Jump to content

Деян Ловрен (Лион)


Гост Simply Red

Препоръчан пост

Гост HaTeR

След Маркович , вторият ни най-добър трансфер според мен . Останалите трансфери не мисля , че е мястото тук да ги коментирам . Желая му успех , Сотон останаха без играчи кой е следващият ? Шнейдерлин и Родригес?

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 646
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Liverpool-Angel

май само аз не съм щастлив от този трансфер .......... и причината не е цената.

Дано греша

Не си само ти.......

Аз не съм щастлив от нито един от летните трансфери, не само от този.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Podlecii

За някакви визови проблеми остава на Острова. Ще тренира с у-21

 

Поредната тъпотия тоя джам,баси

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост Niki_bs

През целия мач вика по терена, маха със ръце, за да изтегля защитата напред... Излезе все едно не му е първи мач за Ливърпул, а номер 100. Looks promising...

Абсолютно съгласен,само мога да добавя и правилно позициониране.Може би заедно с Коутиньо са играчи на мача.
Link to comment
Сподели другаде

Гост MakEto

И на мен ми направи впечатление това, освен добрата му игра като цяло. Много говореше и ръководеше защитата !

При гола му имаше един момент, в който се бъзикаха със Стъридж нещо ..и накрая Ловрен (в кръга на шегата) му каза "aah fuck off" доколкото видях :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост ShaDoW_HuN7eR

И на мен ми направи впечатление това, освен добрата му игра като цяло. Много говореше и ръководеше защитата !

При гола му имаше един момент, в който се бъзикаха със Стъридж нещо ..и накрая Ловрен (в кръга на шегата) му каза "aah fuck off" доколкото видях :D

 

Дани май му казва, че е пипнал топката леко преди да влезне (голът е негов). :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост kumarmd

Ловрен отказал по-добри оферти, за да играе в Ливърпул

 

Хърватският национал Деян Ловрен е отхвърлил няколко много по-добри оферти от финансова гледна точка, за да премине в Ливърпул, обяви самият защитник след първата си победа в официален мач с червения екип. "Много добре знам колко голям клуб е Ливърпул и искам да постигна успехи именно тук. Брендън Роджърс също е много добър специалист, който събра отбор от великолепни таланти, страхотни играчи. Миналия сезон те показаха на какво са способни, а аз вярвам твърдо, че ще го направим и сега", добави хърватският защитник на Ливърпул. Както е известно, Ловрен беше привлечен с трансфер от Саутхамптън на стойност около 20 милиона британски лири.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Еха... някой е давал на Саутхямптън повече от 20 млн за него? Някой му е давал по-голяма заплата? Да не са го искали Байрямите или парца, бе...

Link to comment
Сподели другаде

Гост drakson

Барселона се спрягаха като фаворити, но основно от вестници като Мирър и Метро. После се появиха Арсенал с техния double swoop за 30мил. паунда на Шнайдерлин и Ловрен. В тоя момент и Тотнъм ги сложиха в кюпа и преди да се завихри голямата драма, Ловрен излезе с думите, че откакто играл на Анфийлд и вкарал гола, искал да заиграе в Ливърпул и публиката да стои зад него. Общо взето вероятно имаше интерес от другите отбори, но той рано-рано си призна желанието. Затова феновете на светците толкова го плюят вече.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Деян Ловрен (Лион)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...