има някои дечурлига с качества. Покрай чичовците може и те да се развият, стига да им се дава шанс.

Отборът още има потенциал поне да задържи нивото. Някои могат и да го вдигнат-Сала, Окс, Кейта, евентуално Минамино. Други сигурно ще върнат малко.

Има и обещаващи дечурлига, които могат да се развият покрай чичковците.

Много зависи. Челси и Манчо се подсилват, може да е борба с 3-4 отбора.

Аз от години искам да имаме план Б, с централен нападател, но Клоп си е настрои отбора за този стил и това е /ако ще е Ориги, ще е на крилото! /.

В заключение : по-скоро трансфер/и няма да има. Според мен и не са нужни-Клоп така и така играе с 13-14 футболисти и смяна само при смъртен случай!

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Former Liverpool defender Dejan Lovren offers shelter to 16 families at his hotel in Croatia following devastating earthquake near Zagreb

 

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-9096231/Dejan-Lovren-offers-shelter-16-families-hotel-Croatia-earthquake.html

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Деян Ловрен (Лион)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...