Jump to content

Деян Ловрен (Лион)


Гост Simply Red

Препоръчан пост

Гост Prospero

Абе и аз бях скептичен към него, но той ме хвърли в пета глуха с играта си до сега. Още с идването му бе обявен за Лидер на защитата. Да, ама лидер се става, извоюва се. Не се обявява. Защото виждаме какво става. Явно ще се налага, докато не си паснат с Мартин. Дано само да стане по-бързо и да не страдаме много от това. За сега се измъкваме по тънката лайсна, но няма да е винаги така.

 

П.С. И, да, с Агер бяхме по-добре в защита. Пак ужасяващи, но по-добри.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 646
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Гост m1s71k

Някой забелязал ли е, че всеки път като Ловрен тръгне да изнася сам топката, минава центъра подава я на противниковия отбор и следва контра. Лошо ми става като го гледам с червената фланелка. Не знам какво трябва да стане, за да седне на скамейката - може би да си вкара три автогола и да си изкара червен картон.. в няколко последователни мача.

Link to comment
Сподели другаде

Гост powerslave

Хърватинът е най-несъстоятелния ЦЗ обличал екипа на Ливърпуул!

 

Нищо повече няма да напиша за него нито добро нито лошо.

Link to comment
Сподели другаде

Гост blunt

Мда,Брендън за попълненията в защитата няма грам,ама грам оправдание.Докато за халфа и нападение може да се каже,че не можем да се борим финансово за някои от топ целите ни,то специално за защитници може да погледнем защитниците,привлечени последните 3-4 сезона от топ отборите в Англия и преспокойно да кажем,че почти всичките са ни (били) по джоба.

 

Особено като се вземе предвид какви суми дадохме за Ловрен и Сако и каква заплата се дава на един от най-слабите ни играчи последните сезони - Джонсън.

 

Така,че тук не може да се каже - "О,ама ФСГ ограничава Роджърс за заплатите,затова не можем да купим Хумелс,Тиаго Силва и тн".Като гледам другите отбори в Англия също не купуват такива.

Тоест,съобразявайки се с политиката на собствениците ни,ние можехме да си позволим(в момента на преминаването им в настоящите си отбори),ако ни е приоритетна цел за защитник, всеки играч на Тотнъм в сегашния им отбор.Защитниците на Арсенал също.На Манго защитниците без Шоу(той пък и големият играч ...).Играчи като Кейхил и Азпиликуета също,за Ф.Луиз признавам ФСГ едва ли щяха да одобрят такъв трансфер.От Сити всеки от защитници без Мангала биха ни били достъпни финансово,в момента.За бедняците от Евъртън няма смисъл да се споменава.

 

Така,че изцяло вина не само,че ни е куца защитата,ами,че изпълнителите в нея може би въобще не са на необходимото ниво,е на Роджърс.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост kukuchev711

Другият флоп. От този по-голям мисля, че няма. С Алън се борят за тая позиция, ама първият поне ни залъга в първите няколко мача, че може да стане нещо от него. А този хърватски ********* още от първия мач почна с глупостите. OUT

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Е чакай де. Все още една две ще изчисти. Така цената ще падне до поносимо ниво, по 4-5 млн на свястно изчистване. Търпение, нов играч е все пак.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Davidkov

Днес пресата на Острова залива с критики този хърватски юнак. От началото на сезона е трагикомичен, а върха на сладоледа беше нескопосаната игра при гола на Перси. Този става само за лидер в Туитър и за модел на марката Ръсел Браун.

Link to comment
Сподели другаде

Гост oZZy

На Рафата Кийн и Акуилани му изядоха хляба, на Брендо - Ловрен и Балотели. Лошото е, че реално нито един централен защитник в нашия отбор не става за титуляр и ако дойде някой треньор, който ще обърне внимание на пропуските ни в защита (надявам се), ще трябва пак да се вади кеш за нови, а наличните да се чудим какво да ги правим.

 

П.С. Не мога да се сетя, Ловрен със Сако играл ли е в двойка? Аз очаквах това да са ни титулярите, все пак са най-скъпи и млади, а то какво стана - единия потъна в забвение, другия прави мазало.

Link to comment
Сподели другаде

Гост MakEto

 

П.С. Не мога да се сетя, Ловрен със Сако играл ли е в двойка? Аз очаквах това да са ни титулярите, все пак са най-скъпи и млади, а то какво стана - единия потъна в забвение, другия прави мазало.

Като бихме 3-0 Тотнъм
Link to comment
Сподели другаде

Гост sinner

В този мач с Тотнъм видяхме и единствен път Балотели и Стъридж,не беше никак лошо.

Днес четох някъде,че една от причините за слабата игра на Ловрен е езиковата бариера,не можел да си комуникира най-вече с испанчетата...

Link to comment
Сподели другаде

Гост m1s71k

Абе в мача с Тотнъм имаше толкова безхаберни изпълнения в защита, ако имаха някой сносен футболист отпред резултата щеше да е друг. Ловрен има един единствено приличен мач - контролата с Борусия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

Днес четох някъде,че една от причините за слабата игра на Ловрен е езиковата бариера,не можел да си комуникира най-вече с испанчетата...

Това е абсурдно като твърдение. Миналата година Ловрен отново играеше в Англия, в по-слаб отбор, но се представяше отлично. А партньорът му в отбрана бе португалец...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Това е абсурдно като твърдение. Миналата година Ловрен отново играеше в Англия, в по-слаб отбор, но се представяше отлично. А партньорът му в отбрана бе португалец...

 

Доста силно твърдение.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Деян Ловрен (Лион)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...