Jump to content

Деян Ловрен (Лион)


Гост Simply Red

Препоръчан пост

  • Replies 646
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Това че в момента Джо Гомес играе супер, не означава, че Ловрен не ни е нужен. Нужен ни е и още как. През сезона ще изиграем 50+мача най-вероятно,а Гомес и ВВД не са машини, за да играят във всеки един мач.

Откакто дойде холандеца, Ловрен също повиши нивото си. В ШЛ изнесе супер мачове пролетта и това, че няма 3 мача подред без фрапантна грешка е нечия фантазия.

Link to comment
Сподели другаде

Да..прав си....от гледна точка на бройката ще е нужен.Аз за това исках да се продаде и да се вземе нов защитник на негово място.Още се смея как уцели в главата Милнър за гола на Рома.А многото ситуации ...в които той е дупка е след това за наша радост не става гол за противника ..няма да ги коментирам.Да бъда по точен...от три години няма 3 поредни силни мача за Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

Ако си спомняте, когато се заговори за ВВД миналото лято, общото мнение беше, че той ще направи двойка с Матип. После трансферът пропадна, Матип направи слаби мачове и отиде трети, че и четвърти избор, когато се върне Ловрен.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

За мен е прав за доста неща. Ловрен го тъпчат, защото е Ловрен и никой не му признава очевадния напредък, а Рамос го възхваляват, само защото е Рамос - капитанът на Реал Мадрид и Испания, а той е доста далеч от най-добрите си дни.

Ясно е, че Деян никога няма да има кариерата на испанеца и т.н., ама според мен такава дискусия седи на дневен ред.Това за Кристиано очевидно го казва, защото както виждаме този сезон без него ядат бахура и доста "звездички" биват разкрити!

 

 

 

п.п. Интервюто:

Link to comment
Сподели другаде

Ловрен, ако го оставят толкова често сам да защитава, колкото се налага на централен защитник на Реал, ще е сред най-смешните защитници в голям отбор. Ловрен, спри се с вицовете!

 

И какво говори, че ония имали Роналдо, като ние имахме миналогодишния Салах.

Link to comment
Сподели другаде

Както казал Марк Твен по-добре да мълчиш и да те мислят за глупав, отколкото да се разприказваш и да разсееш съмненията.

Ловрен има основания, но ...

няма нито трибуната, нито успехите, нито гърба на други играчи, за да се сравнява.

Мълчи там, бачкай здраво, късай си задника от тичане на тренировки и мачове и има кой да види колко си голям и добър. То да пикаеш срещу вятъра не си е работа. А ако те инстересува толкова много какво мислят за теб, значи нещо не си толкова уверен и добър колкото говориш.

Ако Ливърпул се радваше на медийния комфорт на манчестърските, лондонските и мадридските отбори, ехееее...

Link to comment
Сподели другаде

Съгласен съм с Ozzy , че така Ловрен индиректно обижда нападението ни което по едно стечение на обстоятелствата е най доброто в Англия което пък от своя страна прави Ловрен да говори глупости и да се излага но на него не му е за първи път така че ....... ние си го знаем колко му е акъла . Едно е всички да ти казват колко си добър и да ти се възхищават и подражават а съвсем друго е ти сам да си се хвалиш и възхищаваш на себе си и да се сравняваш с този и онзи като се изкарваш по добър от тях ..... ,,,, някак си изглеждаш жалък и смешен затова най добре МЛЪКНИ и вземи малко да се напънеш да се пребориш за титулярното място със 21-годишният Джо Гомез който е в пъти по стабилен от теб и тогава се сравнявай с Рамос ! За съжаление с Гомез трудно ще се пребориш а за Ван Дайк въобще не говорим защото него 3 живота да играеш не можеш да го стигнеш самохвалко .

Link to comment
Сподели другаде

Неслучайно прикрепих интервюто към коментара си, защото в медиите както винаги е отразено двусмислено. В интервюто, когато се говори за Кристиано се има предвид последните години, а не миналата година конкретно. По-напред дори говори колко е добра тройката и как Салах е необикновен играч и т.н.

 

 

п.п. Който има време да го изгледа, на мен лично ми стана по-симпатичен от преди.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Що пък да си трае. Трябва яко кампания срещу този боклук мръсен. Реално пък точно Ловрен няма какво да губи. Той отдавна си е нарочен и за него, или лошо, или нищо по медиите.

 

Между другото официалния акаунт на Пума са написали под снимката на Ловрен в Инстаграм:

Da se zna ko kosi, a ko vodu nosi

 

:D :D

Link to comment
Сподели другаде

Що пък да си трае. Трябва яко кампания срещу този боклук мръсен.

Не съм съгласен. Първо като цяло не ми допада това поведение. Дори да си шампион постоянно, колкото по-земен и скромен си, толкова повече симпатии печелиш (в моите очи поне). А пък точно Ловрен още повече става смях като се подиграва с някой, който има трофеи да го замеря от Испания до Хърватска през целия път.

Link to comment
Сподели другаде

Да го духа Рамос.

Даже и да се е поизпъчил Ловрен, това не значи фен да ми обяснява как некой ше ме замеря с трофеи от кухнята до тоалетната.

Моля @Dachev за коментар :

 

Защитникът на Ливърпул Върджил ван Дайк сподели, че изобщо не харесва стила на игра на колегата си от Реал Мадрид Серхио Рамос. Испанецът е силно недолюбван сред феновете на „червените“ след действията му във финала на Шампионската лига, когато след единоборство между него и Мохамед Салах, нападателят на англичаните получи травма и трябваше да бъде заменен.

„Рамос е страхотен футболист и уважавам постигнатото от него, но определено той не е моят тип централен защитник. Лично аз не се защитавам по начина, по който го прави той“, сподели холандският бранител.

„Опитвам се да избягвам ситуациите, в които той превъзхожда другите. Дори не правя шпагати“, каза още Ван Дайк.

 

Или и Ван Дайк може да коментира негативно, ама понеже е по-дипломатично, дай да се хванем за балканският нрав на Ловрен.

 

https://liverpool.go...-moj-tip-514985

Link to comment
Сподели другаде

Е ти ако не намираш разлика в казаното от двамата наши защитници, не мога да анализирам повече. Не стига, че разликата в класите им е очевидна, ама явно и в думите и поведението им.

 

Заради тия глупости Ловрен сам става за смях.

Link to comment
Сподели другаде

Ловрен е голям приятел с Мо Салах и явно приема лично онова, което направи Рамос на финала, а също и загубихме финала заради този момент. Обвинявате Ловрен, че се държал като българин, ами просташкото изказване на Рамос след финала?!

 

 

Ето го “възпитания” Рамос, вместо да се извини след финала, реши да налива масло в огъня:

 

"Остава само Фирмино да каже, че е получил треска от моя капка пот, попадната върху него".

 

 

Фирмино го нарече публично “идиот” след това изказване, що не му скочихте тогава, но като Ловрен каже нещо - черната овца веднага...

Всеки от нас също трябва да спре да псува и обижда Рамос, особено тези, които сега критикуват Ловрен за липса на морал и възпитание.

Link to comment
Сподели другаде

На Ловрен тези приказки приличат на профи боксьорите преди мач, както говорят. Явно омразата сред нашите към Рамос е голяма. Всеки я изразява по различен начин. И вярно, че на клиповете от съблекалнята често се вижда как Ловрен се бъзика със Салах, а той се усмихва добродушно.

Link to comment
Сподели другаде

Най-близкия на Салах в съблекалнята е Ловрен и обратното и това го казват и двамата във всеки един клип в който участват за youtube канала. За мен тва е основна причина за поведението на Деан...

Link to comment
Сподели другаде

Ловрен е голям приятел с Мо Салах и явно приема лично онова, което направи Рамос на финала, а също и загубихме финала заради този момент. Обвинявате Ловрен, че се държал като българин, ами просташкото изказване на Рамос след финала?!

 

Фирмино го нарече публично "идиот" след това изказване, що не му скочихте тогава, но като Ловрен каже нещо - черната овца веднага...

Всеки от нас също трябва да спре да псува и обижда Рамос, особено тези, които сега критикуват Ловрен за липса на морал и възпитание.

 

Вие наистина не разбирате какво искам да кажа. Ловрен има навика да се прави на голяма работа. Като цяло това поведение не е ОК, но най-вече не е ОК когато идва от слаб футболист, не печелил никога нищо. Затова по социалните мрежи го правят на нищо, а той се нерви още повече и прави още повече тъпотии, те го бъзикат още повече и т.н. И да, мен това ме дразни, защото по този начин рефлектира върху клуба, който покрай такива играчи също става за смях.

 

За Рамос не виждам никъде да съм казал нещо хубаво. Рядка отрепка е тоя. Казах, че може да замеря Ловрен с титли от Хърватска до Испания, което не е лъжа (има 23 големи трофея в кариерата си). Разбира се, че това не го прави и на йота по-добър човек, но Ловрен просто трябва да спре с това поведение и да се хваща да играе.

 

Извинете ме, но ти постваш в инстаграм тъпотии, докато 21 годишният Джо Гомез е три пъти по-добър от теб и ти взе титулярното място в клубния отбор. Ами несериозно е.

Link to comment
Сподели другаде

Дачев,

то по твоята логика в социалните мрежи може да пишат / глупости / само най-добрите играчи с най-много титли?! Ами другите "с гайдите" какво да правят, само да "четат и да се учат" ли? Че то тогава тук в тази социална група, трябва да пишете само 2-3, а другите да си мълчим, щото нямаме право, нито сме най-умните, нито най-богатите, нито с най-много "награди"! Така разбирам АЗ това дето казваш! Т.Е. напълно подкрепям Ловрен, а той е играча ни, дето по принцип най-малко харесвам, наравно с Кариус! YNWA

Link to comment
Сподели другаде

Дачев,

то по твоята логика в социалните мрежи може да пишат / глупости / само най-добрите играчи с най-много титли?! Ами другите "с гайдите" какво да правят, само да "четат и да се учат" ли? Че то тогава тук в тази социална група, трябва да пишете само 2-3, а другите да си мълчим, щото нямаме право, нито сме най-умните, нито най-богатите, нито с най-много "награди"! Така разбирам АЗ това дето казваш! Т.Е. напълно подкрепям Ловрен, а той е играча ни, дето по принцип най-малко харесвам, наравно с Кариус! YNWA

Ами не, естествено, че нямам това предвид. Не става дума за изразяване на мнение, а за някакви опити да се правиш на голям остроумник и да се заяждаш с други хора. И не виждам какво ще е толкова страшното ако тия играчи оставят социалните мрежи малко на заден план и се фокусират върху играта си. Или поне да не се излагат там.

 

Примерно Погба - в периоди, в които беше пълна дупка, поствал нонстоп в разни инстаграми и не знам си кво. Даже заради това се бяха скарали с Моуриньо на тренировка, щото Погба стоял отстрани и си снимал прическата, докато останалите тренирали. И аз на мястото на Мяу щях да го разфасовам.

 

Някой да е видял Салах да се прави на хитър относно Рамос? Дето той реално си изпати най-много. Не, нали? Пичът си играе и толкова. Да не говорим, че той за един сезон постигна повече от Ловрен за цялата му кариера.

 

Тук във форума няма нищо общо. Тук си дискутираме някакви неща, които ни вълнуват. Не знам защо правиш тази препратка.

Link to comment
Сподели другаде

но най-вече не е ОК когато идва от слаб футболист

Наистина всеки има право на мнение, но мен лично ми става неприятно, когато използваме литота към наше момче, за да защитаваме тезата си. Със сигурност Ловрен не е сред най-добрите централни защитници, но да наречем наш играч слаб, мен не ме кефи особено, когато не го заслужава.

 

Между другото в мачовете между хърватина и селяндура испанецът не е спечелил нито един дуел на втория етаж, а една такава битка доведе до гол на Мане. Казвал съм го и друг път, но ако Ловрен успяваше да играе спокойно и да подава правилно при преса срещу него, то той вече щеше да е след най-добрите централни защитници в света.

 

П.С. Нищо лично към потребителят Дачев. Аз лично винаги бих защитавал мнение подобно на неговото и го разбирам, но както казах, Ловрен е в такава ситуация, че каквото и да направи, ще бъде хулен и за това се кефя, че храни нещастника.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Деян Ловрен (Лион)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...